Играйте и спечелете грижа за съвършена коса с продуктите на KEUNE

  • 16 658
  • 276
  •   1
Отговори
# 210
  • там край морето...
  • Мнения: 158
Стремя се косата ми да бъде здрава, без цъфтежи, да е бляскава и с обем. Подхранващ шампоан за обем с житен протеин и етерични минерали от лечебната серия  Care Line на Keune Haircosmetics мисля, че ще отговори на нуждите на моята коса. 

# 211
  • Мнения: 292
Искам косата ми да бъде здрава-да не капе,да няма цъфтящи краища,да не се омазнява бързо и да бъде по-жизнена и с повече блясък.Незнам вече какво ще помогне на косата ми Sad

# 212
  • Мнения: 12
Стремя се към това,косата ми да бъде лъскава,здрава и мека,а в момента ми е изтощена и твърда.
Смятам,че серията So Pure 100% Чиста Органична терапие ще бъде подходяща за моята коса,заради аргановото масло,което определено ми влиае благотворно на косата,също така,че е без химични съставки и е обогатена с растителни екстракти Simple Smile

# 213
  • Мнения: 14 790
Не мога да се оплача от косата си.Надявам се и в бъдеще да е така.Бих заложила на серията''So pure''.

# 214
  • Мнения: 77
Стремя се косата ми да е жизнена и бляскава, смятам че подходящата серия е Care Line – Лечебни продукти с етерични маслa.  Rolling Eyes

# 215
  • Мнения: 148
Грабна ме SO PURE.Косата ми има нужда от цялостно съживяване.Но най-силно ме впечатли резултатът релаксация на ума.От това имам спешна нужда след натоварените и напрегнати работни дни.

# 216
  • Мнения: 1 207
Стремя се косата ми да е подхранена,с блясък и обем,с малко дете трудно се постигат тези неща,бих искала да изпробвам серията So Pure.

# 217
  • Мнения: 1 851
Имам желанието да полагам повече грижи за косата си, като търся предимно ефект на здрава и жизнена коса. Бих използвала Шампоан и балсам So Pure Simple Smile

# 218
  • Мнения: 616
Резултата,който искам да постигна е добре хидратирана,жива коса с блясък ,плътна и здрава.Смятам ,че шампоана за боядисана коса с масла от жасмин, сандалово дърво и арган Keune So Pure Color Care Shampoo и хидратиращата маска за суха и изтощена коса с масла от иланг-иланг, палмароза и арган Keune So Pure Moisturing Treatment от серията  So Pure ще са отличен мой помощник за  постигането на резултата.

# 219
  • Мнения: 2 843
Стремя се косата ми да е здрава, обемна, гъвкава и блестяща. Може би продукти от серията Care Line ще ми се отразят добре. So Pure също са ми интересни, така че не бих имала претенция относно конкретна линия. Бих пробвала всичко на Keune с удоволствие.

# 220
  • Мнения: 746
Стремя се косата ми да изглежда здрава, жизнена и лъскава. Да е подхранена и мека, връхчетата да са овлажнени и загладени.

Смятам, че подхранващия серум за блясък и анти-фриз So Pure Defriz Shine Serum и подхранващия шампоан с активен кератин, етерични минерали и провитамин В5, биха ми помогнали да постигна чудесни резултати.

# 221
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 836
Стремя се косата ми да изглежда жизнена и здрава, а къдриците ми да са добре оформени, а не хвърчащи. Може би Care Line или So Pure са подходящите за мен серии.

# 222
  • Мнения: 25
Стремя се косата ми да е здрава и да има блясък, което е трудно, тъй като е тънка, а аз обичам често да се боядисвам и да експериментирам с цвета. Смятам, че маската с кератин и  натуралното мароканско арганово масло  са идеални за мен.

# 223
  • София
  • Мнения: 159
Стремя се косата ми да бъде хидратирана и да предотвратя цъфтенето на краищата!
С продуктите на KEUNE SO PURE – 100% чиста органична терапия, постигнам отлични резултати.

# 224
  • Мнения: 1 565
Стремя се косата ми да изглежда чиста, жизнена и без цъфнали краища. Все едно след фризьор.
За това би ми помогнала серията Care Line – Лечебни продукти с етерични маслa.

Общи условия

Активация на акаунт