Отговори
# 90
  • Мнения: 1 298
Аз родих през август. Секциото беше 650 лв. Много съм доволна от персонала и от обстановката, най-доволна съм от доктор Михайлова, тя не е само е доктор, а много добър човек. Циганки с българки не слагаха. Стаите са много хубави, няма Вип, може да се плати за Вип и да сте в същата стая сама, а ако не  Вип ще сте с друга жена, аз предпочитам да не съм сама.

# 91
  • Grozni, Russia
  • Мнения: 24
Може ли някоя от вас да ми даде информация кой са лекарите който са на смени там Simple Smile и ако секциото ми е по мед.причини някой знае ли как точно трябва да се запиша за ден и час .

# 92
  • Мнения: 1
Здравейте мами.Предстой ми раждане след броени дни.Имам прекъснати здравни осигуровки.До колкото знам раждането вече е безплатно.Някой може ли да ми каже какво трябва да платя освен престоя в болницата? Хубав ден ви желая. Simple Smile

# 93
  • Мнения: 8
 Здравейте, предстои ми раждане при доц.Стойков.Термина ми е на 1.02.2017г. Интересува ме след като бебетата стоят при мамите,а свижданията стават в коридора бебетата къде са през това време?Нали не може да се изнасят,нито да се влиза в стаите? Благодаря предварително!

# 94
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 175
Здравейте, предстои ми раждане при доц.Стойков.Термина ми е на 1.02.2017г. Интересува ме след като бебетата стоят при мамите,а свижданията стават в коридора бебетата къде са през това време?Нали не може да се изнасят,нито да се влиза в стаите? Благодаря предварително!


Бебетата стоят в стайте. Ако пожелаете може да повикате някоя от сестрите на смяна и тя изнася бебето при родата и после го прибира.

# 95
  • Мнения: 13
Да кажа и аз, раждах с планово секцио преди един месец при доц. Стойков. Много съм доволна и от екипа( страхотно си свършиха работата, анестезиолога постоянно беше до мен и ме успокояваше) и от всичкия персонал. Много са мили всички, от санитарките до лекарите и сестрите. Стаите са супер. В моята имаше плазмичка, климатик (въпреки че от парноте беше достатъчно топло) и собствена баня. Въобще много съм доволна.

# 96
  • Мнения: 5
Здравейте,
При раждане със секцио колко дни преди термина обикновенно плануват операцията? Това е индивидуално за всеки, но ще се радвам ако някой сподели Simple Smile

# 97
  • Мнения: 22
При мен плануването стана когато ходих на преглед при Доц Стойков беше към 10-12 юли когато ходих и насрочихме секциото за 25- ти.

# 98
  • Мнения: 13
Здравейте,
При раждане със секцио колко дни преди термина обикновенно плануват операцията? Това е индивидуално за всеки, но ще се радвам ако някой сподели Simple Smile

Аз реших в последният момент. Обадих се на доцента около две седмици преди термина, и десет дена преди термин родих.

# 99
  • Мнения: 194
Има ли смисъл според вас от избор на екип?На мен това ми е голямата дилема...каква е по-точно разликата ?

# 100
  • Мнения: 194
Момичета,много е замряла темата...би било по-хубаво повече мами да разкажат впечатленията си от Търновското АГ...,за жалост няма почти никакво инфо никъде.

# 101
  • Мнения: 358
Аиша, избора на екип е в голям плюс, ако не дай си Боже стане усложнение по време на раждането. Иначе даваш 500 лв за да стои избрания доктор до теб, той няма да се намеси, ако всичко върви гладко. Ти прецени има ли смисъл. Аз държах водещата ми жк да е до мен и наистина съм взела правилното решение - имах много трудно раждане с усложнения, тя се намеси в критичните моменти и успях да родя нормално. Не знам ако беше непознат доктор случил се на смяна дали нямаше да ме клъцне накрая, за да не се занимава. Но пак казвам, ако всички върви нормално доктора само стои отстрани и не се меси на акушерката. Ако нещо друго те интересува питай, ако мога да помогна.

# 102
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 175

Аз екип не съм избирала. Приеха ме в 2,00 сутринта с изтекли води, на смяна беше д-р Максудов. Много съм доволна от него, реши да не бърза със системата и това много ми хареса. Бавно и постепенно си се усилваха контракциите и въпреки че родих в 8,00 беше някак си по - леко. В 7 се смениха с д-р Лазаров, но в крайна сметка ме изроди акушерката, той стоя подпрян на вратата. Доволна съм от отношението както в родилна зала, така и след това. Акушерки, детски лекари. Визитациите са малко постни - идват и само питат как си, без да те преглеждат. Поне нормално родилите. На тези със секцио гледаха операциите. Единствения който ми направи лошо впечатление беше доцента, но се радвам, че не се падна той на смяна.

# 103
  • Мнения: 4
Раждах естествено през септември 2016, д-р Герганов ми спука водите в 8,30 след като бях постъпила в болницата в 3 през нощта. Постоянно при мен имаше акушерка, която следеше тоновете на бебето и контракциите. Към 10 ч. в предродилна дойдоха и младши акушерки, които бяха мисля, че втори курс и преподавателката им ме попита дали може да останат и да следят контракциите и като цяло да ме следят, защото бяха на практика. Аз нямах нищо против това, защото все пак и те трябва да се учат. Към 11 контракциите ми зачестиха, към 13,30 започнаха най-силните контракции. Всички лекари бяха на операция в гинекология. Тъкмо акушерката ме измести в родилна зала и дойде д-р Топузанска на която съм изключително благодарна. Раждането ми мина много леко  и в 14,45 бях родилаи бях без избор на екип, но в залата изведнъж дойдоха всички лекари, които бяха на смяна. Според мен дали си с избор на екип или не не е от значение, защото отношението в цялото отделение е уникално - акушерки, акушер-гинеколози, неонатолози, дори санитарки са супер добри.

# 104
  • Мнения: 22
Аз раждах планово секцио юли 2016.Като за екип исках доц.Стойков защото при него ходех на консултация през цялата бременност.Много съм доволна от отношението на лекарите,акушерките и сестрите.Всичко мина много леко.Дадоха ми бебето на другия ден след като ме раздвижиха.Всяка сутрин идваха на визитация и гледаха дали зараства операцията.Аз раждах със спинална упойка,която ми препоръча доцента и наистина мисля че беше по-добре.Само някой сестри които се занимаваха с бебетата бяха нелюбезни не даваха никаква информация но по това време беше и доста натоварено не достиха легла и в гинекология имаше родилки.Но препортчвам с две ръце отделението.

Общи условия

Активация на акаунт