Избор на телефон

  • 377 006
  • 6 058
  •   2
Отговори
# 1 320
  • Мнения: X
Пропуснах да си припомня, че някои се изживяват като на симпозиум на телекомуникационните технологии... Laughing

# 1 321
  • Мнения: X
Жената поиска просто телефон с метален корпус и две сим карти... Laughing
Това не пречи в 17 точки да покажем колко сме "умни". И цветни балони се реят в небето

# 1 322
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Пропуснах да си припомня, че някои се изживяват като на симпозиум на телекомуникационните технологии... Laughing
Банкет, научна сбирка (бълг.) - symposium  (lat.)
Телесъобщителни (бълг.) - telecommunication (англ.) Scream

# 1 323
  • Мнения: 9 991
Ако е превенция деца и аз бих се ориентирала към кат. Иначе има и такива калъфи, но не знам колко вършат работа.

# 1 324
  • Мнения: 1 902
Здравейте, колебая се между Хуавей п 30 Лайт и Камиони редми нот 8про.
Най-вече като камера ме интересува кой е по-добър.
Ксиомито го дават с по-висока резолюция+това е по-нова, но хухавела се славят с камерите си.

# 1 325
  • Мнения: X
Ами... Р30 Lite е с по-добрата камера от двата, не гледай мегапикселите. Xiaomi е с по-мощна батерия, по-дебел е, голям телефон си е. Прави хубави снимки на открито, но все пак P30 Lite е по-добър.

# 1 326
  • Мнения: 7 848
И от мен още един глас за Хауей Р З0 лайт.
Калаблаза, много ме разсмя с горния пост за специалистите.
Допадат ми мненията ти, но що за никнейм?😂 Не ми отговаряй....

# 1 327
  • Пловдив
  • Мнения: 734
Здравейте!
Имам нужда от помощ за избор на телефон на ММ и ще се раздвам на мнения и препоръки.
1. Бюджет 250-300лв. ( странно ми е да се дават хиляди левове за телефон, освен ако не работиш с него)
2. Ще се ползва основно за разговори, Вайбър, Месинджър ( налага се да изпраща снимки), което води до
3. Да прави сравнително добри снимки ( винаги има фотоапарат в колата, но го мързи да го вади Simple Smile )
4. Прахо и водоустойчив и ударо би било плюс. ( работата му е свързана с много прах, а е и рибар)
5. Ще си проверя някакви неща в интернет.
6.Възможност да се инсталира читава навигация
7. Поне 3 ГБ РАМ ( май повечето на тези пари са с 2) и възможност за по-голяма карта памет
7.И не на последно място - меню на български

Гледам за тези пари китайчета : OUKITEL ; DOOGEE ; ULEFONE и др., но ми се иска мнение от хора, които са ползвали подобни. Синът ми имаше Еволвео, но абсолютно не се чуваше какво говори и ми беше цяло мъчение да  говоря с него по телефона, докато не го смени.

# 1 328
  • Мнения: X
Допадат ми мненията ти, но що за никнейм?😂 Не ми отговаряй....
Тиквичка харесва ли ти повече?! Grin

droidd, кажи на мъжа ти да отиде в Практикер, да - Практикер и да си избере телефон по точка 4, който има и повечето от другите желани точки, даже може би всичките.

# 1 329
  • Пловдив
  • Мнения: 734
Скрит текст:
Допадат ми мненията ти, но що за никнейм?😂 Не ми отговаряй....
Тиквичка харесва ли ти повече?! Grin
droidd, кажи на мъжа ти да отиде в Практикер, да - Практикер и да си избере телефон по точка 4, който има и повечето от другите желани точки, даже може би всичките.
Благодаря! Не съм обръщала внимани, че в Практикер продават и телефони. Ще отидем да видим.

# 1 330
# 1 331
  • Мнения: X
Специални модели са - дуракоустойчиви телефони, не са много, но има отговарящи на вашите изисквания. Няколко модела са CAT, но има и Samsung и ... не помня другите. Може би са не повече от 10 модела, но пък са точно за хора, работещи на открито, в строителството и при други екстремни условия.

MTV, браво! Точно такива са, може би дори някои от тези също ги има.

# 1 332
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Да се има предвид и операционната система на тези телефони, тъй като мернах набързо един "ставащ" модел на "Cat" (разбирай като ниска цена), който се оказа с Android 5 от 2015 година, а цялостните му показатели като: чипове, памет и камера са като на нисък клас телефон от 2015 г., който още в онези години работеше бавно, а сегашните приложения са още по-тежки. Да не говорим, че много от тях просто изискват нов Android, например от версия 8 нагоре. Допреди година използвах модел с такива чипове и Abdroid 6 и срещах именно тези досадни проблеми заради операционната система, която не е нова.

# 1 333
  • Мнения: 12 358
7. Поне 3 ГБ РАМ ( май повечето на тези пари са с 2) и възможност за по-голяма карта памет

Онзи ден гледах в Технополис за 240 лева Моторола - Е6 plus с 4 GB RAM. Не знам нищо за модела, не съм имала телефон от марката, просто ми направи впечатление съотношението цена/RAM

# 1 334
  • Мнения: 5 315
4. Прахо и водоустойчив и ударо би било плюс. ( работата му е свързана с много прах, а е и рибар)
Тъча работи и през калъфа.

Да не говорим, че много от тях просто изискват нов Android, например от версия 8 нагоре.
Кои приложения например?

Общи условия

Активация на акаунт