КГБ = Клуб на Готините Баби - 166.

  • 74 074
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 099
Ако се чудите какъв е тоя празен пост, моят преди Светълчовия - недейте. Янето ме учи да поствам картинки. Както виждате - безуспешно, мамка мууууууу............
Тъпааааа

 Banghead Banghead Banghead

# 76
  • Мнения: 894
Здравче  Hug на националната среща първата  ми работс след целувките ще е да ти сложа този пусти аватар с мравката ХАХА

# 77
  • Мнения: 2 099
Здравче  Hug на националната среща първата  ми работс след целувките ще е да ти сложа този пусти аватар с мравката ХАХА

 newsm10 smile3501 love001
Ама и сега ми го турни, де.

# 78
  • Мнения: 5 367
Здравче, и аз се мислех за тъпа, тъй като не ми се получаваше с картинките. Разбрах, че не всички могат да се копират и качват .Имало и такива със "забрана". Иначе харесваш картина, щракваш върху нея, после преглед на изображението, копи и вмъкни изображение, когато отговаряш.
Сега аз да питам някой дали ще има желание да обясни как се качват клипове. Уж се бях научила, ама съм забравила. Не знам и аватар как се прави. Четох, ама не разбрах. Май наистина съм си тъпа.
За тези, които ще отговорят и ще направят компютърен урок:

# 79
  • Мнения: 894
КАГ мила ето и за теб Hug
Влизаш в ютуб и си избираш клип,отдолу под клипа натискаш
Споделяне

Отдолу излиза един прозорец в синьо с цифри и латински букви
Копираш го
В полето което пишеш отговора точно над червенана стрелка
има прозорец
натискаш
и излиза
video videо
между  двете поставяш копираният адрес  на видеото и готово


# 80
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 320

 Милички Здравка и K.A.G. ако знаете аз колко съм се мъчила.......А Здравка \ Зиче \ и Жабка колко бяха търпеливи с мен! Идея си нямате! Зиче по скайп два часа ми обяснява някои елементарни неща! А Жабка....докато публикувам първата си картинка....чак се чудя на търпението им! Божеее, да не повярваш, че сега разбирам толкова много.....че днес Анжелка трябваше да ме учи Embarassed   

# 81
  • София
  • Мнения: 1 751
Честит рожден ден на Маор и Емка! Много здраве,щастие и сполуки за умните деца!

   Момичета,мили! благодаря ви за поздравите и хубавите пожелания за рождения ден на Веско.Танче,благодаря за стихчето! Развълнувахте ме. newsm51
   Жабке,за новата хубава темичка- bouquet
   Шпунц,стискам палци,да мине леко лечението.
   Прибрах се.За жалост,хубавото и лошото вървят за ръка.Почина един от братята на свата.Млад човек,но няма ред...

# 82
  • София
  • Мнения: 16 160
Яжке, добре завърнала се!
Светалчо, много ми хареса разказа за комши и подаръците. Представих си случката, трябвало е да пишеш и публикуваш.
То не е късно.

# 83
  • Мнения: 5 367
Поздрав за приятелките, които ме учат!!!

# 84
  • София
  • Мнения: 16 160
Браво на ученичката и на учителките!

# 85
  • Мнения: 5 367
Браво, я!!! Най-вече на учителките по компютърна грамотност в темата!
За аватара също разбрах, но все попадам на картини с по-голям размер и ги отхвърля. Но ще успея.

