Втори срок на Шести клас - лесен да е за нас

  • 50 653
  • 754
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 168
г.[Оня къдравия трябва да е Александър Стамболийски и Момчил снощи се смя, че приличал на урунгел с тази коса Laughing


 Joy Joy Joy

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 5 039
Tsv, много обикаляме - голямата е с нас и на тежки преходи - ходила е на Ботев, из Пирин /Тевно, Синаница, Безбог, Полежан,/ Рила /Мусала, Скакавица/ и доста из Родопите...Но ние ходим компания с няколко тийна, та им е забавно...Малкият е по-мързелив - с нас е на по-кратки разходки /повече от два часа ходене не е за него Simple Smile/
Като ходим на почивка не носим ни таблет, ни лаптоп...все пак са на почивка точно да си починат от ежедневието, което им е предимно висене на компа.  Wink Ама ние сме по къмпингуване и на палатки, та е по-лесен отказа.  Mr. Green
Като навършвах 40г миналата година - бяхме на море с приятели - почерпих за РД, не съм спазвала суеверия. Мъжо тази ги навърши - също черпи. И ние тази година правим 20г заедно.  Wink

# 692
  • Мнения: 14 133
Казах на моят да помоли класната да му нанесе вчерашната оценка по история, ако им върне днес бележниците Wink . Довечера ще разбера дали й е казал.  newsm78 В противен случай ще остане неизвестна за мен до след 2 месеца или до края на учебната година.  Mr. Green

# 693
  • Русе
  • Мнения: 7 803
Ха, и аз в отбора с рано предала се на ММ и вече 20 съвместни години . Исках на Малдивите да празнуваме ама не ме огря  Mr. Green Праща ме в Италия сама с децата  ooooh! та той ще почива а аз ще развеждам мрънкащи деца по исторически обекти. За малкото (почти на 7) му намерих детска количка и хич не ми дреме как ще изглеждаме отстрани ама Алекс как да накарам да ходи, разглежда и възхищава на италианското минало  newsm78 Жалко че няма детски колички и за толкова едри бебета  Crazy
Нещо не ми се струва ентусиазиран за тази разходка. От бебе е такъв ама аз все го влача с нас. И все не успявам да запаля тази искра в него Sad А аз толкова обичам да пътувам.

Засега нямам оплаквания от оценки. Нали него все не го изпитват, все не правят контролни...а после бележника пълен с 2 и 3  #Cussing out

# 694
  • Русе
  • Мнения: 7 090
5-ца на контролното по История. Днес имах работа и не ми даде да видя контролното. Кой знае пак какви глупави грешки е допуснал. Ама нали имал само 6-ци, тази 5-ца не била проблем  ooooh!

За априлската ваканция правим сметка ММ да ни заведе на село и после да дойде да ни прибере. Но това ако е топло времето. Не ми се занимава освен всичко друго и печка да паля, че нали майка я няма. Пък и ако е лошо времето и не могат да излизат да играят по улиците, не знам какво ще ги правя. Няма интернет,няма кабелна, ще се изпокарат съвсем.

Ние през 2017 г. правим 20 години брак, Порцеланова сватба. Бях си планувала Истанбул, ама ще си остана с плана по всяка вероятност. Дано се кротне този свят Confused

# 695
  • София
  • Мнения: 7 673
Уф, тази вечер един ром доста е уплашил Павел и две други момчета от неговия клас. Станало е на връщане от училище, пред Халите. Първо ги е попитал колко е часът. Отговорили му. После ги попитал дали имат пари. Казали, че нямат. После ги попитал дали искат да ги набие и посегнал към тях. Нищо не им е направил в крайна сметка, но като видях децата на спирката, където чакам Павел вечер с кучето, бяха ужасно уплашени.
Предупредете децата, които пътуват сами, наистина много да внимават - по възможност да не са съвсем сами, да избягват места като Халите и подобни. И дано да имат късмет, че...

# 696
  • столицата
  • Мнения: 3 849
Иринка,много неприятно. То там е район,който и аз вече гледам да избягвам. Там не е ли имало други хора,възрастни? Към колко часа?

