Отслабване по НОИ

  • 3 003
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
Здравейте, момичета.
Чували сте, предполагам, за програмата за рехабилитационно лечение на НОИ. /Осигурените лица имат право на лечение в санаториум, с възстановяване на част от сумата./

Интересува ме, за 2016-та година, в кой санаториум човек може да се включи
в програма за редуциране на теглото?
Четох, за предни години, за х-л Гергана в Хисаря.
Някоя включила ли се е в програма за отслабване по програмата на НОИ за санаториално лечение?

 Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 4 500
Аз ходих на място в ПРО на Попа да питам, но за нещо друго. За Павел Баня се интересувах. Момчето там беше много любезно и в края на март ще се отпусне бюджет. Можеш да идеш там направо и да питаш, освен това на място ти дават веднага и пакета документи, който се попълва.

# 2
  • Мнения: 32
Да, благодаря ти, мила, но въпросът ми беше не толкова за процедурата по кандидатстване, това не е проблем.
Интересувам се, когато пристигна с куфара на място, дали програмата ще си струва.
Дали ще има диетично меню и гимнастика, съобразени именно с целта да се свалят килограми. Дали има процедури.
Аз искам да поотслабна, искам резултати, а не просто да си почивам.  Grinning
И затова търся някой с опит "отидох-участвах-свалих кг".  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт