Темата за СТИВЪН КИНГ - №13

  • 79 648
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 47 996
О, ама само първа част ли
Пропуснала съм

# 691
  • BG
  • Мнения: 892
Да-филмът е само за частта когато "загубеняците" Wink бяха деца.

# 692
  • Мнения: 1 305
Да. Само докатато бяха деца.
Добра идея е това според мен.Преддоха по -подробно идеята.
Ама още можеше ,според мен 😊

# 693
  • Мнения: 5 366
Мен ми е любопитно кого ще подберат за ролята на възрастните "загубеняци". Дано този път изберат подходящи актьори, че предишните хич не ми се връзват(с изключение на Хари Харисън, който си беше перфектен Ричи Тозиър, ако изключим мустака).

# 694
  • Мнения: 1 305
Мен ми е любопитно кого ще подберат за ролята на възрастните "загубеняци". Дано този път изберат подходящи актьори, че предишните хич не ми се връзват(с изключение на Хари Харисън, който си беше перфектен Ричи Тозиър, ако изключим мустака).

Да!И аз много му се радвах.
В новата версия ,Ричи като дете ,изобщо не ми пасна.

# 695
  • Мнения: 47 996
Мярнах реклама на филм Играта на Джералд, и се сетих, че не съм го чела. Почнах го и доста ми харесва. "То" си  е смешка, но това си е страшничко и интересно
На това му викам аз ужас Simple Smile

# 696
  • Мнения: 68 703
Аз скоро я прочетох  "Играта на Джералд" - не е лоша, малко мудна на моменти, като цяла интересна.
"Безсъние" ми допадна повече. Обичам от този тип романи, като "Безсънието" - увлича и се чете на един дъх.
Сега привършвам разказите от "Нощна смяна" и след тях почвам "Край на дежурството" ...

# 697
  • Мнения: 47 996
Да, и аз ще ги прочета
Сетих се и че изгледах Тъмната кула. Мъжът ми го хареса, защото не е чел книгите. Поредичката не ми е сред най-любимите, но е интересна и приятно написана.
Филмът е пълна пародия. Не мога да реша детски филм ли е, или обикновен екшън със слаби ефекти
Като цяло- никак не ми хареса

# 698
  • София
  • Мнения: 4 899
Изгледах "То" и съм напълно удовлетворена от видяното. Показателен е фактът, че след края на филма ми се искаше да го гледам пак. Екранизацията е страхотна! Дори и променените от книгата моменти са само в плюс за филма, а децата играят чудесно. Убедена съм, че създателите още от самото начало са планирали екранизацията да бъде в две части - имаше доста неща, които загатваха за това. Нямам търпение!

# 699
  • Мнения: 64
Да, и аз ще ги прочета
Сетих се и че изгледах Тъмната кула. Мъжът ми го хареса, защото не е чел книгите. Поредичката не ми е сред най-любимите, но е интересна и приятно написана.
Филмът е пълна пародия. Не мога да реша детски филм ли е, или обикновен екшън със слаби ефекти
Като цяло- никак не ми хареса
съгласен съм с теб!Голяма шега!!!!

# 700
  • София
  • Мнения: 6 047
Честит рожден ден на Краля! И нещо по случая: https://www.orangecenter.bg/knigi-na-balgarski/happy-birthday-st … amp;utm_term=2109

# 701
  • Мнения: 5 741
Може пак аз да съм единствената в невидение, но да си кажа. 😀 На 20 октомври предстои още една екранизация по Кинг- 1922. http://operationkino.net/2017/09/%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%B9%D0%BB% … %B0%D1%81-%D0%B4/

# 702
  • София
  • Мнения: 44 129
Ооо супер и аз не знаех.

# 703
# 704
  • Мнения: X
Все още не съм гледала новата екранизация на "То". Но положителните отзиви определено ме радват.

"Тъмната кула" не съм гледала, нямам и намерение.

Общи условия

Активация на акаунт