# 697
  • Русе
  • Мнения: 7 090
Уф, тази вечер един ром доста е уплашил Павел и две други момчета от неговия клас. Станало е на връщане от училище, пред Халите. Първо ги е попитал колко е часът. Отговорили му. После ги попитал дали имат пари. Казали, че нямат. После ги попитал дали искат да ги набие и посегнал към тях. Нищо не им е направил в крайна сметка, но като видях децата на спирката, където чакам Павел вечер с кучето, бяха ужасно уплашени.
Предупредете децата, които пътуват сами, наистина много да внимават - по възможност да не са съвсем сами, да избягват места като Халите и подобни. И дано да имат късмет, че...
ooooh! Confused

Това е една от причините да не искам да си тръгвам от Ловеч. Тих и спокоен град е. Няма такива образи. Една позната от София също ми каза, че ходи сутрин рано да изпраща сина си(в 8-ми клас) на спирката, тъй като и там имало някакъв хахо, който биел хората.
Не искам да си представям наесен в Русе как ще ги мисля децата Confused

# 698
  • София
  • Мнения: 7 673
Иринка,много неприятно. То там е район,който и аз вече гледам да избягвам. Там не е ли имало други хора,възрастни? Към колко часа?
Никого не е имало наоколо. Той дори не ги е засякъл случайно, а се е приближил специално към тях. Часът трябва да е бил около 19,20-19,30.

# 699
  • Мнения: 4 500
Ох, Иринка, ужасно неприятно  Confused То направо Бог да ги пази децата ни  Praynig
Скрит текст:
И тази събота станах в 6 часа  Crazy Но пък изпрано и сготвено вече, даже си правих пилинг с кафе, банята става на мармалад  Mr. Green
От вчера 4 по ИТ  Rolling Eyes За втори път Георги има проблем с хипервръзките /каквото и да значи това  newsm78/
Днес ще оправим Мат и история, по АЕ ще хвърлим 1 око само, той си работи с мисис Катя достатъчно добре и са напред с материала  Flutter Ааа, и музика да не забравим  Mr. Green
Утре - БЕЛ, ЧП и гео.
Ваканцията ще ходи при свекърва ми с учебниците по история, мат и история - трябва хубаво да наблегнат тия 7-8 дни върху тези предмети.
По история все още няма нито една оценка, по мат също  newsm78 Класната им събираше бележниците преди 2-3 седмици  Whistling
Дано няма изненади  Praynig
Аааа, забравих - поредната 3-ка по ИИ  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 700
  • Мнения: 1 230
Иринка, много неприятно. И мен силно ме притесняват такива случки. Радослав е втора смяна и малко като се забави, почвам да звъня. Мъжа ми смята че се "превъзнасям" прекалено и не можело все да му треперя. Но не е прав, пълно е с нахални и безочливи крадци, хулигани, агресивни младежи... Посред бял ден ги виждам из транспорта и по улиците.

# 701
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Офффффф, Иринка...  Confused
Имах леко спокойствие за моя син... нали сам ходи и се връща от репетиции в БНР около 21.30ч. и пътува сам с метрото... Сега пак с едно наум. Говоря, обяснявам... Плюски имам вече... Той уж все е разбрал и запомнил.
Щерката и тя с тези нейни купони до 05-06ч. По цели нощи не спя.  Tired ooooh!
Дано Господ ги пази  Praynig

Момичета, споделете с какво третирате силно акне? Моето дете има бая пъпчици... Взех му това. Поизсушава му кожата и уж позавехват.

П.П: скоро 21г. брак, а сме заедно от 24  Crazy

# 702
  • Русе
  • Мнения: 7 803
Алекс си чисти лицето с мицеларна вода и тя все още му действа, но той няма гнойни а само зачервявания и черни точки. Гледам тийновете покрай мен са на Здраве, серия Стоп акне или нещо подобно  newsm78

# 703
  • Мнения: 1 693
Здравейте момичета.
Иринка, много неприятно. Уж все говорим и все са разбрали, но ако се случи нещо и се стресират. То ние сме големи, че пак трепериш ,а какво остава за децата. Ние сме ваканция от сряда. Аз съм болна от преди седмица и половина. Вики от миналия четвъртък. Вече около 10 дена не можем да се вдигнем. Уж вчера каза, че се чувства по добре и тази сутрин е отново с главоболие и драскащо гърло. Дано се закрепи. То половината ваканция ще мине само в леглото.
Класни и контролни не са връщали. Има в момента матури за големите и гледат тях най напред да оправят.
За лицето аз купих на гарниер нещо като течен сапун. Има мисля салицил вътре. Доста по добре е след две, три почиствания с него.

# 704
  • Мнения: 4 500
4 часа домашно по математика. Добре ли е?  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт