"Откраднат живот" по Нова тв.

  • 101 684
  • 788
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 7 849

Квартирката сигурно е близо до болницата и доволно мизерно евтинка, оттам и засечката  Simple Smile

На мен не ми се струва евтинка - 500 лв за една стая с хазяин...за тез пари нещо самостоятелно щеше да намери  newsm78

Аз доколкото разбрах хазаина искаше предплата за два месеца.
Санитарчето ми се вижда читаво момче.

# 706
  • София
  • Мнения: 5 334
Thinking Може и нищо да не произтече от това, ако е свястно момче, к'во кат' е санитарче, не значи обезателно и помиярче   Mr. Green


Квартирката сигурно е близо до болницата и доволно мизерно евтинка, оттам и засечката  Simple Smile
Ама аз не казвам, че ще му създаде небивал проблем - на мен санитарчето ми изглежда готин. Grinning Grinning

# 707
  • София
  • Мнения: 16 234
Винаги при наемане на квартира искат 1 наем като депозит. Напоследък и по 2 наема вземат, но рядко.
Харесва ми сериала, чувам ги какво казват. Може би защото го гледам на Нова плей.

# 708
  • София
  • Мнения: 1 251
Да, 500 лв. е с предплатата  Wink и пак ми се струва множко, като се има предвид, че хазяина прибра парите и от двамата.
А наш Сашко вече дължи 2 пъти по 500 лв. Чудно ми е колко ли му е заплатата?!? Ще я похарчи още преди да я вземе hahaha

И аз съм на мнение, че целувката не беше реална, а само във въображението на Биляна Simple Smile

Последна редакция: ср, 16 мар 2016, 22:46 от nimfi4ka

# 709
  • Мнения: 1 972
Тя вече беше отвън когато вмъкнаха сцената с целувката Peace

# 710
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 107
Докато излизаше даваха сцената. Може тя развълнувано да си я е припомняла докато се опитваше да се овладее.

# 711
  • Мнения: 2 413
Докато излизаше даваха сцената. Може тя развълнувано да си я е припомняла докато се опитваше да се овладее.
И това е възможно-май повече се навързва с романтичното хващане за ръце в асансьора.
А какво прибра тя в гардероба? Прословутата хумикалка ли беше и какво прави у Биляна?В следващия епизод Калин ще я намери и ще се усъмни

# 712
  • Мнения: 1 283
Целувка имаше и тя го раздаваше разстроена. За това излезе бясно на снега, да се охлади.... Mr. Green
Иначе с това съквартирантче, къде ще се лИбят с Бибето?..  newsm78 Joy

# 713
  • Мнения: X
Оффф сто пъти ревнах на тая серия  Joy  Някой писа пък че му прилича на комедия ахахахха явно хормоните ми не са в час все още  Joy

# 714
  • София
  • Мнения: 5 334
Оффф сто пъти ревнах на тая серия  Joy  Някой писа пък че му прилича на комедия ахахахха явно хормоните ми не са в час все още  Joy
Аз за първи път от началото на сериала се разплаках на няколко пъти - първо на старшата като говореше и пееше на племенника си, а после на сестрата от Швейцария, която разказваше за трудната им история и молеше болната сестра за прошка. Cry Cry Cry Cry

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 41 061
Аз не разбрах...2 старши сестри ли има тая болница newsm78 и още 4 други...то как се оправят Laughing
Щото уж онази сестра е старша,дето почина племенника и,а и Вачкова ги командореше...

# 716
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 455
Аз останах с впечатление, че й възложиха да я замества.

# 717
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 107
Това със сестрите. ОК, избягала е преди 40 год. Обаче живеем около 25 г. в демокрация. Как пък не се е върнала да види сестра си Thinking

Засега харесвам Калин и санитаря Grinning

# 718
  • Мнения: 1 386
Историята с родилката я приключиха.Явно бяха оставили една нотка съмнение за състоянието й,защото д-р Генадиев излезе преди да е приключило затварянето на корема.Размяната на децата от д-р Генадиев е страшен грях за него,но определено Захариеви са по-зли.Генадиев сподели подаръците с колежката,а Захариев показа един лош урок на младата докторка с парите.Чак се чудя как такива хора като Захариеви имат такава,съвсем различна от тях дъщеря.
Аз не мога да преценя целувката реална ли беше,по-скоро май клоня към това,че Биляна си представяше.Да се целунат точно в операционната,където всеки може да влезе ми е странно,а в повечето операционни и реанимации има и камери,освен ако точно в тази болница те липсват.
Имаше едни думи на Калин,когато коментираха със Сашко дали да кажат на жената с карцинома каква й е диагнозата,та думите на Калин бяха,че ако трябва да каже на Василев,че ще умира ще му го каже.Това ме кара да чертая версии в главата ми,че някой ден ще се наложи да спасяват и Сашко.Той не може вечно да крие състоянието си,а и не е изключено да направи някоя криза по време на работа.Това може да е по-напред във времето и ще е интересно,защото може някои от лъжите и тайните да са разкрити и героите ще са в интересна ситуация.
Биляна вече видя белег на д-р Василев и професорът й каза,че го познава от малък.Вече би трябвало да да предположи нещо,но може и да не е обърнала внимание.
Ситуацията с квартирата беше комична-Василев сигурно предпочита да сподели леглото с Биляна,но му се падна санитарчето Wink Laughing

# 719
  • София
  • Мнения: 23 143
Оффф сто пъти ревнах на тая серия  Joy  Някой писа пък че му прилича на комедия ахахахха явно хормоните ми не са в час все още  Joy
Аз писах за комедията.  Wink По принцип се спуквам от рев на филми, даже понякога и с глас си рева, но снощната серия не ме разчувства изобщо. Сбогуването на мед.сестрата с племенника й дори не искам да коментирам.

Общи условия

Активация на акаунт