"Откраднат живот" по Нова тв.

  • 101 610
  • 788
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 19 351
И на мен в момента сцената с главната сестра и племенника й ми изглежда изкуствена, но снощи ме разчувства. Всеки си реагира различно, има хора които скърбят по-открито и други, които се скриват
Гадно беше, че жената тъкмо се зарадва, че ще се оправи... Все едно го урочасаха, като казаха, че е прескочил.

# 751
  • Мнения: 6 082
Докато излизаше даваха сцената. Може тя развълнувано да си я е припомняла докато се опитваше да се овладее.
И това е възможно-май повече се навързва с романтичното хващане за ръце в асансьора.
А какво прибра тя в гардероба? Прословутата хумикалка ли беше и какво прави у Биляна?В следващия епизод Калин ще я намери и ще се усъмни
Химикалката е  , понеже първа серия не я гледах много задълбочено преди малко я пуснах пак и в края на събирането Калин я връща на Сашо , с думите че може пак да му потрябва , но Биляна я взима и казва че повече няма да му трябва. Та явно я е запазила.

# 752
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 927
Биляна се смее на най-неподходящите места Crossing Arms

Калин - жал ми е за него.

# 753
  • Мнения: 31 350
Санитарчето и то милото с драма. Голям симпатяга. Heart Eyes

# 754
  • sf
  • Мнения: 10 210
Май изпуснах нещо. Санитарят за какво му благодари на Василев и защо взе тези слушалки?

# 755
  • Мнения: 9 865
Прави се на доктор пред техните... На мен не ми харесва нито персонажа, нито актьора, много е ми смотан.
Калин става все повече добрият герой. Heart Eyes

# 756
  • Мнения: 14 151
Тази пък поне да му каже, че приключва с него. Натиска се по стаите с другия, а от него бяга като ученичка.

# 757
  • Мнения: 4 520
Тази пък поне да му каже, че приключва с него. Натиска се по стаите с другия, а от него бяга като ученичка.
Не че и Василев страда от някакви скрупули... Mr. Green Суперсмотльо уж беше много принципен,пък посегна на чуждата сватя. Shocked

# 758
  • Мнения: 9 865
Бе този нашия Василев нали не пиеше хич, какво стана, вчера вино, днес бира...

# 759
  • Мнения: 14 151
Е, той поне не живее с Калин. А тази взе да ме дразни. Без да му обясни защо, отиде да си спи в техните. Той я среща в коридора, тя се врътна и смени посоката. Пита я ще се прибереш ли довечера, тя пак изчезна. Звъни ѝ, не му вдига. Егати инфантилното поведение.

# 760
  • Бургас
  • Мнения: 910
оф не чух какво и каза на Захариева този с опашката в стаята за почивка ?

бихте би ли ми каза ли?

# 761
  • sf
  • Мнения: 10 210
Че Василев е напуснал.

# 762
  • Мнения: 1 972
Е, той поне не живее с Калин. А тази взе да ме дразни. Без да му обясни защо, отиде да си спи в техните. Той я среща в коридора, тя се врътна и смени посоката. Пита я ще се прибереш ли довечера, тя пак изчезна. Звъни ѝ, не му вдига. Егати инфантилното поведение.

Е той много я обиди в операционната. Каза й нещо от сорта: "От кога проста анестезиоложка решава кой е за операция и кой не".....

# 763
  • Мнения: 2 710
Закъса го горкия. Без къща, без работа... Иде ми да го прибера у дома.

# 764
  • Бургас
  • Мнения: 910
ЪЪЪ и защо напусна ?!?! #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт