КРЪВ В УРИНАТА

  • 20 791
  • 104
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 19
Какво искате да направя бе,лекарката ни е по компетентна от вас,след като тя каза че няма нужда от притеснение значи е така!!!Спрете да ме изкарвате лоша и брзчувствена майка,това че не съм паранойчна и обсебваща не ме прави лоша майка....

# 61
  • Мнения: 4 420
Ами можеш да отидеш и да пуснеш едни изследвания на детето например. Ами ако след седмица се окаже, че лекарката е сгрешила? Кой отговаря за здравето на детето ти - ти или лекарката ви?

# 62
  • София
  • Мнения: 12 013
Какво искате да направя бе,лекарката ни е по компетентна от вас,след като тя каза че няма нужда от притеснение значи е така!!!Спрете да ме изкарвате лоша и брзчувствена майка,това че не съм паранойчна и обсебваща не ме прави лоша майка....

Лоша майка си, защото неглижираш състоянието на детето си.
Лоша майка си, защото допускаш възможността заради неадекватно лечение детето да се окаже с нефункциониращи бъбреци. Което ще доведе до хемодиализа и нужда от трансплантация.
Лоша майка си, защото си достатъчно неграмотна, за да не разбираш това, което ти се пише.

# 63
  • Мнения: 13 641
Росица Благоева,
последният ти пост е малко истеричен и лекичко агресивен с "бе".
Да си млада майка  е  нормално, но безотговорен и доверчив до болка е непростимо.
Решението е твое, ние споделяме и даваме съвет ти го поиска.

# 64
  • Мнения: 237
Isida, аз съм твърдо против даването на лекарства без ясна диагноза. Постъпката на лекарката не е коректна. Щом ѝ е пациент, ще обръща внимание. Най - малкото една урина може да пусне на детето.

Забеляза ли колко жени тук си позволиха да дадат диагназа само от 5 реда описание на случая? Та една лекарка ли да не го направи?
Някои дори диагностицираха бъдещи психологични проблеми и проблеми с комуникацията родител-дете, само от две капки кръв в урината.

# 65
  • Мнения: 1 010
Мисля че отделихме достатъчно време на тази тема, която звучи като пързалка. Всеки си има глава на раменете....

# 66
  • Мнения: 19
Isida e prava spored men gledaite si vashite deca,az tozi pat shte se doverq na lekarkata mi,doverqvam i se ot godini i mnogo chesto samo po telefona mi kazva kak da lekuvam decata si i nito vednaj ne e sgreshila!Az ne sam ot tezi maiki koito za nai-malkoto neshto tichat po bolnivi i lrkari,tova spored men ne e dobre za decata...edno vreme men ne sa me vodili za vsqka dreboliq na lekar i eto na ocelqla sam,jiva i zdrava i imam dobra imunna sistema!A vasheto mnenie za tova kakva maika sam ne me interesuva osobeno,nadali ste po dobri ot men....

# 67
  • Мнения: 4 420
Здравейте мами,много съм притеснена...Дъщеря ми е на 4 години,от седмица насам ми се оплаква че я боли когато пишка,но реших че се лигави,защото е голяма преструвка обикновенно,но в петък видях че след пишкане има по една две капчици кръв(много светла).Изчаках да видя как ще е през уикенда,защото се надявах всичко да отмине.Вчера кръвта в урината пак я имаше и при всяко пишкане я болеше,а днес урината стана мътна с бели парцалчета,а някои от тях бяха и със кръв,но този път беше като съсирена кръв(приличаше ми като кървав зародиш,какъвто всички сме виждали в яйце).Много съм притеснена

Позволявам си да ти припомня първия ти пост в темата. Та ти молиш за помощ, защото си много притеснена. Какво си очаквала да ти кажем?

# 68
  • Мнения: 19
Isida, аз съм твърдо против даването на лекарства без ясна диагноза. Постъпката на лекарката не е коректна. Щом ѝ е пациент, ще обръща внимание. Най - малкото една урина може да пусне на детето.

Забеляза ли колко жени тук си позволиха да дадат диагназа само от 5 реда описание на случая? Та една лекарка ли да не го направи
Някои дори диагностицираха бъдещи психологични проблеми и проблеми с комуникацията родител-дете, само от две капки кръв в урината.
Права си ще послушам теб и лекарката,благодаря за обяснението...Simple Smile

# 69
  • Варна
  • Мнения: 25 314
Болки при уриниране цяла седмица + кръв и бели парцали в урината изобщо не е "най-малкото нещо" Tired И след като не ти трябват мненията на майките тук защо изобщо пускаш тема? Още на първото оплакване аз лично щях да съм пуснала изследвания, за собствено спокойствие. С кръв и бели парцали пък щях да съм подпалила обувките към спешното... Но това съм аз. Ти прави каквото искаш, но щом е така не търси съвети.

