Пазаруване от Amazon - тема №50

  • 126 053
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 070
Някой да е купувал таблет хубав и на добра цена от Амазон, искам да е около 9инча и да има място за карта интернет, друго не разбирам, а и не ми трябва  Rolling Eyes
 Hug

# 691
  • Мнения: 3 154
Виждам си само част от нещата в кошницата, но не ми излизат страниците с останалите.  newsm78
Сменях 3 браузъра, пароли и пр. и май не се сещам за други варианти - има ли някой с подобен проблем? Съжалявам, ако вече сте коментирали нещо подобно - аз съм го пропуснала за съжаление. 

# 692
  • София
  • Мнения: 2 481
Виждам си само част от нещата в кошницата, но не ми излизат страниците с останалите.  newsm78
Сменях 3 браузъра, пароли и пр. и май не се сещам за други варианти - има ли някой с подобен проблем? Съжалявам, ако вече сте коментирали нещо подобно - аз съм го пропуснала за съжаление. 

На мен ми излиза всичко в кошниците /те са по няколко неща само/, но от Merkliste виждам само по 20 артикула. Иначе ме известява за промяна в цената и за тези, които не се виждат  Thinking

# 693
  • Мнения: 3 154
Виждам си само част от нещата в кошницата, но не ми излизат страниците с останалите.  newsm78
Сменях 3 браузъра, пароли и пр. и май не се сещам за други варианти - има ли някой с подобен проблем? Съжалявам, ако вече сте коментирали нещо подобно - аз съм го пропуснала за съжаление. 

На мен ми излиза всичко в кошниците /те са по няколко неща само/, но от Merkliste виждам само по 20 артикула. Иначе ме известява за промяна в цената и за тези, които не се виждат  Thinking

Да, Peace  това в кошницата го има, но "saved for later"  не се виждат всички - преди излизаха на странички, ако артикулите са повече, а сега ги нямааа  Confused  И мен ме известява, но как да си ги преместя в кошницата, ако реша нещо да купувам?  Thinking

# 694
  • София
  • Мнения: 2 481
Надявам се да е временен бъг. Докато го оправят тези, за които ме известява си ги мятам в кошницата за да ги виждам Simple Smile

# 695
  • Мнения: 3 154
През  мобилните версии се вижда всичко, обаче за PC нещо се е омазало.

# 696
  • Бургас
  • Мнения: 10 866
Има ли някакво намаление на осветителни тела из амазоните? Миналата година като имаше лампи за без пари не се възползвах, а сега ми трябват.

# 697
  • Мнения: 4 774
 
Скрит текст:
 Момичета, извинете, че нахлувам така с леко off-topic въпрос, но ми е много важно, затова ще се допитам и до вас. Може някой да е бил в същата ситуация и да даде ценен съвет.

   Има ли начин пратка, изпратена от България до UK (чрез Speedy), която (поне според тракинга) от вчера вече се намира в Унгария, да бъде спряна от движение и върната обратно към Б-я, като за това се заплати съответната такса, естествено? Пратката е пусната със Speedy, но доколкото разбирам механиката на работа на куриерските фирми, щом е напуснала пределите на родината, е била поета от DPD по трасето към UK. Говорихме по телефона със Speedy вчера (вторник) сутринта и днес и те казаха, че вероятно ще има възможност да се върне, но мен нещо ме гложди мисълта, че май ни подведоха и сега само ни размотават... Казаха ни, че ще ни звъннат, когато има някакво развитие по казуса.
  Има ли друг вариант, по който да процедираме? Ако се свържем директно с централата на DPD, понеже, доколкото разбирам, в момента именно те са превозвачът на пратката, ще има ли някакъв ефект?

   Всякакви съвети биха ми били от полза. Благодаря! bouquet
Дано успееш да я върнеш! Аз за една пратка,но с обратния проблем-да я задържат малко,докато получателя успее да си я вземе им писах на DPD,( Германия),но не се съгласиха.

# 698
  • София
  • Мнения: 7 135
Някой дали е поръчвал или да има наблюдения върху тенджерите с марка Rosle ?
Загледала съм се в този комплект и му се чудя http://www.amazon.de/R%C3%B6sle-13120-Topfset-Elegance-10-teilig … itchen&sr=1-9 .

Марката не ми е известна. Но пише, Made from rust-proof stainless steel 18 / 10 , което е Ок. Неръждаема стомана от хубавата. Аз имам на Silit подобрен комплект. Поне от същия материал. Това са стандартните комплекти, всички големи производители ги имат - Fissler, WMF и др. Ок са за готвене с вода. Трябва да съблюдавате инструкциите от етикета при първото използване , ако има специални инструкции, да не останат петна. Много важно е да се знае, че са чудесни за готвене, но най - добре не съхранявайте храна в тях  Peace Така се избягва металния вкус на храната и не дай боже някаква алергия към никел. По добре готвите - прехвърляте храната в стъкло , керамика за хладилника.  Peace

# 699
  • Мнения: 20 078
На кой мейл пишете на немския амазон?

# 700
  • Мнения: 751
Здравейте  Simple Smile
Някой поръчвал ли е от този фото епилатор на Philips? 
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00ZWI0PD2/ref=ox_sc_act_tit … 3P5ROKL5A1OLE#Ask

# 701
  • Sofia
  • Мнения: 4 916
На кой мейл пишете на немския амазон?

През Hilfe - то излиза форма за контакт.

# 702
  • Мнения: 38
Здравейте!
Включвам се в темата с едно питане. Харесах в Amazon.de раница за дъщеря ми, тъй като ще е в първи клас. Може ли някои да обясни как става доставката, тъй като знам че не доставят до България? Не съм поръчвала до сега и не съм наясно.
Благодаря!

# 703
  • Мнения: 20 078
На кой мейл пишете на немския амазон?

През Hilfe - то излиза форма за контакт.



Мерси  Peace

# 704
  • София
  • Мнения: 2 481
Здравейте!
Включвам се в темата с едно питане. Харесах в Amazon.de раница за дъщеря ми, тъй като ще е в първи клас. Може ли някои да обясни как става доставката, тъй като знам че не доставят до България? Не съм поръчвала до сега и не съм наясно.
Благодаря!

Избираш си превозвач, регистрираш се в сайта му и въвеждаш адреса му в акаунта си в Амазон. Ето я темата за превозвачите
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=811608;topicrefid=19

Общи условия

Активация на акаунт