Баба МАРТа идва вече и ни носи бяло, румено човече - 10 тема

  • 55 755
  • 760
  •   1
Отговори
# 495
  • Първомай
  • Мнения: 177
Привет момичета
Няколко дни не съм влизала и то се напълнило  с бебета.
Да са живи и здрави бебоците  и бързо възстановяване на мамите.
Мимси честит рожденден.
На мен все по тежко ми става нощем не мога да спя от болки в таза защото мога  да спя само на страни и бързо ме заболява.
Вчера бях на преглед бебка се е обърнала правилно но и аз имам гъбички и ми изписаха полижинакс.
Записа беше добре и май спокойно ще си изкарам още доста време.
Като ви гледам как тръгнах те да раждат е вашите бебета ще пораснат докато дойде време за моето по термин Grinning
Покрай вас почвам да ставам нетърпелив а и накрая да не остана сама в темата.  Rolling Eyes

# 496
  • Мнения: 2 009
Seevi,спокойно. Ще се включат априлски мами с бързащи бебоци  hahaha . Аз като гледам половината мами вече родиха,а има още дни от февруари..пък като прибавим и факта,че втори ден темата е в затишие с появата на малчугани,ми се струва,че след ден -два още един куп майчета ще се отчетат с родени мъници

# 497
  • Мнения: 111
Аз също имам още доста време,термина ми е 26 март,за сега нямам никакви симптоми за раждане,а и аз не бързам за никъде Simple Smile

# 498
  • София
  • Мнения: 1 955
Дени, по принцип се глася да раждам нормално, пък ще видим. то сега и ново двайсет. НЕ мога да дишам. Някак си ми се е подуло в носа и не ми минава въздуха оттам. А не съм хремава, болна и т.н.... Направо ще откача...

# 499
  • София
  • Мнения: 293
Ехееее честито Малинче,страхотен подарък с чудесни мерки за 34 седмица !

# 500
  • Мнения: 37
Здравейте мартенски мами.Много се радвам за мамчетата,които са родили вече,желая им здрави бебочета,които много да слушат :* Аз съм от априлските мами и ви следя от няколко месеца,защото никога не знаеш какво и кога да очакваш.Желая на мамите, на които им предстои тепърва да раждат леко и безпроблемно да мине всичко :*

# 501
  • Мнения: 148
Да са живи и здрави близначетата.
Аз голям рев днес, ама аз съм си-виновна. Реших да споделя имената,които сме измислили с родителите ни, ама съм голяма патка... на едните им е селско едното, на други другото. Аз се колебая доста и за това исках мнение (че съм зодия риби и плувам ту насам, ту натам) ..то стана така, че за никое нямаме положителни коментари и от двете страни. Изревах си сълзите  Embarassed
като дойде момента да се чудя какво да правя  #Crazy newsm78  ooooh!

# 502
  • София
  • Мнения: 1 955
МАлина, честито! Да са живи и здрави и бързо да се приберете заедно вкъщи!
Прави ми впечатление, че темата е пълна с априлки Simple Smile И аз съм една гранична априлка. Къде е 30 март , къде е 6-ти април, къде са ми конракциите през цялото време... И си се чувствам като една абсолютна мартеничка Simple Smile В априлската тема надникнах още август месец за последно...

# 503
  • Пловдив
  • Мнения: 26
Здравейте момичета, аз имам още време до термин (29/03), но като чета как всички бебчета се разбързаха се чудя дали няма да се окаже по-скоро.
Дано са много здрави  и щастливи всички бебоци.
Има ли някоя от вас от Пловдив?

# 504
  • Мнения: 690
Да са живи и здрави Лилия и Тони! Малина, бързо възстановяване и скоро да се почувстваш по-добре.
Ние сме си вкъщи и се боря смогромното количество кърма, което прави гърдите ми по-апетитни от на Памела Андерсън в добрите й години.

# 505
  • София
  • Мнения: 3 669
Сахара, Малина честити ви бебоци, да са живи и здрави и да сте щастливи  Simple Smile

geri-gb, винаги съм си мислила, че gb идва от Габрово Simple Smile Като се разхождаш удари една широка усмивка от мен на любимия ми роден град Simple Smile

Бебевалежа е в разгара си, но на мен все пак ми е интересно кой ще е късметлията на 29 февруари Simple Smile Аз ако не се спра може да предизвикам ситуацията  Laughing Днес изчистих прозорците, вратите, изпрах, изгладих и закачих пердетата. Утре мисля вече да си почивам  Joy

# 506
  • Мнения: 33
Да се отчета и аз Wink днес бяхме на преглед с ММ. В 37 г. с. съм, беба е около 3 кг., все още няма намерение да излиза и главичката не е разположена в малкия таз, има време докато ми падне корема, а и термина ми е чак на 18.03. Д-ра предложи на 05.03 да отидем пак на преглед и да ме провери за разкритие, тогава ще съм в 38 г.с. и каза, че ако имам 1-2 см . разкритие може да ми пусне система окситоцин и при разкритие около 4 см. да ми сложат вече епидуралната упойка и надявам се благополучно да родя нормално. Чудя се дали да се съглася и дали тази система няма да е прекалено болезнена, дали за беба това ще е добре... доста съм объркана и цяла вечер за това мисля. Sad

# 507
  • Мнения: 2 009
Titkabanditka,мога само в някоя фейсбук страница да пратя усмивката за Габрово  Wink. От няколко години не живея там

# 508
  • Мнения: 356
Stef, дъщеря ми я предизвикваха с окситоцин и много ме болеше. Вярно, болките бяха 1час и тя се роди, но ако няма предпоставки за предизвикване (при нас бяха лоши тоновете), не виждам смисъл да бързаш. В моя случай нямаше време за упойка. А и тя забавя раждането и нямаше как хем да я предизвикват, хем да я забавят. Поне така ми обясниха.

# 509
  • България, Шумен
  • Мнения: 77
Прекрасно настроение цари тук! То бебета, Честито на всички, които са си гушнали бебчовците! То романтика! Красота! И ние с моя мъж се оженихме бързо, на третия месец ми предложи на шестия сватба! Нашата бебка е 3200, тонове много добри, тапата ми падна днес. Докато се опитвах от 4 месец да я задържа сега рахат след като ми махнаха серлажа. Три нощи не бях спала от контракции и болки в таза и очакване, но нищо. Само три пръста разкритие и 2/3 скъсена шийка! И разходки! 

Общи условия

Активация на акаунт