В темата с ЧААТАЙ, в отровно-меден УЛУСОЙски рай - ТЕМА 206

  • 34 161
  • 722
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 600
Бойче, Hug Hug Hug Hug честит рожден ден! Какво да ти пожелая, те белите птици всичко са написали, ... , аз се присъединявм към техните пожелания и силно, силно те прегръщам. Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Смело мечтай!   Praynig Praynig Praynig

Мимка,  Hug Hug Hugда ти е жива и здрава половинката, късметлия е той! Може да ме цитираш! Simple Smile

Хубава вечер на всички! Hug Hug Hug Hug Hug
Да се посмеем Joy Joy Joy Joy
Скрит текст:

# 391
  • Мнения: 5 267
Бела............ Hug Hug Hug Hug Hug Да живеят тайните и мечтите................ Wink Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy   Трайков на Абла и аз сме се пръкнали на един ден...........видиш ли ти....... Joy Joy Joy Joy а дали сме набори......... Thinking най-вероятно............... Joy Joy Joy Joy Joy Joy     
Цитат
наред с човече рижо, карнавално… Mr. Green
  Няма да заспИм ако не си кажЕм......-толкова е мило  Heart Eyes............. Blush   ........ДжадЪ.............обичам те ...............така мило не си говоркала за него  Naughty............горда съм ,че съм допринесла за това............ HugJoy Joy Joy Joy JoyЩастлива съм,че загнездих тук................. Party Hug Hug Hug Hug

# 392
  • Мнения: 25 381
Бела............ Hug Hug Hug Hug Hug Да живеят тайните и мечтите................ Wink Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy   Трайков на Абла и аз сме се пръкнали на един ден...........видиш ли ти....... Joy Joy Joy Joy а дали сме набори......... Thinking най-вероятно............... Joy Joy Joy Joy Joy Joy     
Цитат
наред с човече рижо, карнавално… Mr. Green
  Няма да заспИм ако не си кажЕм......-толкова е мило  Heart Eyes............. Blush   ........ДжадЪ.............обичам те ...............така мило не си говоркала за него  Naughty............горда съм ,че съм допринесла за това............ HugJoy Joy Joy Joy JoyЩастлива съм,че загнездих тук................. Party Hug Hug Hug Hug

 hahaha hahaha hahaha джадъ направо ме уби бе  Joy Joy Joy

Бела  Hug Hug някои не могат да преживеят първата партньорка, други втората  Joy Joy Joy  ама да махнат детето и да сложат Сера и то в тази поза? smile3505

ама така и не се разбра кое е детето?  Crossing Arms вИднага да се покажат майката и бащата  Joy Joy Joy Joy



# 393
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 21 271
Ани Heart Eyes Heart Eyes, брат'чедът-адвокат защо ги пише такива? newsm78
А това със Серенай е   Sick

# 394
  • Мнения: 25 381
Ани Heart Eyes Heart Eyes, брат'чедът-адвокат защо ги пише такива? newsm78
А това със Серенай е   Sick

 newsm78 newsm78 имаше тагване Оскар-а приляга на Чаатай или нещо такова и той го подкрепи. Но някои фенове са били против (аз съм изобщо против таквиа орагнизирани мероприятия, ама кой ме пита  hahaha hahaha) и са се отцепили и са тагвали винаги сме с теб Чаатай и са писали, че това за Оскара е смешно. И така .. сега не знма точно кое имаш предвид ти от написаното. Аз четох, че е писал, че няма да участва в тага.  newsm78

ПП и сега е писал някакви неща, едва ли не като сбогуване  Joy Joy той пък с децата става дете този човек бе.  Joy Joy Joy
Трябва да измислим нещо да му метнем на ЛС  Party Party Party

# 395
  • Мнения: 4 830
Привет, прекрасни! Hug Hug Hug Hug(

БойчееееHug Heart Eyes не тръгвай да спиш, преди аз да съм те поздравила, миличка!

Честит Рожден Ден!
Бъди жива и здрава, щастлива и много обичана! Винаги така сладка и забавна! И да не спреш да пишеш с точки, че много им се кефя Peace Peace Peace
Обичам те, миличка! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Това за теб, поднесено с много любов love001 love001





А тук те е засякъл с поглед.. Peace



И нещо любимо Peace




 наред с човече рижо, карнавално… Mr. Green



Все пак и рижото да не забравим.. Днес няма да го слагам в спойлер, че партито в темата е за твоя чест Peace Peace
Джадъ, обичам те! love001 love001

# 396
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 21 271
Ани, последният пост - да прикючели темата, важен за него е Ча, за него се опитвал да прави нещо хубаво... Ясно, мерси Heart Eyes

# 397
  • Мнения: 25 381
Ани, последният пост - да прикючели темата, важен за него е Ча, за него се опитвал да прави нещо хубаво... Ясно, мерси Heart Eyes

да, видях го. Точно това има предвид. Само че не знам какво ще направи за Чачо като тагва  Joy Joy ама явно е обиден.  Joy Joy Joy

Лили  Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 398
  • Мнения: 4 830
Мимче, Hug Heart Eyes миличка, и на твоя рожденик му желая много здраве и винаги да те слуша Naughty Naughty

Ама подаръците са за теб..  smile3521 smile3521




Обичам те, миличка! Heart Eyes Heart Eyes

# 399
  • Мнения: 27 735
 hahaha hahaha   Crazy Crazy Crazy Crazy





тия пък колкото смешни с тага за Оскара, братчеда и той  Mr. Green Mr. Green

очаквах да ме замерите с нещо за карнавалното човече, яяяя  Blush Blush Joy Joy

# 400
  • Мнения: 25 381
hahaha hahaha   Crazy Crazy Crazy Crazy





тия пък колкото смешни с тага за Оскара, братчеда и той  Mr. Green Mr. Green

очаквах да ме замерите с нещо за карнавалното човече, яяяя  Blush Blush Joy Joy



 hahaha hahaha hahaha hahaha

ади, аз почвам да те замерям  hahaha hahaha hahaha


Последна редакция: нд, 28 фев 2016, 21:18 от Ани (Aniska)

# 401
  • Мнения: 5 267
Привет, прекрасни! Hug Hug Hug Hug(

БойчееееHug Heart Eyes не тръгвай да спиш, преди аз да съм те поздравила, миличка!

Честит Рожден Ден!
Бъди жива и здрава, щастлива и много обичана! Винаги така сладка и забавна! И да не спреш да пишеш с точки, че много им се кефя Peace Peace Peace
Обичам те, миличка! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Това за теб, поднесено с много любов love001 love001





А тук те е засякъл с поглед.. Peace



И нещо любимо Peace




 наред с човече рижо, карнавално… Mr. Green



Все пак и рижото да не забравим.. Днес няма да го слагам в спойлер, че партито в темата е за твоя чест Peace Peace
Джадъ, обичам те! love001 love001


Hug  Hug Hug Hug Hug HugБез думи съм...............а тва за засечката с поглед.......... Crazy и после,когато повдига веждите................оле бе.........

# 402
  • Мнения: 27 735

https://cdn.bg-mamma.com/3UOl/34300438_93b5834e


чий е косъма на яката му
Angry Angry newsm66

# 403
# 404
  • Мнения: 5 267
Тва за братчеда,оскара и................т.н.   ще го разсъждавам ярън...........  :mrgreen:newsm78   Джадъ......... Hug Joy Joy Joy Joy Joy не съжелявай джанъм- винаги бъди така Фнимателна и мила към то Кер. и аз ще те обстрелвам со....................... love001 love001 love001 love001 love001 love001 love001

Общи условия

Активация на акаунт