"Откраднат живот" по Нова тв.

  • 101 536
  • 788
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 8 639
Гледам и аз.
Малко ми идва твърде драма...може би съм свикнала на хумора в чуждите сериали  newsm78

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
И аз гледам. Харесва ми до момента.

# 17
  • Мнения: 9 570
Дотук ми харесва ще видя занапред как ще е Simple Smile

# 18
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Тоя главния дето раздава заповедите да не се окаже "сина" на Иван?

# 19
  • Мнения: 9 865
Гледам! Simple Smile Като фенка на всякакви медицински сериали, ама на мен нещо не ми харесва засега.

Според мен "новият" е изоставеният син, а русият (Димо Алексиев) е взетият на негово място, като здраво бебе, нали такъв беше трейлърът.

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Гледам! Simple Smile Като фенка на всякакви медицински сериали, ама на мен нещо не ми харесва засега.

Аз лично няма да сравнявам изобщо с медицинските сериали, които сме гледали до момента  Simple Smile Едва ли Евтим Милошев може да им се намаже и на малкия пръст.

# 21
  • Мнения: X
Ще е интересен сериала май.

# 22
  • Мнения: 1 517
ще гледам с интерес, пък да видим.
Благодаря за темата Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 12 554
Дотук е интересно.
За първи път да ми хареса български сериал от ново време.
Дано продължи в същия дух.

Ясно е поне, че д-р Василев е истинският син, бащата е директорът, а взетото бебе е арогантното високо докторче. Grinning

# 24
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Точно.

# 25
  • Мнения: 1 992
Химикалка да ви се намира?

# 26
  • Мнения: 460
Не съм впечатлена,едва ли ще догледам.Много сухи и изкуствени ми идват,преиграват и декламират.Явно Хаус и Анатомията много са ми вдигнали летвата  Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 8 639
Мен ме издразни играта ма дамата с шапката..PR ли се явява,че не гледам много внимателно?
Едно такова намахано, чак изкуствено и театрално.

# 28
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
...Явно Хаус и Анатомията много са ми вдигнали летвата  Mr. Green

О, със сигурност!

Мен ме издразни играта ма дамата с шапката..PR ли се явява,че не гледам много внимателно?
Едно такова намахано, чак изкуствено и театрално.

Тя и младата докторка отсега са ми неприятни.

# 29
  • Мнения: 9 865
Мен ме издразни играта ма дамата с шапката..PR ли се явява,че не гледам много внимателно?
Едно такова намахано, чак изкуствено и театрално.
Да, пр на болницата... Тази актриса още от Под прикритие ми е неприятна... Simple Smile
Интеигата е интересна, но докторските неща са слаби, може би, защото съм свикнала на Анатомията... Peace

Общи условия

Активация на акаунт