Ebay 96

  • 61 866
  • 744
  •   1
Отговори
# 645
  • Sofia
  • Мнения: 15 562
всъщтност аз само на коректност ли да разчитам от продавача, той да си каже "да, получих пакета"??

   Точно това ти обяснява Горгона. Трябва да имаш валиден тракинг номер, чрез който евентуално (ако се наложи) да можеш да докажеш пред Ebay, че продавачът си е получил стоката. В случай че не пуснеш пратката с тракинг номер, рискуваш, ако продавачът се окаже некоректен, да каже, че не е получил нищо. Така ще изгориш и с парите, и с артикула.

# 646
  • Мнения: 262
всъщтност аз само на коректност ли да разчитам от продавача, той да си каже "да, получих пакета"??

   Точно това ти обяснява Горгона. Трябва да имаш валиден тракинг номер, чрез който евентуално (ако се наложи) да можеш да докажеш пред Ebay, че продавачът си е получил стоката. В случай че не пуснеш пратката с тракинг номер, рискуваш, ако продавачът се окаже некоректен, да каже, че не е получил нищо. Така ще изгориш и с парите, и с артикула.

da, qsno. Toj samия продавач ме помоли за тракинг номер за проследяване..
Но не разбрах защо трябва "Да се моля да работи..."  Rolling Eyes

Къде му давам номера също да попитам?
На лични ли?

Не трябва изобщо да закачам резол. център така ли?
Диспут и т.н.
Извинявам се за въпросите, но за първи път пращам и не съм начяна.
Отделно ще минат и още месе , докато получи той пратката с това не губя ли и правото си да пун=сна диспут?

# 647
  • Sofia
  • Мнения: 15 562
Но не разбрах защо трябва "Да се моля да работи..."  Rolling Eyes

   Защото понякога се случва тракингът да не работи и да няма никакъв начин да разбереш дали пратката е получена, освен ако продавачът не е честен и не ти каже, че е пристигнала при него.

# 648
  • Мнения: 262
Но не разбрах защо трябва "Да се моля да работи..."  Rolling Eyes

   Защото понякога се случва тракингът да не работи и да няма никакъв начин да разбереш дали пратката е получена, освен ако продавачът не е честен и не ти каже, че е пристигнала при него.

xm, iasno.
na men poveqeto mi ne rabotiat mai  Laughing

# 649
  • Мнения: leet
Момичета имам проблем с плащането, с карта която вчера платих без проблем, днес ми казва да я verifi your card number.Не знам какво да правя, съвет?!

# 650
  • Мнения: leet
Ами явно е проблем с картата....по телефона банката ще му даде ли номер за PayPal?

# 651
  • Мнения: 2 909
За първи път ще поръчвам та да попитам плащането как става? С дебитна карта дали ще стане?
А с кой куриер идват доставките.Ще си поръчвам калъф.

# 652
  • Пловдив
  • Мнения: 4 533
За първи път ще поръчвам та да попитам плащането как става? С дебитна карта дали ще стане?
А с кой куриер идват доставките.Ще си поръчвам калъф.

Плащането е с карта или Pay Pal, на самата обява пише какъв тип е доставката.С куриер идват само скъпи неща, за които се плаща куриерска услуга, един калъф ще си дойде по пощата..В първия пост на темата има много полезно инфо за начинаещи.

# 653
  • Мнения: 2 909
За първи път ще поръчвам та да попитам плащането как става? С дебитна карта дали ще стане?
А с кой куриер идват доставките.Ще си поръчвам калъф.

Плащането е с карта или Pay Pal, на самата обява пише какъв тип е доставката.С куриер идват само скъпи неща, за които се плаща куриерска услуга, един калъф ще си дойде по пощата..В първия пост на темата има много полезно инфо за начинаещи.
Благодаря Simple Smile Значи ще плащам с MasterCard ето този калъф съм си избрал 2 долара е:
http://www.ebay.com/itm/Ultra-thin-Luxury-PU-Leather-Original-Ca … 1KFOv9i4xz-bUOFIg

# 654
  • Мнения: 2 909
Проблееммм. Правя paypal и въвеждам номера на картата (знам кое да гледам) и пише, че не става с такава карта а тя е MasterCard debit защо не става?

# 655
  • Пловдив
  • Мнения: 4 533
Проблееммм. Правя paypal и въвеждам номера на картата (знам кое да гледам) и пише, че не става с такава карта а тя е MasterCard debit защо не става?

Тук не е тема за Pay Pal, но все пак:
https://www.findmyshift.com/help/what-types-of-credit-cards-are- … ccepted-by-paypal

# 656
  • Мнения: 351
Мога да споделя личен опит - Карти Visa и дебитна и кредитна ги приема PayPal. Карти MasterCard кредитна - да, дебитна не я "хареса". Банка - Райфайзен. Simple Smile

# 657
  • Мнения: 262
момичета спешно!

Продавча ми предлага роклята на по-ниска стойност от обявената.
Аз съм съгласна, но ккаво трябва да направя за да платя новата предложена цена?
която не е в ибей??

# 658
  • Пловдив
  • Мнения: 4 533
момичета спешно!

Продавча ми предлага роклята на по-ниска стойност от обявената.
Аз съм съгласна, но ккаво трябва да направя за да платя новата предложена цена?
която не е в ибей??

Продавачът да ти пусне инвойс с новата цена и така може да платиш.

# 659
  • Мнения: 2 909
http://www.ebay.com/usr/smurfs19810912?_trksid=p2047675.l2559 според вас да имам ли доверие има 118 негативни и над 6000 позитивни

Общи условия

Активация на акаунт