В темата с ЧААТАЙ, в отровно-меден УЛУСОЙски рай - ТЕМА 206

  • 34 161
  • 722
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: X

 rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Клунито като не пуска филма в тубето, хората го пуснаха rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo


ади вика, Баръш, сойле  hahaha hahaha hahaha   той наресан, стегнат - тамам, кафе  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
и после сватбата, и пейката  hahaha hahaha



 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Оооох, бе , направо рева от смях....  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Бойчеее,  Joy Joy  Heart Eyes  ресторанта ти остана на второ място... ухх...  Joy Joy Joy

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 481
  • Мнения: 25 381
ади, Баръшко ще скача и Фю след него  Joy Joy Joy



лека нощ  Hug

# 482
  • Мнения: 27 735

Абе, дЖадъ,  Hug Heart Eyesпомислих си, че си намерила филма и веднага почнах  Party Party Party Party Party Казвам си, че днес е щастливият ми ден.. Единия ми любимец се върна, на другияа филма му намерихме, ама що да видя.. ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Ама чак сърцето ми се стегна от вълнения, я!

 smile3503

да бе, после цял живот да свързвам намирането на филма с някви Ушаци  Sick Sick 

# 483
  • Мнения: 27 735
ади, Баръшко ще скача и Фю след него  Joy Joy Joy



лека нощ  Hug

видя ли от колко високо се метна  hahaha hahaha  чак облаците минаваха под него  rotfImbo rotfImbo

# 484
  • Мнения: X
ади, Баръшко ще скача и Фю след него  Joy Joy Joy



лека нощ  Hug

видя ли от колко високо се метна  hahaha hahaha  чак облаците минаваха под него  rotfImbo rotfImbo

И писмото седя, седя,  Crazy hahaha hahaha тя ходи, връща се, рИва...  ooooh! ooooh!

Как се спи след тоз филм!  Joy Joy Joy Joy Joy

Полага ни се една среднощна закуска ...  Party Party Party







 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Айде лека! Hug  Hug  Hug   rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 485
  • Мнения: 27 735


Как се спи след тоз филм!  Joy Joy Joy Joy Joy

ти се радвай, че го няма чувала  Mr. Green Mr. Green hahaha hahaha hahaha

# 486
  • София
  • Мнения: 4 381

Хади, да ни е честито  Party Party Party Party
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Големи сладури са ги измислили. И емотикончетата над тях  Mr. Green



Как се спи след тоз филм!  Joy Joy Joy Joy Joy

ти се радвай, че го няма чувала  Mr. Green Mr. Green hahaha hahaha hahaha
Ох, бе, джадЪ, ама си голямо гъди-гъди  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 487
  • Мнения: X


Как се спи след тоз филм!  Joy Joy Joy Joy Joy

ти се радвай, че го няма чувала  Mr. Green Mr. Green hahaha hahaha hahaha

 hahaha hahaha hahaha  Не съм от тез,  Peace Peace как'Сийке...   Sunglasses Sunglasses Sunglasses

След червения чувал, Peace Peace с друг не моЙ мА уплаши!  Hug Hug Joy Joy Joy



 love001

# 488
  • Мнения: 4 830

Абе, дЖадъ,  Hug Heart Eyesпомислих си, че си намерила филма и веднага почнах  Party Party Party Party Party Казвам си, че днес е щастливият ми ден.. Единия ми любимец се върна, на другияа филма му намерихме, ама що да видя.. ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Ама чак сърцето ми се стегна от вълнения, я!

 smile3503

да бе, после цял живот да свързвам намирането на филма с някви Ушаци  Sick Sick 

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 489
  • Мнения: 27 735


 Crazy Crazy Crazy  newsm53

и аз имам такива гащи   Blush Laughing

# 490
  • Мнения: 5 267


 Crazy Crazy Crazy  newsm53

и аз имам такива гащи   Blush Laughing
Crazy Crazy Crazy Crazy CrazyИ аз като комшиите днес-първо закуската и после кафето...... Heart Eyes  ДжадЪ.................  love001  Хубав ден на всичли................ Peace

# 491
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 221
Добро утроооо Hug Hug Hug
Сватеееееееееее Hug Hug Hug Честит рожден ден Hug Hug
Днеска всички порции агнешко за за теб Wink
Желая ти много здраве,щастие и всичко най-най-хубаво newsm59 newsm59 newsm59
Радвам се,че този якъшъклъ еркек ни събра и те доведе при ятото Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug

# 492
  • Мнения: 15 635
Добро утро!  Hug

Да! Днес имам рожден ден!  Grinning Както се казва, остарявам с една година! Ама само остарявам, не помъдрявам!  Laughing Laughing Laughing Изживях още една година с любимите си хора, споделих моменти с невероятни приятели- макар и виртуални   Hug в сърцето ми реални! Благодаря ви, за всички споделени емоции, с които ми помогнахте да запълним тази година!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug


Добро утроооо Hug Hug Hug
Сватеееееееееее Hug Hug Hug Честит рожден ден Hug Hug
Днеска всички порции агнешко за за теб Wink
Желая ти много здраве,щастие и всичко най-най-хубаво newsm59 newsm59 newsm59
Радвам се,че този якъшъклъ еркек ни събра и те доведе при ятото Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug

# 493
  • София
  • Мнения: 4 381
Добро утро, ранобудно ято  Hug Hug Hug

Честит рожден ден, Гале  bdbaloni baloni bdbaloni
И аз много се радвам, че долетя при нас  Hug Heart Eyes Много здраве, много щастливи мигове и все такава свежа да бъдеш  Hug



п.п. А за поумняването винаги може да се поспори  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 494
  • Мнения: 609


Честит да ти е Рожденния Ден , Гале ... newsm59 newsm59 newsm59. Бъди щастлива , много обичана и благословена .. newsm51 newsm51 newsm51


П.П. Всички сме умни до доказване на противното ... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing







Много усмихнат и весел да ти е праника ... love001 love001 love001



Общи условия

Активация на акаунт