Закъснение..бебе или задържан фоликул?

  • 9 263
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 132
Утре или в други ден ще направя още един тест ако все още не ми е дошло Praynig

# 16
  • Мнения: 781
Аз също виждам нещо бледо, стискам палци да е положителен. Но моят съвет е да си пуснеш кръвен тест. Това е най-сигурният и точен метод. Няма да се чудиш и да даваш пари за нови и нови тестове. Правят го във всяка лаборатория, резултатът излиза бързо, не боли.

# 17
  • Мнения: 132
Ами явно не е нищо това бледо розовото от час отново ме боли кръст и корем , както като преди 2 дни, но този път имам някакво бледо розово зацапване, което се вижда само на тоалетната хартия и е супер слабо.. не знам какво ще е цикъл или нещо друго.. обикновено когато ми идва започва тъмно зацапване и то кафеникаво, а това е бледорозово.. нз какво да правя сега.. освен да лежа и да чакам да видя дали ще прерастне в цикъл или нз и аз.. днес е неделя а и по това време нищо не може да се направи Sad

# 18
  • Мнения: 2 309
Ако има бременност- не е хубаво!

# 19
  • Мнения: 132
Зная.. миналата година видях + тест с отново бледа черта но много по видима от това на снимките от днес.. след 2 дни прокървих  то се падаше събота - няма АГ които да работят няма нищо . Чак понеделник отидох, изписаха ми утрогестан да слагам, но беше късно вече, организма го беше изхвърлил и обилно кървене имах тогава придружено с слузести неща.. Сега не знам...понеже аз този тест не го намирам за положителен общо взето... Сега ще си лягам да видим утре как ще се събудя с цикъл или не..

# 20
  • Мнения: 71
От все сърце пожелавам утре и двете да се събудим без цикъл,а малко по-късно през деня с новина за бебчеее  Mr. Green Hug Praynig

# 21
  • Мнения: 2 309
То дали ти го приемаш за положителен или не не е много важно! Важното е, че има малка чертичка (поне аз виждах половин бледа чертичка  Crazy ), но я виждах, а съм малко от кьорчовците! Дано утре си добре и няма нищо, но иди на лекар и ако няма кървене- на кръвен!

# 22
  • Мнения: 132
Не се надявам много.. сигурно ще се събудя с цикъл.. имам болки от почти 2 часа като при цикъл... и нещо като бежово-розово зацапване по тоалетната хартия.. но с тези болки сигурно ще си ме удари лелката с пълна сила утре Sad нищо де.. ако е така.. ще се постараем следващия месец повече..оффф и все пак продължавам да се треня в този тест... ама.. Sad

# 23
  • Мнения: 71
ПОЛОЖИТЕЛЕН Е!

# 24
  • Мнения: 338
Утре чакаме резултати и от двете ви! Цяла нощ ще ви стискам палци!  Hug

# 25
  • Мнения: 132
ами... аз нямам за жалост с какво да се похваля.. дойде ми официално сутринта с адски болки Sad Другия месец по - усърдни ще трябва да сме

# 26
  • Мнения: 71
Сега се връщам от преглед..имам една киста 6 и половина см. Каза,че не вижда бременност Sad в четвъртък съм на лекар за второ мнение.. Sad

# 27
  • Мнения: 338
И двете - не унивайте! Mirito, все пак се консултирай с лекар дали е нормално така с това зацапване!
Мамунче - какво ти казаха за тази киста? Нещо не трябва ли да се предприеме?

Момичета, действайте през март месец и ще си имате и двете по едно (а защо не и по две) Коледно чудо! Желая ви го от сърце!
Гушкам ви!  Hug

# 28
  • Мнения: 71
Прегледа ме с абдоминален а след това и с вагинален трансдюсер. Кистата се вижда ясно,каза,че матката ми е добре,но не виждала бременност.Иска второ мнение и вероятно лапароскопия. В четвъртък си записах час при един доцент та да видим и той какво ще каже.Ахх как ми се искаше да е бебенце Sad

Още не съм загубила надежда за евентуална бременност,защото все пак ако съм бременна ще съм мах в 5г.с а от изчетените постове разбрах,че на много момичета им се е случвало да не видят плоден сак толкова рано..

# 29
  • Мнения: 338
Ще чакаме новини от четвъртък! Дано да са хубави новините! Simple Smile
 bouquet

Общи условия

Активация на акаунт