Играйте и спечелете грижа за съвършена коса с продуктите на KEUNE

  • 16 654
  • 276
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 304
Старая се да имам жива, плътна, обемна и лъскава коса  с Vital Nutrition и Satin Oil, хубаво подхранена и заздравена с Keratin Smoothing серията.

# 226
  • Мнения: 626
Стремя се косата ми се да постигна здрава, лъскава и обемна коса, от корена до връхчетата. Чувала съм много добри отзиви за продуктите на KEUNE, но до сега не съм имала възможност да ги изпробвам. Мисля, че спрямо състоянието на косата ми, подходящи за мен са сериите So Pure и Absolute Volume.

# 227
  • Мнения: 18

Стремя се косата ми да изглежда подхранена и подредена. Тъй като я изправям постоянно, не е боядисвана но е дълга малко над кръста. Серията без която не мога това е care line satin oil шампоан и маска. Дори днес се запасих. Смятам да пробвам в бъдеще и боята.

# 228
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 601
Косата ми е суха и винаги избирам шампоани, балсами, маски за суха и изтощена коса. Продуктите от серията SO PURE смятам, че ще е най-доброто за мен и моята коса.

# 229
  • Мнения: 534
Искам красива коса  Simple Smile Това означава всъщност - здрава, т.е. подхранена и пазена.

Допада ми зелената серия SO PURE с етерични масла от арган, лимонова трева и иланг-иланг.

# 230
  • Мнения: 182
Смятам,че серията So pure би задоволила моити изисквания. Чиста, здрава и блестяща коса!

# 231
  • Мнения: 11
Стремясе косата ми да жизнена,здрава и красива. Кой продук бих използвала, този който подържа и запазва моята коса.

# 232
  • Мнения: 365
Искам косата ми да изглежда добре. Бих избрала щампоан за суха коса с арган

# 233
  • Мнения: 2
ПОДДЪРЖАМ КОСАТА СИ ДОБРЕ,НЕ СЪМ ПРОБВАЛА ПРОДУКТИТЕ ОТ МАРКАТА,НО АКО ИМАМ КЪСМЕТ БИХ ГИ ПРОБВАЛА.
КОСАТА МИ Е СУХА С МАЗНИ КОРЕНИ

# 234
  • Мнения: 39
Стремя се косата ми да бъде по-мека и подхранена,защото боядисването много я изсушава,да капе по-малко,да е гъста,здрава и блестяща, с помощта на продуктите за коса на KEUNE !!!

# 235
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
Серията  Care Line за здрава и искряща коса.

# 236
  • Sofia
  • Мнения: 800
Серия за здрава и блестяща коса Care Line Simple Smile

# 237
  • Мнения: 2
Косата ми е суха  и чуплива. Искам да е здрава и мека, затова бих се спряла на шампоани, балсами, маски за суха и изтощена коса. Продуктите от серията SO PURE смятам, че ще са за мен и моята коса.

# 238
  • Мнения: 7
Стремя се косата ми да изглежда здрава, жизнена и лъскава. Да е подхранена и мека, връхчетата да са овлажнени и загладени.

Смятам, че подхранващия серум за блясък и анти-фриз So Pure Defriz Shine Serum и подхранващия шампоан с активен кератин, етерични минерали и провитамин В5, биха ми помогнали да постигна чудесни резултати.

# 239
  • Мнения: 150
Мисля, че Keratin Smooth серията би направила това, което искам - права, гладка, заздравена коса, с многоо блясък.

Общи условия

Активация на акаунт