# 70
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Какво искате да направя бе,лекарката ни е по компетентна от вас,след като тя каза че няма нужда от притеснение значи е така!!!Спрете да ме изкарвате лоша и брзчувствена майка,това че не съм паранойчна и обсебваща не ме прави лоша майка....
Оф, това си е баш пързалка. Tired

# 71
  • Мнения: 19
Здравейте мами,много съм притеснена...Дъщеря ми е на 4 години,от седмица насам ми се оплаква че я боли когато пишка,но реших че се лигави,защото е голяма преструвка обикновенно,но в петък видях че след пишкане има по една две капчици кръв(много светла).Изчаках да видя как ще е през уикенда,защото се надявах всичко да отмине.Вчера кръвта в урината пак я имаше и при всяко пишкане я болеше,а днес урината стана мътна с бели парцалчета,а някои от тях бяха и със кръв,но този път беше като съсирена кръв(приличаше ми като кървав зародиш,какъвто всички сме виждали в яйце).Много съм притеснена

Позволявам си да ти припомня първия ти пост в темата. Та ти молиш за помощ, защото си много притеснена. Какво си очаквала да ти кажем?


Всичко друго но не и да ме нападате,та нали за това е този сайт да давате съвети не да се карате и да ми говорите с такъв тон,някоя майка по напред беше писала че ако съм и пред очите незнаела какво ще ме направи...това са пълни глупости и елементарна доза на интелект да се отнасяш към някой който моли за съвет по този начин

# 72
  • Мнения: 237
Какво искате да направя бе,лекарката ни е по компетентна от вас,след като тя каза че няма нужда от притеснение значи е така!!!Спрете да ме изкарвате лоша и брзчувствена майка,това че не съм паранойчна и обсебваща не ме прави лоша майка....

Лоша майка си, защото неглижираш състоянието на детето си.
Лоша майка си, защото допускаш възможността заради неадекватно лечение детето да се окаже с нефункциониращи бъбреци. Което ще доведе до хемодиализа и нужда от трансплантация.
Лоша майка си, защото си достатъчно неграмотна, за да не разбираш това, което ти се пише.

Но това, което я прави най-лоша е факта, че си позволи да сподели с вас проблема си и се изложи на злоба, агресия и некомпетентност.
Ти представяш ли си как ти би се чувствала ако заведеш детето си на лекар и вместо подкрепа и съвет,  получиш хокане, обиди и оплювки, при положение, че на оня работата му е да лекува и спасява, а не да съди.
Та и вие -  гледате си децата перфектно по цял ден във форума, цялата ви мара втасала, та си позволявате да съдите другите.

И не няма да си инфектира бъбреците, нито ще ги трансплантира. То ако от един цистит хората оставаха без бъбреци, отдавна да сме измрели като вид.

# 73
  • Мнения: 1 010
Здравейте мами,много съм притеснена...Дъщеря ми е на 4 години,от седмица насам ми се оплаква че я боли когато пишка,но реших че се лигави,защото е голяма преструвка обикновенно,но в петък видях че след пишкане има по една две капчици кръв(много светла).Изчаках да видя как ще е през уикенда,защото се надявах всичко да отмине.Вчера кръвта в урината пак я имаше и при всяко пишкане я болеше,а днес урината стана мътна с бели парцалчета,а някои от тях бяха и със кръв,но този път беше като съсирена кръв(приличаше ми като кървав зародиш,какъвто всички сме виждали в яйце).Много съм притеснена

Позволявам си да ти припомня първия ти пост в темата. Та ти молиш за помощ, защото си много притеснена. Какво си очаквала да ти кажем?


А онзи пост, че е млада и неопитна? Изведнъж се оказва, че има повече от едно дете. Затова казвам, че тази тема е нереална, написана от човек, който си няма друга работа. Не съдя майката, ако е вярна историята, то си е нейна работа. Но и не одобрявам нападателното отношение към хората, които изказахме мнение. Форумът е за това да се изказва мнение. Аз лично нищо лошо не казах, но се чувствам обидена.

# 74
  • Мнения: 4 420
Росица Благоева, на колко години си? Не за друго, ама беше споменала, че си млада и неопитна, че нямаш кого да попиташ.

Съвети ти дадохме доста, макар и по-груби, но това само защото не си взела адекватни мерки спрямо дъщеря си. Ти продължаваш да не слушаш съветите и да се държиш като тинейджър пред родител - ще слушам само тези, които ми говорят мило.
Ти поне нещо проумя ли от всичко, което се изписа в темата? Надали, защото ако беше, до сега щеше да имаш ясна диагноза за детето си.

Ceca, дано наистина да е пързалка. Не мога да си представя, че темата може да е истинска.

Общи условия

Активация на акаунт