"Откраднат живот" по Нова тв.

  • 101 576
  • 788
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 334
Дотук е интересно.
За първи път да ми хареса български сериал от ново време.
Дано продължи в същия дух.

Ясно е поне, че д-р Василев е истинският син, бащата е директорът, а взетото бебе е арогантното високо докторче. Grinning
И при мен така. Даже се заплеснах. Flutter
Искрено се надявам да продължи така, че имам горчив опит с българските сериали с харесване на първите две-три серии и после става пълна боза. Crossing Arms

# 31
  • Berlin
  • Мнения: 11 276
Пр-ката и на мен ми идва малко туу мъч. Laughing Иначе малко ми е накъсано, не върви плавно, надявам се да свикна или да се променят нещата. Иначе развитието през 1983та беше доста добре като игра. Peace
Мисля, че няма да е толкова медицински сериалът, просто болницата ще е фон на житейските истории.
Направи ми впечатление, че 3ма от главните актьори са Алексиеви, тези младичките да не са братя?

# 32
  • Мнения: 7 848
Иначе развитието през 1983та беше доста добре като игра. Peace
И от към детайли са го докарали - пликчето с вещите на починалата родилка с мечето от олимпиадата  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 287
  Сценаристите не са си упражнявали особено фантазията. Преписвали са на общо основание. https://www.24chasa.bg/Article/915608

# 34
  • Мнения: 1 211
Запис и аз при вас. Как обичам български сериали, просто не е истина. Липсваше ми чувството от нов сериал. Като сравня със Забранена любов, с който започнах да гледам български сериали, преди години - това е на светлинно ниво. Евтим и ко. са показали, че могат. Харесвах "Дървото на живота". За сега е интересно. Новият играе естествено и добре, за сега. Младата лекарка ми е безразлична. Пр-ката малко преиграва наистина. Но я харесвам по принцип като актриса. Колкото до Димо Алексиев - слабост ми е! Много го харесва и за сега се справя отлично! Ще гледам с интерес!!

# 35
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 436
Иначе развитието през 1983та беше доста добре като игра. Peace
И от към детайли са го докарали - пликчето с вещите на починалата родилка с мечето от олимпиадата  Mr. Green
И прическата на Алекс Сърчеджиева  Grinning

# 36
  • Мнения: 9 865
Това, че е по реален случай е всъщност добре, по-хубаво да не си измислят случаите сами, че не се знае каква достоверност ще докарат.
Ех, младата докторка ми е адашка. Heart Eyes

# 37
  • Berlin
  • Мнения: 11 276
Е, не, това с трахеотомията с химикалка не се случва за първи път по филмите.
Спомням си, че съм чела преди за собствена информация как се прави, ако нещо се наложи. Не, че сега си спомням, но така се спасява живот. Само ви трябва и някакъв дезинфектант -алкохол, спирт, каквото се намира и тръбичка и да знаете къде се прави разрезът.

# 38
  • Мнения: 287
В дребните детайли може да са се задълбавали, но едрите са много зле. Родилка да умре и докторите да празнуват Нова година ...няма как да стане.

# 39
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 436
Е, какво са преписвали толкова?! Това нито е изолиран случай, нито е толкова чудна практика. Дори в някои курсове за първа помощ се споменава като възможност за спасяване на живота.

# 40
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 526
Тежък живот е имал.

# 41
  • Berlin
  • Мнения: 11 276
Изпуснах драмата с бащата на Сашо.

# 42
  • София
  • Мнения: 5 334
Тази д-р Захариева ми е крайно, крайно неприятна, обаче. Даже нещо в самата актриса не ми допада... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 43
  • Berlin
  • Мнения: 11 276
Захапката. Laughing

# 44
  • София
  • Мнения: 12 554
 Сценаристите не са си упражнявали особено фантазията. Преписвали са на общо основание. https://www.24chasa.bg/Article/915608

Ееее, чак пък преписвали.
Трахеостомията с химикалка е метод, често използван от лекари в критични ситуации при полеви условия.
За вкарването на този детайл в сериала им пиша червена точка на сценаристите. Написали са си домашното Grinning

Общи условия

Активация на акаунт