Избор на телефон

  • 371 450
  • 6 058
  •   1
Отговори
# 2 925
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
annysy, в момента има и Моторола на добри цени, дори Самсунг имат нелоши оферти за по-евтини модели. Технополис също имат ЧП в момента, виж и там. Xiaomi също мернах евтини, НО за мен са строго специфични откъм поведение и свикване - аз НЕ свикнах и не бих купила повече. Иначе като апаратчета никак не са лоши, особено пък за парите си. Тази година Моторола ще имат шанса да ме разочароват, защото такъв си поръчах, но не съм ползвала на марката откакто беше модерен V3 модела (излезе на бг пазара през 2006-та, януари)

# 2 926
  • Мнения: 1 090
♥snow_angel♥ Simple Smile) Точно Моторолата на тези пари загледах сутринта, сложила съм ги и двата за Размисъл докато свършат).
Xiaomi отиват над 300 Wink , иначе аз харесвам марката и стария телефон (който ползва сега мъжът) и моят сегашен са Xiaomi, доволна съм.
https://www.emag.bg/smartfon-motorola-moto-e7-power-dual-sim-64g … 2pl/pd/DYT850MBM/
За таза моторола мислих....

# 2 927
  • Мнения: 5 242
....сложила съм ги и двата за Размисъл докато свършат).
OnePlus вече е изчерпан, а от Мotorola-та има 2бр.
Трябваше да ги поръчаш в отделно поръчки двата, а после да мислиш дали ти трябват или не.

# 2 928
  • Мнения: 1 090
....сложила съм ги и двата за Размисъл докато свършат).
OnePlus вече е изчерпан, а от Мotorola-та има 2бр.
Трябваше да ги поръчаш в отделно поръчки двата, а после да мислиш дали ти трябват или не.
Аз 1+ го поръчах, поне така мисля Simple Smile Имам регистрирана поръчка, дано имаме и късмет да пристигне.
Досаждах и на един приятел с питанка и същото като вас каза със СноуЕнджъл за Алкатела... "нищо общо няма с онова преди 30 години, когато имаше такива телефони, произведени не в Китай".

Благодаря за помощта, ЧревоУгодник! Beers

# 2 929
  • Мнения: 5 242
Аз 1+ го поръчах, поне така мисля Simple Smile
После да споделиш мнение.

# 2 930
  • Мнения: 6 549
Привет!
Може ли съвет?
Колебая се между тези двата телефона, като ме интересува дали една от двете характеристика е с нещо по-добра от другата (тези в червено). Като цяло телефоните са доста сходни по останалиите критерии. За мен минус в единия е, че е малко по-голям и малко по-тежичък, но пък, ако по характеристики превъзхожда другия, ще наклони везната към него.
Скрит текст:


И втори въпрос - като преминавам от едно Xiaomi към друго, по какъв начин мога да си прехвърля всичко без да губя снимки, файлове, контакти? Искам да се посъветвам с вас, за да не пропусна нещо. Направила съм си Mi Account и съм си синхронизирала контактите, така че се надявам там да нямам проблем. Част от снимките - също (не всички, защото текущият ми телефон е с много малко памет). Нещо друго като съвет?
Благодаря! Flowers Hibiscus

# 2 931
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 425
По отношения на чипсета - левия превъзхожда десния, по отношение на дисплея - по-скоро десният превъзхожда левия - но зависи с какво си свикнала и какво търсиш.

Аз не бих си причинила Mediatek Helio G95 (12 nm). Виж двата телефона на живо и ако ти допада дисплея на левия - по-добре той.

# 2 932
  • Мнения: 6 549
Благодаря ти, a.l.e.n.a Flowers Hibiscus
Не знам какви точно са разликите по отношение на дисплея, но почти винаги държа телефона на намалена светлина, за да не дразни очите. Увеличавам яркостта, когато трябва да видя нещо по-ясно, така че може би този критерий не ми е толкова важен и по-скоро следва да заложа на по-хубавия процесор.

# 2 933
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 425
Единият е AMOLED, а другият IPS LCD. Сега с какъв телефон си - да видим с какъв дисплей е?

# 2 934
  • Мнения: 6 549
Абсолютен old school: https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_4-8531.php
Дисплей: IPS LCD

# 2 935
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 425
Значи всичко е точно - взимай Redmi Note 9 Pro Simple Smile

# 2 936
  • Мнения: 6 549
Благодаря много за включването. Simple Smile Flowers Hibiscus

# 2 937
  • Мнения: 130
Здравейте,
Имаме нужда от съвет при избор на телефон за моята майка. Изискванията са ни да прави хубави снимки и цената да е до 1000 лева. Тя е почитател на пешеходният туризъм и иска да го ползва и за туризма.
Разглеждахме Samsung, Huawei, Motorola новите модели, но ни е трудно.
Хубав ден!

# 2 938
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Тези дни ще имам отзиви за Моторолата. Самсунг преди време бяха със страхотни камери дори в средния и ниския клас, вече не. Понеже тук ми препоръчаха А52 и А72 - лично за мен цветовете на снимките не са реални, а са преекспонирани. Не харесвам такива, искам да са реални, а аз ако искам филтри - има доволно много програми.
В момента съм с Huawei mate 20 - също не харесвам как снима. Външно приложение "камера" докарва една идея по-прилични снимки, но отново е далеч от търсеното. Все пак има страшно много хора, които харесват точно тези по-ярки цветове на снимките и за тях тези апарати са добър избор. Друг минус за мен е, че камерите не правят добри макро снимки. Сравнявам с един доста стар Samsung Core, който с еднаква лекота (и представете си - само една камера) прави и панорамни, и макро снимки. Също така фокусираше идеално елементи от фон - например като искаш да снимаш цветенце с калинка на фона на цяла поляна, останалото не е замъглено като при боке ефект, а просто фокусът е само върху желаното, останалото е разфокусирано (а не замазано). Това при новите с амнайсе камери го няма.

Успех с избора!

# 2 939
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 425
Здравейте,
Имаме нужда от съвет при избор на телефон за моята майка. Изискванията са ни да прави хубави снимки и цената да е до 1000 лева. Тя е почитател на пешеходният туризъм и иска да го ползва и за туризма.
Разглеждахме Samsung, Huawei, Motorola новите модели, но ни е трудно.
Хубав ден!

От Samsung:

>>> във високия среден клас Samsung Galaxy A72 - има и телефото камера
>>> в ниския висок клас (бюджетен флагман) - Galaxy S20 FE

От Motorola:

>>> Motorola Edge 20 - освен, че снима добре, е тънък и лек и има телефото камера с 3 х оптично приближение и оптична стабилизация (OIS)
>>> Motorola Edge 20 Pro - може да е мъничко над бюджета - но има и перископ и си заслужава

Общи условия

Активация на акаунт