Какво тоалетно мляко използвате?

  • 3 932
  • 77
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 10 858


[/quote]използвам на Виши един лосион, то не е и лосион а нещо като тоалетна вода почиства като тоалетно мляко и е много приятно[/quote]

Много обичам дегримиращи води! Много са свежи! Особенно за лятото са супер! Даваш ми идея, бях забравила за тях, ще си взема, мерси че ме подсети!  bouquet

# 46
  • Den Haag
  • Мнения: 1 851
използвам на Виши един лосион, то не е и лосион а нещо като тоалетна вода почиства като тоалетно мляко и е много приятно[/quote]

Много обичам дегримиращи води! Много са свежи! Особенно за лятото са супер! Даваш ми идея, бях забравила за тях, ще си взема, мерси че ме подсети!  bouquet
[/quote]Супер е наистина, много нежно маха грима, мисля, че съдържа розова вода, термална вода и капки за много чувствителни очи, а и едоста голяма опаковка.

# 47
  • Мнения: 419
сега съм на Nivea,а преди позлвах на Elea.

# 48
  • Мнения: 2 657
Ползвам на Елея и съм доволна Peace

# 49
  • Мнения: 5 299
Лореал Heart Eyes

# 50
  • София
  • Мнения: 3 808
Как се използват дегримиращите води?След тоалетното мляко или вместо него?

# 51
  • Мнения: 638
Loreal ,изобщо всички продукти от линията-кремове,лосиони и съм доволна.
и аз така

# 52
  • Мнения: 1 195
ползвам детско тоалетно мляко на КРЯ КРЯ:)
Не ми люти на очите:) и освен това не е мазно:)
струва 1 - 1.20

# 53
  • Мнения: 1 560
Използвам на L`oreal -> Ideal Balance за нормална и смесена кожа.
Peace

# 54
Аз ползвам масло с какао. Много е добро против стрии, да не говорим, че мирише толкова вкусно.

# 55
  • Мнения: 252
Аз ползвам на AVON бадемите,това на прсковите общо взето каквото ми хареше

# 56
  • Мнения: 332
OLIGO-25 Пяната е страхотна и много икономична.Вече 2-ра опаковка използвам.Струва 15.60лв.

# 57
  • София
  • Мнения: 830
На Орифлейм, шведската грижа за суха кожа. Много съм доволна

# 58
  • Мнения: 1 986
 За очи ползвам двуфазния лосион на Лореал-от години не го сменям;иначе за лице- на Виши,но тоник,не -тоалетно мляко.

# 59
  • Мнения: 678
    '' Milk and Honey''  на Оriflame както и '' Northern Lights '' пак на Oriflame ,
  а до скоро и копринения Body Lotion пак на Oriflame. Само от лосионите за тяло на тази Фирма съм просто очарована- много добре ми овлажняват тялото .

Общи условия

Активация на акаунт