Какво тоалетно мляко използвате?

  • 3 917
  • 77
  •   1
Отговори
Аз се чудя  каква марка да използжам и да не баде скапо но хубаво.

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Използвам на L`oreal -> Ideal Balance за нормална и смесена кожа.
Много съм доволна. За съжаление цена не мога да ти кажа понеже го подариха на майчето и аз и го приватизирах  Flutter

# 2
  • Мнения: 2 674
Каквото ми падне за 1-2 лв. Все една работа ми върши, било за два или 20 лв  Wink

# 3
  • Мнения: 7 430
На AVON бадемовото - използвам го от 4г и не го заменям за сега - около 4лв Peace

# 4
  • Мнения: 6 713
И аз искам препоръка за нещо почистващо, което да НЕ Naughty люти на очите! Пари - до 15-20 лв. Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 10 858
В момента ползвам на Регал, от серия "Бюти", това за нормална кожа и наистина съм много доволна. Но каквото и мляко да ползвате, след като обтриете лицето с млякото, ВИНАГИ отмивайте с вода. Така лицето се почиства просто идеално. Това е един от триковете за перфектно почистване. След това продължете по нормалният начин - тоник, крем.

# 6
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
В момента на Еля 2-3лв.

# 7
  • Мнения: 36 034
И аз искам препоръка за нещо почистващо, което да НЕ Naughty люти на очите! Пари - до 15-20 лв. Peace

Виши, дегримьор 3 в 1, ето http://www.escentual.co.uk/vichy/cleansing/3300005.html

и една друга тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=68305.0;all

# 8
  • Мнения: 328
Аз пък не използвам тоалетно мляко , а бебешки мокри кърпички.Почисват добре,не ти люти на очите,не се изприщваш и ти отнема около 5 сек.

# 9
  • Мнения: 2 550
Не ползвам  Mr. Green

# 10
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз не ползвам, но майка ми си купува Па-Па ( бебешкото )

# 11
  • Мнения: 4 358
Години наред ползвах Miss Magic (с пшеничен зародиш и глицерин), но го спряха  Sad
Сега съм си взела Кря-Кря (бебешкото) и розовата Елеа, но не ми харесват толкова, колкото старото  Sad

# 12
  • Мнения: 8 917
В момента Nivea Reflection, заради бронзиращият му ефект Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 3 328
Години наред ползвах Miss Magic (с пшеничен зародиш и глицерин), но го спряха  Sad
Мдам...хубаво тоалетно мляко беше, и аз си го спомням с носталгия. Напоследък пробвам различни продукти от този тип - на "Регал" - за нормална и смесен тип кожа /доволна съм/, на "Елея" - розовата серия /не съм доволна/, на "Българска роза" - Карлово, от серията "Сезони" - за чувствителна кожа /умерено доволна съм, може да се желае и повече/, на "Талодерма" - зачувствителна кожа, от серията "Цветуща кожа" /умерено доволна, може и повече/, на "Христина" - с екстракт от хмел /много съм доволна/. Но най-добре лицето ми се почиства чрез измиване - ползвам Колд крем гел на Авен. Другото /мляко, тоник/ е способ на "отряда за бързо реагиране", поне за мен. За очи и устни ползвам двуфазния препарат на Л`Ореал /течността е синя, в два цвята/ - много съм доволна, но не мога да кажа същото за тоалетното мляко. Понеже обаче принципно съм доволна от продуктите на Л`Ореал, мога да предположа, че просто не съм "улучила" "моето" тоалетно мляко от тази марка.

# 14
  • Мнения: 433
а може ли да попитам от къде си купуваш нещата на христина/?

# 15
  • Мнения: 1 205
Тъкмо моето свършваше и понеже ми е 3-та опаковка исках да го сменя, та ще следя темата.
Иначе сега съм с Нивеа 2в1. Не люти и е приятно, но водоустойчива спирала не сваля Tired

# 16
  • Мнения: 27 524
Обикновени,каквото ми падне,евтино,само да е без алое вера.

# 17
  • София
  • Мнения: 498
На Garnier - Essentials - пише че е за лице и очи. Много е свежо след него.... Пък и е 6.50 лв
 в Била. Много съм доволна.

# 18
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
предпочитам да си измия лицето със сапун( за лице и за моята кожа),лосион или пяна. и след това тоник и крем.
мръчкава и недостатъчна ми се струва тая работа с тоалетното мляко.

# 19
  • Мнения: 5 317
В момента използвам едно тоалетно мляко за 1 лев с краставица.

# 20
  • Мнения: 184
В момента ползвам тоалетно мляко на Телодерма. Много добре ми действа, има приятен аромат, не пари на очите и е на цена около 2лв.

# 21
  • Мнения: 1 639
Ползвам на AVON - 3в1 с алое

# 22
  • София
  • Мнения: 1 621
В момента използвам тоалетно мляко Lady`s Joy на Българска роза-Карлово. Засега съм много доволна от него. Peace

# 23
  • Мнения: 416
Аз пък не използвам тоалетно мляко , а бебешки мокри кърпички.Почисват добре,не ти люти на очите,не се изприщваш и ти отнема около 5 сек.
Напълно съм съгласна с теб newsm10!

# 24
  • Мнения: 2 936
предпочитам да си измия лицето със сапун( за лице и за моята кожа),лосион или пяна. и след това тоник и крем.
мръчкава и недостатъчна ми се струва тая работа с тоалетното мляко.
smile3521 Да,аз използвап пяната на VICHY Oligo 25

# 25
  • Мнения: 1 999
Ползвам на Галеник бърз демакиатор 2 в 1. Много съм доволна от него. Wink Струва 20 лева.

# 26
  • Мнения: 157
Аз от 4 г. използвам LOREAL с екстракт от краставица,и мога да кажа че е страхотно.

# 27
  • Мнения: 255
Използвам краставично от 1 лв.От него се чувствам най-добре не ми пари на очите и не ми се възпаляват.Преди се нахвърлях на скъпи тоалетни млека но явно очите ми са много чувствителни -подуваха се.Откакто използвам- краставично друго не купувам.

# 28
  • София
  • Мнения: 478
Ако искаш да е по-евтино, а все пак добро - пробвай с Дева (но без да влиза в очите, защото дразни малко в интерес на истината)

Иначе - Nivea Visage  Peace

# 29
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз не ползвам, но майка ми си купува Па-Па ( бебешкото )
И сестра ми му е фен на това.Аз ползвам в момента на Нивеа, но рядко се сещам за него Rolling Eyes

# 30
  • Мнения: 1 254
Аз се чудя  каква марка да използжам и да не баде скапо но хубаво.

Пробвай се с тоалетните млека на ТАЛОДЕРМА  Peace - за различните типове кожа са. Дегримират и очи. При проблем с щипене в очите - за чувствителна кожа (без парфюм е).
В аптечната мрежа (Санита, Марешки и др. и верига магазини Лечител).
Ще го намериш за средно около 2.50 лв.
  bouquet кожа!

# 31
  • Мнения: 1 254
И аз искам препоръка за нещо почистващо, което да НЕ Naughty люти на очите! Пари - до 15-20 лв. Peace

ТАЛОДЕРМА - Тоалетно мляко за чувствителна кожа.  Peace
без парфюм.
По аптечната мрежа.

# 32
# 33
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
на Mishel

# 34
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Тне Sun, доволна ли си и има ли бронзиращ ефект? Колко струва?

# 35
  • София
  • Мнения: 3 328
а може ли да попитам от къде си купуваш нещата на христина/?
От една квартална аптека в "Люлин", но ги има много рядко - да не казаж - един-два пъти годишно ги виждам заредени. Имаше тема тук във форумите, в която се писа за продуктите на Христина - потърси я, скоро беше, и вземи по-подробно инфо оттам.

# 36
  • Мнения: 5 476
 Loreal ,изобщо всички продукти от линията-кремове,лосиони и съм доволна.

# 37
  • Мнения: 530
В момента използвам тоалетно мляко Lady`s Joy на Българска роза-Карлово. Засега съм много доволна от него. Peace

 newsm74 млякото Лейдис Джой наистина е много добро пък и евтино, какво повече да иска човек  Party

# 38
  • Мнения: 1 146
Pure Calmille на Ив Роше - 8 лв. Много съм доволна.

# 39
  • Мнения: 2 922
И аз искам препоръка за нещо почистващо, което да НЕ Naughty люти на очите! Пари - до 15-20 лв. Peace

Виши, дегримьор 3 в 1, ето http://www.escentual.co.uk/vichy/cleansing/3300005.html

и една друга тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=68305.0;all
И аз използвам Виши 3-в-1. Вече трета опаковка!

# 40
  • София
  • Мнения: 1 654
Cliniansползвам 2в1-тоалетно мляко и тоник и съм много доволна

# 41
  • София
  • Мнения: 7 832
Някакво краставично за 1 лв.

# 42
  • София
  • Мнения: 10 858
ДА ПОХВАЛЯ
Момичета, оня ден си взех пяната на Виши Олиго 25 - направо съм възхитена от нея! Страхотно мека, нежен аромат и много икономична!
препоръчвам я горещо!

# 43
  • Den Haag
  • Мнения: 1 846
предпочитам да си измия лицето със сапун( за лице и за моята кожа),лосион или пяна. и след това тоник и крем.
мръчкава и недостатъчна ми се струва тая работа с тоалетното мляко.
smile3521 Да,аз използвап пяната на VICHY Oligo 25
И аз съм много доволна от пяната на Виши. Вече година и нещо я ползвам и е малко под половината, много бавно върви, а си мия лицето всяка вечер от грима, а също така използвам на Виши един лосион, то не е и лосион а нещо като тоалетна вода почиства като тоалетно мляко и е много приятно

# 44
  • Мнения: 104
използвам Лореал

# 45
  • София
  • Мнения: 10 858


[/quote]използвам на Виши един лосион, то не е и лосион а нещо като тоалетна вода почиства като тоалетно мляко и е много приятно[/quote]

Много обичам дегримиращи води! Много са свежи! Особенно за лятото са супер! Даваш ми идея, бях забравила за тях, ще си взема, мерси че ме подсети!  bouquet

# 46
  • Den Haag
  • Мнения: 1 846
използвам на Виши един лосион, то не е и лосион а нещо като тоалетна вода почиства като тоалетно мляко и е много приятно[/quote]

Много обичам дегримиращи води! Много са свежи! Особенно за лятото са супер! Даваш ми идея, бях забравила за тях, ще си взема, мерси че ме подсети!  bouquet
[/quote]Супер е наистина, много нежно маха грима, мисля, че съдържа розова вода, термална вода и капки за много чувствителни очи, а и едоста голяма опаковка.

# 47
  • Мнения: 419
сега съм на Nivea,а преди позлвах на Elea.

# 48
  • Мнения: 2 657
Ползвам на Елея и съм доволна Peace

# 49
  • Мнения: 5 299
Лореал Heart Eyes

# 50
  • София
  • Мнения: 3 802
Как се използват дегримиращите води?След тоалетното мляко или вместо него?

# 51
  • Мнения: 636
Loreal ,изобщо всички продукти от линията-кремове,лосиони и съм доволна.
и аз така

# 52
  • Мнения: 1 195
ползвам детско тоалетно мляко на КРЯ КРЯ:)
Не ми люти на очите:) и освен това не е мазно:)
струва 1 - 1.20

# 53
  • Мнения: 1 560
Използвам на L`oreal -> Ideal Balance за нормална и смесена кожа.
Peace

# 54
Аз ползвам масло с какао. Много е добро против стрии, да не говорим, че мирише толкова вкусно.

# 55
  • Мнения: 252
Аз ползвам на AVON бадемите,това на прсковите общо взето каквото ми хареше

# 56
  • Мнения: 332
OLIGO-25 Пяната е страхотна и много икономична.Вече 2-ра опаковка използвам.Струва 15.60лв.

# 57
  • София
  • Мнения: 830
На Орифлейм, шведската грижа за суха кожа. Много съм доволна

# 58
  • Мнения: 1 986
 За очи ползвам двуфазния лосион на Лореал-от години не го сменям;иначе за лице- на Виши,но тоник,не -тоалетно мляко.

# 59
  • Мнения: 678
    '' Milk and Honey''  на Оriflame както и '' Northern Lights '' пак на Oriflame ,
  а до скоро и копринения Body Lotion пак на Oriflame. Само от лосионите за тяло на тази Фирма съм просто очарована- много добре ми овлажняват тялото .

# 60
  • Мнения: 98
Аз не ползвам тоалетно мляко - вечер и сутрин си мия лицето склинърс, после иделист  и накрая крем -есте лаудер
Ето това е комплекта
преди около 1 година почнах да ги ползвам и съм  възхитена, и не мисля да ги сменям. Още повече че тук все имя някоя добра оферта,например в неделя беше деня на майката и целия комплект които е на снимката беше 55 долара  Laughing Laughing http://pg.photos.yahoo.com/ph/anaidbg/detail?.dir=mail&.dnm= … 2.jpg&.src=ph

# 61
  • Мнения: 1 564
В момента ползвам на Регал, от серия "Бюти", това за нормална кожа и наистина съм много доволна.
newsm10

# 62
  • София
  • Мнения: 36 043
Ползвам тоалетно мляко, детоксикант на Виши. Ползвам го вече 5-6 год. Много съм доволна.
 

Последна редакция: чт, 18 май 2006, 09:18 от denis_d

# 63
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Много съм доволна от тоалетното мляко на Гарние. Simple Smile

# 64
  • Мнения: 5 299
Лореал, ама не е точно тоалетно мляко.

# 65
  • Мнения: 4 621
Ideal Balance на Лореал за чувствителна кожа. Доволна съм Laughing

# 66
  • Мнения: 144
Тоалетно мляко за чувствителна кожа на Талодерма. Отскоро ползвам тоалетно мляко, и съм много доволна от това на Талодерма.
Преди него купих на Регал за нормална и смесена кожа, но ми докара възпаление на очите и сега е за крачетата.

# 67
  • Мнения: 798
Ами в момента зеленото на Елеа. Доста 4есто взимам тоалетното мляко на Л'Ореал за чувствителна кожа и очи. От него съм много доволна 6-7 лв. е. Сваля всичко и не люти.

# 68
  • Мнения: 661
na men mi haresva tova na Garnier, no imah i na Revlon,koeto sashto beshe mnogo hubavo.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 472
Само за отстраняване на грим ли ползвате тоалетното мляко? Аз всяка вечер си почиствам лицето с него дори и да нямам грим. Мислите ли че е правилно?  newsm78

# 70
  • Мнения: 54
вода и сапун

# 71
  • Мнения: 139
Какъв сапун...?! Моята козметичка, преди две години ме посъветва да забравя сапунът. Да, наистина може да се използува сапун, но течен.Така, да се върна на темата - тоалетно мляко не използувам, почиствам си лицето с гел-пяна от зелената серия SOLUTION на AVON и съм много доволна. 

# 72
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Само за отстраняване на грим ли ползвате тоалетното мляко? Аз всяка вечер си почиствам лицето с него дори и да нямам грим. Мислите ли че е правилно?  newsm78

Ама, разбира се! Аз лично също си го почиствам така, дори да нямам грим. Не мисля, че ще ни навреди! Peace

# 73
  • Мнения: 1 546
Зеленето мляко на Гарние, преди тва имах на Нивеа-и двете са много добри,немазни и добре свалят мрьсотията и грима.А иначе и аз си по4иствам лицето с тоалетно мляко задьлжително след гела за лице newsm03

# 74
  • Мнения: 1 798
В подобна тема девойки хвалеха тоал. мляко `Седем билки`. Споделете мнения пак...

# 75
  • Мнения: 812
аз използвам на арома новото-планет спа и съм много доволна

# 76
  • Мнения: 1 107
Garnier - става  Peace

# 77
Toaletnoto mlqko e moi veren sputnik,nared s muja mi Mr. Green.Sega izpolzvam tova na Nivea za normalna koja.Mnogo marki sum izpolzvala,koi ot koi po skupi,no Nivea nai mi dopadat kato suotnoshenie cena-kachestvo:)

Общи условия

Активация на акаунт