ВАКСИНИ - дискусия САМО за вредата от тях - тема 33

  • 79 559
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
Като видя да се разбеснеят наоколо ми става добре. Значи съм право в десятката.  Joy
И аз съм право в десятката. Познах, че като дете си ваксинирана, нали? hahaha

# 691
  • Някъде там
  • Мнения: 16 291
Като видя да се разбеснеят наоколо ми става добре. Значи съм право в десятката.  Joy
мхм.. поредната отегчена от живота си жена,чудеща се с какво да си го разнообрази. Joy Joy Joy
Добре че има форуми и теми подходящи за тази цел. Joy Joy и ваксини, които виждаш ли са и повлияли на развитието и с това на живота като цяло. Joy Joy Joy

# 692
  • Мнения: 44
Има ли някои родители от Варна, които не слагат ваксини, може ли да ми пишат, че имам един казус? Много ви благодаря!

# 693
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Развитието на ваксинирано и не ваксинирано дете са два коренно различни процеса. Неваксинираното дете е общително подвижно и проходило до годинка, ваксинираното дете е бледо със сенки под очите, неподвижно, необщително, в ступор, прохождането му коства месеци ако въобще проходи, някои деца се възстановяват, други угасват с времето. След като ваксинираното дете премине фазата ступор се отлючва фазата на хиперактивност или пък тотално неврологично сриване.

Shocked Rolling Eyes Rolling Eyes Имам недоносени близначки с сложени всички ваксини,искаш ли да ти кажа че се развиваха много по добре от доносените им връстници,а разлика по принцип има.
Как може да твърдиш такива безумни неща,съгласна съм че може да има проблеми с ваксините при някои деца но да твърдиш че при всички ваксинирани се наблюдават такива проблеми е меко казано абсурдно.




Лелеле колко болни хора ходят по Земята!!! Ами ти сериозно ли, бе жена??? Аз такива промени във ваксинираното си дете не съм забелязала.

# 694
  • Мнения: 1 080
Не всеки родител е наблюдателен, особено след като не  вижда  промените след  ваксинацията...
Wishmaster, не знам точно с какво, но явнно са ми слагали ваксини. Инак  на теб  и всички платени, които се храните от болката и  страданието  на всички  пострадали хора и невинни деца, Господ да ви ваксинира вас и деца ви с ваксини срещу Рая..

# 695
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Алеле, че и клетви тука вече. Наистина на някой хора явно им промиват мозъците, които явно и без това са гладки. То не бе аутизъм, то не бе АД, то не бяха алергии, то не бе чудо.

# 696
  • Мнения: X
Не всеки родител е наблюдателен, особено след като не  вижда  промените след  ваксинацията...
Wishmaster, не знам точно с какво, но явнно са ми слагали ваксини. Инак  на теб  и всички платени, които се храните от болката и  страданието  на всички  пострадали хора и невинни деца, Господ да ви ваксинира вас и деца ви с ваксини срещу Рая..

Вероятно си наясно, че всяка клетва се обръща срещу този, който я изрича и срещу децата му. Да, бях сигурна, че са ти слагали ваксини. Отговаряш много точно на описанието на ваксинираните, което сама направи.

# 697
  • Варна
  • Мнения: 36 856
Бързо-бързо ни отписаха като платени, тц тц тц. Трябва да вземем да си търсим хонорарите, момичета.

Z, а не допускаш ли и за миг поне, че има деца, на които ваксините не водят до никаква промяна в поведението и всъщност си вършат работата, за която са създадени без да вредят? Всички в кюпа, така ли?

# 698
  • в матрицата
  • Мнения: 952
Момичета, темата си има заглавие!! Сигурна съм, че вашите възгледи чудесно ще бъдат приети в други теми! Тук изобщо не спорим "за" или "против" , това го минахме още 2008 г....

# 699
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Е щом антиваксърките оспамват де що има теми за ваксините и набиват своите манти, що пък ние да не си попишем тук на воля?

# 700
  • в матрицата
  • Мнения: 952
Има си модератори за това " Що".....

# 701
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Еми моля тогава...

# 702
  • Мнения: X
Има си модератори за това " Що".....
Дано да има и за кълнящи като селски бабички антиваксъри.

# 703
  • Мнения: 1 080
Той Господ знае угнетителите.Него не можете излъга.
 От какво ще се  оплачете на модератора?Че се присмивате на това, което съм наблюдавала у собствените  си деца и на това,  че детето ми е увредено от ваксини? Или ви хвана страх, че от грозните нападки към мен хората ще добият представа за нечовечната злоба и ехидност на корпоративните слуги?

# 704
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Той Господ знае угнетителите.Него не можете излъга.
 От какво ще се  оплачете на модератора?Че се присмивате на това, което съм наблюдавала у собствените  си деца и на това,  че детето ми е увредено от ваксини? Или ви хвана страх, че от грозните нападки към мен хората ще добият представа за нечовечната злоба и ехидност на корпоративните слуги?

Кой доказа връзка между васината и увреждането на детето ви? Имате ли документи за това?

Общи условия

Активация на акаунт