"София Ден и нощ " 6 Реалити сериал по Нова Тв

  • 51 906
  • 741
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 5 508
Друго, апартаментът на Боби - огромен, пък само с една баня+WC

И на мен това ми прави впечатление.  Laughing

Този апартамент, предполагам е бил офис помещения. Някои от стаите дори са без прозорци. Предполагам, че са го преоборудвали за снимките. Много странно жилище...
Точно и аз това си помислих
Бивш магазин за дрехи е.
Макар, че има и апартаменти с подобно разпределение. В смисъл много стаи на една баня+тоалетна. Повечето подобни са строени (или преустроени) преди години, когато хората са мислели как да се съберат 2-3 поколения под един покрив.
Имам наследствен подобен апартамент. С 5 стаи, една обща баня с тоалетна, която едно време все пак са преправили, та вече са отделно, но въпреки всичко според първоначалната скица са си 5 стаи, голям килер и една нищо и никаква баня с WC  ooooh!

# 646
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 525
Боби има човек в полиция, но не може да намери ония Андрей?  newsm78

# 647
  • Мнения: 5 462
Охх тая Галя много суха бе ,Стела и тя .Ръбести и сухи и двете. Sick

# 648
  • Мнения: 5 508
Боби има човек в полиция, но не може да намери ония Андрей?  newsm78
Андрей беше онзи, който открадна парите, нали? Ако е така то:
Още в началото Боби каза, че не иска да търси Андрей, защото едно време онзи му е помагал много с пари и именно за това не искал да го търси.


По темата:
Разбрахме що за индивид е Бранко Mr. Green

# 649
  • Мнения: 509
Абе тея добре ли са бе..
Има дупка на одеялото..
еб*ти гафовете..

# 650
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Галя има пилешки ръце. Много слаби и въобще не са стегнати.

# 651
  • Мнения: 17 546
Абе тея добре ли са бе..
Има дупка на одеялото..
еб*ти гафовете..
E, що да е гаф?! Мизерници, от нейде си, на квартира, почти без работа... Със сатенени завивки, опънати под конец ли да са? Thinking

Това хлапе, Симона, защо не си разкара тия прежди от главата?! Като папагал е.

# 652
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Рая е направо дебеличка пред Галя и Стела   Thinking.Бельото й се впило в кожата  ooooh!.
Дупка в одеалото  Sick,голям смЕх....ама го гледаме  Mr. Green
Тая Марина защо говори така  Stop-"мърла"...
Бижу ме е изпреварила за кичарата на Симона  Sick,да ги маха тия шарении,че съвсем на нищо не мяза  ooooh!.

# 653
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 525
Боби има човек в полиция, но не може да намери ония Андрей?  newsm78
Андрей беше онзи, който открадна парите, нали? Ако е така то:
Още в началото Боби каза, че не иска да търси Андрей, защото едно време онзи му е помагал много с пари и именно за това не искал да го търси.


По темата:
Разбрахме що за индивид е Бранко Mr. Green

Да той беше. И така да е - помагал му, но Сабина и Митко не са, а той открадна и техните пари. Много неизпипана работа, много.

За Бранко - Той нали работеше всеки ден без почивка от 7 сутринта, а вече втори ден се мотае в квартирата. Другите отиват на работа преди него. Още не сме го разгадали нацяло.

# 654
  • Мнения: 11 820
ЗначиБранко си има харем от жени  Mr. Green

# 655
  • Мнения: 9 865
Ми аз повтарям да ги маха или поне да са наравно с косата й, ама на, модичка.
Дупката не я видях Sad, тц.
Много грозно се изразява Марина, "мърло", така да говори на собствената си "дъщеря" и то с основание.

# 656
  • Мнения: 304
Ауууу, Марио много праведен се изкара! Mr. Green Той какви неща прави, пък за някакъв стар клип...

# 657
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Теди-Бамби  hahaha,като самодива е с тая коса  ooooh!
Марио какъв е целомъдрен  hahaha.
Коко как скочи в гащите и хукна, НЕмит  Laughing и Митака се намъкна в неговите чаршафи...Писюрщина  Sick
Какво за Бранко? Обобщете,моля,снощи пропуснах  newsm78

# 658
  • Мнения: 17 546
Леля ти Гинче, така ще ги врътка тия и двамата, хитра бабка, хаха Mr. Green
Бранко е мега противен. Sick
Марио - ти да видиш, не я мислел за такава Тедито! Щото той светец, нали! hahaha
Рая си е готинка, аз я харесвам.
Дани като се прави на ядосан направо говорът му звучи като лай, нищо не му се разбира.

# 659
  • Мнения: 304
Сестрата на София - нищо общо! Shocked Тоя техния бар в реалността ще затвори след първите 2 седмици. С един човек персонал - барман, сервитьорка и управителка... няма как да стане. Stop Чудя се как има въобще някакви клиенти.

Общи условия

Активация на акаунт