София-ж.к Бъкстон,Борово,Красно село,Павлово

  • 114 423
  • 831
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 8 987
Здравейте търся си козметичка и маникюристка в района на Борово,Красно село.Дайте отзиви.

Маникюристката в този салон е много добра.

# 571
# 572
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Да, Вероника много пъти я препоръчваме, в салона има и маникюристка, но не съм я пробвала

# 573
  • Мнения: 3 191
Моля за отзиви за д-р Вангелова от 20-то ДКЦ?

# 574
  • Мнения: 115
Нашето момче е  при д-р Вангелова. Общо взето засега добре, нямам наблюдение как е ако й се обадиш по телефон дали вдига, веднага ли  вдига и т.н.
Като цяло консултациите са добре, много набързо понякога, без излишни неща. Ако я питаш нещо отговаря, не дава излишни съвети, което на мен ми допада. Накратко това.
Ако нещо друго Ви интересува, питайте.

# 575
  • Мнения: 10 212
Тази д-р Вангелова дава ли лесно направления за специалист или се опитва тя да лекува проблемът?

# 576
  • Мнения: 115
Честно казано не се е налагало да взимаме, освен ако тя не е давала за нещо. Но мисля, че няма да откаже, ако може да даде.

# 577
  • Мнения: 3 191
Симба-благодаря ти. Дано да съм доволна и аз. Нямах особен избор, останалите, които бяха на смяна днес сутринта ми отказаха записване и в крайна сметка го записах при нея. Надявам се да нямам ядове, като с предишната.

# 578
  • Мнения: 115
Дано да нямате. Успех Ви пожелавам. Аз съм доволна за момента. Дано и Вие останете доволни.

# 579
  • Мнения: 20
Много съм доволна от една козметичка в Павлово, салона е пряка на Пушкин.
Ако те интересува пиши ми!

# 580
  • Мнения: X
Здравейте,
търся си инструктор по кормуване, за няколко опреснителни часа. Ще съм благодарна, ако някой може да ми препоръча някой из района  bouquet !

# 581
  • Мнения: 1 662
Преди години карах курсовете в Школата на Тотов , намира се на Дойран преди ресторант Ниагара. останах много доволна, научиха ме да карам и да паркирам. Страхотно лично отношение от Драго.

# 582
  • Мнения: X
Преди години карах курсовете в Школата на Тотов , намира се на Дойран преди ресторант Ниагара. останах много доволна, научиха ме да карам и да паркирам. Страхотно лично отношение от Драго.
Благодаря, ще ида да проуча нещата!

# 583
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Дано не се сметне за реклама, но наши близки дават под наем малко апартаментче в Княжево, срещу 26-то училище. Чисто новичко, много е хубаво, подходящо за сам човек или двойка без деца. Ако някой се интересува пишете ми на лични  Peace

# 584
  • Мнения: 793
Здравейте, мами! Нахлувам при вас с въпрос: има ли някъде в района целодневна лятна детска занималня? Необходима ми е за две деца- на 2 и на 5г. Разгледах какво предлагат детските кътове в моловете, но там е само за по-големи дечица, а ми се иска да не ги деля, да са си двамата! Ние по принцип сме в Бояна, но при нас май няма никъде такава занималня.
Благодаря ви предварително!

Общи условия

Активация на акаунт