В темата с ЧААТАЙ, в отровно-меден УЛУСОЙски рай - ТЕМА 206

  • 34 161
  • 722
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 27 735

 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! абе ЙЕТЕР бе  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Joy Joy Joy
абла, кажи нещо, че тези двете ...  Crossing Arms Crossing Arms Joy Joy Joy





Този бил един от шефовете на D&G за Америка  Peace

 Party Party Party



а същия   newsm53 newsm53  Mr. Green

# 301
  • Мнения: 25 381

 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! абе ЙЕТЕР бе  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Joy Joy Joy
абла, кажи нещо, че тези двете ...  Crossing Arms Crossing Arms Joy Joy Joy





Този бил един от шефовете на D&G за Америка  Peace

 Party Party Party



а същия   newsm53 newsm53  Mr. Green



какво същия?  Thinking Thinking Naughty Naughty Naughty Joy Joy

# 302
  • Мнения: 4 830
Привет, прекрасни!

Ех, тази пуста тръстика, ех! ooooh! ooooh! #2gunfire #2gunfire  В ден като този да не мога да надникна тук.. Ужас!!!! newsm45 newsm45 newsm45
И аз като абличка изпуснах демек пижаменото парти..

Ама момчето ни много сладко, я! И много ми хареса как се издокарал за пижаменото парти.. Направо си е мъжкар откъдето и да го погледнеш.. smile3521 smile3521 smile3521 smile3521
Усмихнат, спокоен, красив.. Че гледам и английски научил май, щом води разговори с някакъв там.. А и преди малко в туитър прочетох и то в един от сериозните профили, които следа, че Чачко  вземал  уроци за усъвършенстване на английския език.  И общуването на английски е най-добрия начин за постигането на това.. Също така прочетох и нещо друго, което пак ме изпълни с гордост. Една фенка е писала: Без някой да му помага, без сериозна агенция зад гърба си това момче постигна големи успехи.. Със много уверени и  премерени стъпки върви  към целта, която си е поставил..  Ейвалла!



Хмммм,  Thinking Thinking Thinking Thinking демек онова, което се писа за рекламата с Чачко ще се окаже вярно Crossing Arms Crossing Arms

# 303
  • Мнения: 1 223

 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! абе ЙЕТЕР бе  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Joy Joy Joy
абла, кажи нещо, че тези двете ...  Crossing Arms Crossing Arms Joy Joy Joy





Този бил един от шефовете на D&G за Америка  Peace

 Party Party Party



а същия   newsm53 newsm53  Mr. Green



А този шеф не е ли същият онзи, Rolling Eyes  дет си бърборкат и поркат  Laughing Laughing


# 304
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 21 263
Ако не сега, то следващата реклама ще е на Данчо и Гергана Naughty Joy  Party

# 305
  • Мнения: 20 795
Скрит текст:

 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! абе ЙЕТЕР бе  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Joy Joy Joy
абла, кажи нещо, че тези двете ...  Crossing Arms Crossing Arms Joy Joy Joy





Този бил един от шефовете на D&G за Америка  Peace

 Party Party Party



а същия   newsm53 newsm53  Mr. Green


А този шеф не е ли същият онзи, Rolling Eyes  дет си бърборкат и поркат  Laughing Laughing



Същия  newsm47 newsm47

Брадатко го е последвал.

И на него му благодари и му пише "до скоро"  Thinking Thinking

# 306
  • Мнения: 25 381
Привет, прекрасни!

Ех, тази пуста тръстика, ех! ooooh! ooooh! #2gunfire #2gunfire  В ден като този да не мога да надникна тук.. Ужас!!!! newsm45 newsm45 newsm45
И аз като абличка изпуснах демек пижаменото парти..

Ама момчето ни много сладко, я! И много ми хареса как се издокарал за пижаменото парти.. Направо си е мъжкар откъдето и да го погледнеш.. smile3521 smile3521 smile3521 smile3521
Усмихнат, спокоен, красив.. Че гледам и английски научил май, щом води разговори с някакъв там.. А и преди малко в туитър прочетох и то в един от сериозните профили, които следа, че Чачко  вземал  уроци за усъвършенстване на английския език.  И общуването на английски е най-добрия начин за постигането на това.. Също така прочетох и нещо друго, което пак ме изпълни с гордост. Една фенка е писала: Без някой да му помага, без сериозна агенция зад гърба си това момче постигна големи успехи.. Със много уверени и  премерени стъпки върви  към целта, която си е поставил..  Ейвалла!



Хмммм,  Thinking Thinking Thinking Thinking демек онова, което се писа за рекламата с Чачко ще се окаже вярно Crossing Arms Crossing Arms

 Hug Hug Hug Лилииии  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И аз четох подобни неща за Чачо днес.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Момчето с малки, но сигурни стъпки върви към целите си.  Peace Ще се повторя, но наистина много ме радва това, че изглежда толкова уверен в себе си. Не въздухар  Naughty Naughty просто уверен в себе си млад, прекрасен мъж!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Изглежда перфектно като визия, прекрасен е.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes И тази визия и това поведение се случи след филма.  Peace Преди това, каквото и да ми говорят никога, ама никога не е изглеждал така.  Peace Когато излезе филма помня, че из сайтовете бяха писали, че този филм ще е повратна точка за него.  Peace

Ако не сега, то следващата реклама ще е на Данчо и Гергана Naughty Joy  Party
Joy Joy Joy Joy Joy

# 307
  • Мнения: 609
Привет, прекрасни!

Ех, тази пуста тръстика, ех! ooooh! ooooh! #2gunfire #2gunfire  В ден като този да не мога да надникна тук.. Ужас!!!! newsm45 newsm45 newsm45
И аз като абличка изпуснах демек пижаменото парти..

