Избор на телефон

  • 371 911
  • 6 058
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 17 987
Mumy, какъв е твоя? Интересува ме този ценови клас, мъжът ми е с Р 10 лайт, щерката с Р20 лайт и двата са супер, особено нейния. Моят, Р9 лайт е пълно дърво, след 2 уж ремонта забива, загрява...скръб. 1 минута му трябва са фокусира да снимка, то момента избегАл...но другите 2 не са така

# 901
  • София
  • Мнения: 5 289
P30 lite взех, преди това ползвах 10-ката. Сега го завещах на сина. Изпускан няколко пъти, няма и следа. Просто няма за какво да се хвана и да кажа, ей това тука куца..

# 902
  • Мнения: 1 207
Съвсем не формулирате правилно запитванията си. Тоя или оня модел, тая или оная марка . . .

Всяка реномирана марка си има своите успешни и неуспешни модели.
Като питате тоя или оня модел споделяйтеq и какви са вашите потребности. Издръжливост на батерията ли е приоритет, камера ли, производителност ли, надеждност ли, софтуер ли?

Колкото до Huawei, с наличните модели няма да имате проблем с ОС, като изключим това, че може да не се обновят до нова версия Андроид, но старата google ще продължат да я поддържат.
Относно издръжливостта им, дори флагманите им са слаби и доста чупливи. Има си специални канали с тестове на всякакви модели телефони, било то на издръжливост или тротлинг.

Та ако желаете да получите максимално точен и подходящ за вас съвет при избор на устройство, по-детайлно обяснявайте, какво точно търсите, кои неща в смартфона са ви приоритет.

# 903
  • Мнения: 17 987
Какво очаква една жена от телефон? Батерия, памет, снимки, това ми е важно. Банкиране, ел. поща и четене на книги става от всеки.

# 904
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Затова се купува телефон малко над средния клас поне -  тоест над 600 лв.

Хайуей няма да имат проблеми именно със скъпия клас - тъй като първо в тях ще вложат новата си собствена операциона система  - както и собствени карти памет и рам памет - след хилядите забрани от САЩ.
 Както знаете или не знаете -  освен Андроид и всички Гугълски услуги плей и .т.н.  на  Хайуей е забранено и да ползват процесори Интел - прочутите снапдрагон  вкграждани в 95% от всички марки телефони   и стандартните сд карти памет.  

Самсунг и Сони си имат много хубави тел - но тези които дават рядко дефекти са и там в скъпия клас.  
А като цяло няма вече марко която не проявява дефекти...но при някои са в в доста по-малък процент.

# 905
  • Deutschland
  • Мнения: 5 415
Къде мога да видя кои модели Huawei ще получат Андроид 9? Сигурна информация ми трябва

# 906
  • Мнения: 2 268
Аз съм с Нокиа и съм много доволна. За телефон повече от 300лв не бих дала.

# 907
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Къде мога да видя кои модели Huawei ще получат Андроид 9? Сигурна информация ми трябва

Никъде!
 - Андроид окончателно е забранен за Хуауей.

До края на годината най-късно Хуауей  ще пуснат  собствена опер.с-ма и собствени процесори.  


Иначе самите Гугъл - Андроид се противят на забраните над Хуауей - които изпраща  подивелия Тръмп - който иска да докара до фалит Хуауей.  







Последна редакция: сб, 08 юни 2019, 20:41 от Печикамъков

# 908
  • Мнения: 66
Факт е, че Huawei са проблемни вече, и за това ще си остана с Motorola G6 plus.

# 909
  • Мнения: 1 517
Здравейте, някой има ли мнение за Самсунг А50? Благодаря Flowers Hibiscus

# 910
  • Мнения: 1 377
Четете поне последните страници де, точно този модел е коментиран вече няколко пъти.

# 911
  • Мнения: 1 457
Къде мога да видя кои модели Huawei ще получат Андроид 9? Сигурна информация ми трябва

Никъде!
- Андроид окончателно е забранен за Хуауей.
До края на годината най-късно Хуауей  ще пуснат  собствена опер.с-ма и собствени процесори.  
Иначе самите Гугъл - Андроид се противят на забраните над Хуауей - които изпраща  подивелия Тръмп - който иска да докара до фалит Хуауей.  

Глупости. Нищо не е окончателно, ще се разберат най-вероятно.. Пускането на собствена ОС е само слух, който не е потвърден официално.
Иначе по данни от Huawei част от старите им серии също ще получат Андроид 9 - https://www.trustedreviews.com/news/huawei-rolling-emui-9-0-olde … vices-one-3835298

# 912
  • София
  • Мнения: 554
Хайде и аз да попитам за препоръка.

Важно ми е да е здрав, батерията да държи много, да е надежден и с голяма производителност, да е бърз, да има стандартен жак за слушалки. Би било хубаво ако има опция за безжично зареждане, но не ми е ултра важно. Камера и прочие не коментирам, защото май всички телефони от този клас са се справили добре.

Не искам да е iPhone. Останалите между, които се чудя на този етап:
- Samsung S9 (макар, че S10 не е толкова по-скъп от него, просто незнам дали си заслужава). Не ми харесва толкова като дизайн, но ще го преглътна ако е много по-добър от S9.
- Google Pixel 2 или 3 (макар че чух мнение, че стъклото на екрана било слабо и се драскало от най-малкото)
- OnePlus

И разбира се приемам всякакви други предложения.

# 913
  • Мнения: X
По принцип и сега операционната система на Huawei е EMUI, базирана на Android, а не чист Android.
Аз съм с P20 Pro и чакам EMUI 9.1 отдавна съм с 9.
Huawei естествено не се мотаят и разработват своя операционна система - HongMeng. Временния лиценз за Android изтича в средата на август и до тогава съм сигурна, че ще излезат с новата си операционна система.

# 914
  • Мнения: X
Хайде и аз да попитам за препоръка.

Важно ми е да е здрав, батерията да държи много, да е надежден и с голяма производителност, да е бърз, да има стандартен жак за слушалки. Би било хубаво ако има опция за безжично зареждане, но не ми е ултра важно. Камера и прочие не коментирам, защото май всички телефони от този клас са се справили добре.

Не искам да е iPhone. Останалите между, които се чудя на този етап:
- Samsung S9 (макар, че S10 не е толкова по-скъп от него, просто незнам дали си заслужава). Не ми харесва толкова като дизайн, но ще го преглътна ако е много по-добър от S9.
- Google Pixel 2 или 3 (макар че чух мнение, че стъклото на екрана било слабо и се драскало от най-малкото)
- OnePlus

И разбира се приемам всякакви други предложения.

Взимаш си Самсунг и забравяш Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт