Школи в София за подготовка за НВО в 7 клас

  • 169 998
  • 790
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 390
В кой район търсите? Във всики квартал има добри

# 541
  • София
  • Мнения: 934
Здравейте! Записах за тази година седмокласничката в школа Веди.
Преди дни получих мейл, че уроците ще са онлайн. Сега съм пред дилема да се откажем или да опитаме? Какво ще правите Вие останалите записали се във Веди?

# 542
  • Мнения: 438
Оставих я във Веди. Днес ходих да взема помагалата от офиса им. Човекът, който ги раздаваше сподели, че усилено търсят сграда  и се надяват възможно най-скоро да се справят с проблема.

# 543
  • Мнения: 23 022
Записах и малкият син на школа.Като погледнах, следя темата от големия, отпреди 6г.
Ще учи само БЕЛ в “Образователни технологии”.По математика оставаме с частен учител засега.

# 544
  • София
  • Мнения: 1 467
Момичета, правилно ли се ориентирам, че в образователни технологии имат само курсове за 7 клас? Моят младеж е 6 клас и търся варианти да започне да си помага от тази година, че положението с учителите и старанието му в комбинация не е за коментар...

# 545
  • Мнения: 24 401
И аз се интересувам от курсовете, но съм неприятно изненадана, че места няма в хвалените тук ( СМГ, НПМГ, Йонова и Регалия).
За Междучасие четох различни мнения.Бихте ли препоръчали конкретни учители там?
Приемам предложения за курсове, от които децата са доволни

Последна редакция: пн, 12 сеп 2022, 08:56 от Г-жа Рамацоти

# 546
  • София
  • Мнения: 12 238
И аз се интересувам от курсовете, но съм неприятно изненадана, че места няма в хвалените тук ( СМГ, НПМГ, Йонова и Регалия).
За Междучасие четох различни мнения.Бихте ли препоръчали конкретни учители там?
Приемам предложения за курсове, от които децата са доволни
Може би все пак показва добро ниво, това че са запълнени толкова рано или много притеснени родители Wink
Според мен със сигурност в даден момент някъде ще се освободи място.
В Междучасие по БЕЛ моите бяха ако не се лъжа при Петър Алексиев и бяха много доволни. За кратко втори срок на седми клас бяха при Весела Михайлова, но не си допаднаха и си ги върнах при г-н Алексиев.
В момента Елена съм я записала в школа Вярабел по БЕЛ. В квартала ми е (Младост) и ми я препоръчаха, но нямам реално още отзиви от там и не знам дали има свободни места.

# 547
  • Мнения: 1 380
Здравейте,
Искам мнение за Весела Кръстева от школа "Маре".

# 548
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 919
Здравейте,
Искам мнение за Весела Кръстева от школа "Маре".

Дъщеря ми беше при нея. Много добър педагог и много свестен човек!

# 549
  • София
  • Мнения: 19 253
Момичета, правилно ли се ориентирам, че в образователни технологии имат само курсове за 7 клас? Моят младеж е 6 клас и търся варианти да започне да си помага от тази година, че положението с учителите и старанието му в комбинация не е за коментар...
Ето това намерих на сайта им:

Образователни технологии™ предлага групова или индивидуална помощ за ученици от 3. до 12. клас по български език и литература, математика и чужд език в подготовката им за училище и постигането на високи резултати.
За информация позвънете на посочените телефони в регионални офиси, пишете на посочения имейл или се възползвайте от възможността на чата.


Аз така питах конкретни въпроси - имат ли места, те започнаха с разни увъртания, че подходът бил индивидуален и трябвало да отида да говорим на място. Подозирам, че е нямало места.

# 550
  • София
  • Мнения: 6
Здравейте, моля препоръчайте ми школа за подготовка за матура (НВО) - 7 клас  за района на 18 СУ ("Пиротска", "Опълченска" , "Цар Симеон" ) или жк. "Люлин" - 10,9,8,7. Курсовете да обхващат, както български език, така и математика.

# 551
  • Мнения: 23 022
Здравейте, моля препоръчайте ми школа за подготовка за матура (НВО) - 7 клас  за района на 18 СУ ("Пиротска", "Опълченска" , "Цар Симеон" ) или жк. "Люлин" - 10,9,8,7. Курсовете да обхващат, както български език, така и математика.
Силвър център в Люлин,школа Астра.

Последна редакция: сб, 08 окт 2022, 19:18 от ДХ3

# 552
  • Мнения: 195
Здравейте, моля препоръчайте ми школа за подготовка за матура (НВО) - 7 клас  за района на 18 СУ ("Пиротска", "Опълченска" , "Цар Симеон" ) или жк. "Люлин" - 10,9,8,7. Курсовете да обхващат, както български език, така и математика.
Силвър център,школа Астра.

Там не беше ли школата на Лого 3 - на Ботев преди Тодор Александров ?

# 553
  • Мнения: 752
Школа Елит, над Хепи в Люлин 7.Ние ще ги ползваме за 12 кл, но има страхотни отзиви и за 7 клас.Позвали сме ги и в 10кл.Доволни сме.Hug

# 554
  • sofia
  • Мнения: 51
Здравейте,
Някой дали има информация "Веди" дали скоро ще минат присъствено?🌺

Общи условия

Активация на акаунт