Ама момчето ни много сладко, я! И много ми хареса как се издокарал за пижаменото парти.. Направо си е мъжкар откъдето и да го погледнеш.. smile3521 smile3521 smile3521 smile3521
Усмихнат, спокоен, красив.. Че гледам и английски научил май, щом води разговори с някакъв там.. А и преди малко в туитър прочетох и то в един от сериозните профили, които следа, че Чачко  вземал  уроци за усъвършенстване на английския език.  И общуването на английски е най-добрия начин за постигането на това.. Също така прочетох и нещо друго, което пак ме изпълни с гордост. Една фенка е писала: Без някой да му помага, без сериозна агенция зад гърба си това момче постигна големи успехи.. Със много уверени и  премерени стъпки върви  към целта, която си е поставил..  Ейвалла!



Хмммм,  Thinking Thinking Thinking Thinking демек онова, което се писа за рекламата с Чачко ще се окаже вярно Crossing Arms Crossing Arms

 Hug Hug Hug Лилииии  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И аз четох подобни неща за Чачо днес.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Момчето с малки, но сигурни стъпки върви към целите си.  Peace Ще се повторя, но наистина много ме радва това, че изглежда толкова уверен в себе си. Не въздухар  Naughty Naughty просто уверен в себе си млад, прекрасен мъж!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Изглежда перфектно като визия, прекрасен е.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes И тази визия и това поведение се случи след филма.  Peace Преди това, каквото и да ми говорят никога, ама никога не е изглеждал така.  Peace Когато излезе филма помня, че из сайтовете бяха писали, че този филм ще е повратна точка за него.  Peace




Лили .. Hug Hug Hug, Ани.. Hug Hug Hug, напълно съм съгласна с вас , четем си мислите , значи... smile3521Прекрасен е наистина , и аз много му се радвам  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



# 308
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 221
Ани Hug Hug Hugбош вер бе-кардото е еркек та дрънка Peace...ма "тия" в хамериканско са бол и кат нищо ще го надушат Joy Joy Joyеле в средите дето е на партито Joy Joy Joy..да си упражнява английския с една гюзел кадъна бе Crossing Arms стига е мъкнал тоя брадатия Joy Joy Joyма тоз поне са нахойка hahaha hahaha hahahaна воля (и с кардото до него-завиждам му Joy Joy Joy)...Лили Hug Hug Hug

# 309
  • Мнения: 25 381
Ани Hug Hug Hugбош вер бе-кардото е еркек та дрънка Peace...ма "тия" в хамериканско са бол и кат нищо ще го надушат Joy Joy Joyеле в средите дето е на партито Joy Joy Joy..да си упражнява английския с една гюзел кадъна бе Crossing Arms стига е мъкнал тоя брадатия Joy Joy Joyма тоз поне са нахойка hahaha hahaha hahahaна воля (и с кардото до него-завиждам му Joy Joy Joy)...Лили Hug Hug Hug

 Hug Hug Hug Hug Бойче,  Hug Hug Hug видях те на балкона  Joy Joy и ти изпусна пижаменото парти бе  ooooh! ooooh! Joy Joy Joy

Ети,  Hug когато цитираш, пиши под последното [/quote]  Hug иначе влизаш в цитата  Peace

# 310
  • Мнения: 609
Ани Hug Hug Hugбош вер бе-кардото е еркек та дрънка Peace...ма "тия" в хамериканско са бол и кат нищо ще го надушат Joy Joy Joyеле в средите дето е на партито Joy Joy Joy..да си упражнява английския с една гюзел кадъна бе Crossing Arms стига е мъкнал тоя брадатия Joy Joy Joyма тоз поне са нахойка hahaha hahaha hahahaна воля (и с кардото до него-завиждам му Joy Joy Joy)...Лили Hug Hug Hug

 Hug Hug Hug Hug Бойче,  Hug Hug Hug видях те на балкона  Joy Joy и ти изпусна пижаменото парти бе  ooooh! ooooh! Joy Joy Joy

Ети,  Hug когато цитираш, пиши под последното
  Hug иначе влизаш в цитата  Peace
[/quote]

Разбрах , Ани ,ама късно ...  Laughing Embarassed

# 311
  • Мнения: 5 267
Добра вечер............... Hug Hug Hug Hug  Залепнах ей тук Ани и забрайх  за всичко останало............. Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy CrazyСтрахотен......... Heart Eyes

# 312
  • Мнения: 25 381
Добра вечер............... Hug Hug Hug Hug  Залепнах ей тук Ани и забрайх  за всичко останало............. Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy CrazyСтрахотен......... Heart Eyes

 Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy
освен да организираме и ние едно пижамено парти и да го поканииииииииим  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Joy Joy Joy Joy

# 313
  • Мнения: 27 735



http://www.lofficiel.nl/fashion/pyjama-party-dolce-gabbana/




 Party Party Party






 Mr. Green Mr. Green  





 Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: чт, 25 фев 2016, 21:01 от ivva

# 314
  • Мнения: X

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Ох, бе, наш'те двамата са в много .... живописна компания от снимки...   hahaha hahaha hahaha


Сега си давам сметка, че образ като Пончика не мож'го обърка, ... ако не се сетиш кое беше наЩу веднага... в комбинация двамата...  Joy Joy Joy Joy Joy 

  Heart Eyes Heart Eyes няма как да не ги познаеш...

Общи условия

Активация на акаунт