# 86
  • Мнения: 5 367
Лека нощ и успешна седмица! Още 3 дни ще съм работарка и отивам да спя, за да не спя утре в час.

# 87
  • Мнения: 1 563

Среднощен поздрав готини ! Hug Hug
 Ивче аз по друг начин качвам клипчета Simple Smile
Добър учител си , но и учениците са послущни хаххха
Изчетох ви .... разбрах кой какво и къде е  бил...
Тези дни се занимавах с гардероби , не че всички съм ги оправила , но си   правих модно ревю да видя кое мога да го нося и кое не  ,че  диаметъра  доста ми е пораснал Embarassed Свят ми се зави  да се обличам и събличам ,. гардероба пълен , а като реша да обличам нещо ,все не се харесвам,че и не ми става.Освободих го половината. Отвори се място за нещо ново и по свястно.  Имам още за мерене , но децата  бяха тук , та ще продължа  през седмицата , после и на обувките ще се прехвърля и на чантите. Аман от  задръствания , а и всичко от щерката идва у нас. Гледам една чанта плетени чорапи  от сватята за децата ,чисто нови,но много малки. Грабнах ги хоп на съседката на долният етаж ,нейните внуци малки. Веднага убуха по един чифт. За игри и играчки да не говоря. дадох пак на малките торби с игри ,играчки , а колко кукли има в раклата под дивана и то все скъпи , какво да ги правя. newsm78 като питам Ивайла какво да ги правя , ами бабо нека си ми стоят. . Четири колелета се мотаят. Най скъпото и най-ново  стои горе в апартамента , а другите в избата ММ се ядосва че не можел да мине. Набързо  подарих най-малкото дето стои от  години на съседчетата пак и много се радват. Другото да върви на село , а едното ММ го кара , а другото децата най-новото. Скейбордове два , на село още един ,ролери тротонетка  и какво ли не От време на време Ивайла се сеща за тях и това е. Нито да  ги даваш нито да ги държиш. Въздух няма, а вече  и са в такава възраст ,че не им се занимава много с тези игри... Гледам ги и пак ги поизбърша от прахоляците и обратно по местата  hahaha , но ще дойде и тяхното време.. hahaha Като си помисля колко пари са се издали , а на село една стая е пълна с играчки. Големи са ,а като отидат на село много им е приятно  като си ги видят  hahaha Ох увляках се .....
 Много ми се идва на срещата в събота ,но  Наско тогава ще е в Париж за една седмица , а искам и той да си е в София. Друг път ще стане.
Маринка , много исках да дойда и на Ивайло Диманов , толкова ми харесва , но пак по същата причина  няма да дойда. Миналата година толкова беше хубаво....Отивайте момичета , няма да съжалявате.
Утре имаме среща в 14 часа с моите  колежки пенсионерки та малко да си побъбрим и да се поразтъжим.
Светле , да ви е жив и здрав Лъчката , голям умник и сладур. !
Здравче, Йо ЙО  гледай какъв помощник  е на баба момчето. Непременно да го поощриш и възнаградиш.
Кари за тази новина дето си я писала , мисля си дали  не се отнася за данъците. който си плати навреме да участва в някаква томбола и това да е наградата от 5000 лв , а може да е и някакъв балон Grinning
Фло и ти голяма пъргавелка , но ти се пада  и малко почивка. Браво на снахичката на баницата. Колко ни трябва на нас ,малко отмяна и внимание и ще го върнем тройно hahaha
Яжка Hug ти днес ли се завърна ? Порадва се на слънчицата Simple Smile
Спирам ,че цял ферман написах и то с какво ,само битовизми... ,но лаф да става hahaha
Поздрав от ме мен за лека и спокойна нощ !

# 88
  • София
  • Мнения: 8 436
Ето ме в потайна доба и мен. Минавам само да ви нагледам, да кажа на ЯЖКА: Добре дошла от ГД, да  похваля работливото момче на баба ЗДРАВКА, похвала получават учителката ИВЛИН и ученичката ГРЕТИ, да насърча за кой ли път СВЕТЪЛЧО да пише и публикува, та и други да се смеят, да си отчупя залче от погачката на ХУЛИ, да се порадвам заедно с КРЕМЧЕТО, на предстоящите гости, да прочета поредното стихотворение, което МАРИНКА е избрала за нас, да се посмея на партенката, която КАРИ ни пусна, да гушна РИМАРЧЕТО, да пожелая на АЙША да си намери точните обувки, да си пийна глътка чайче от блестящата чашка на ЯНКА и да кажа на ЛУСИ: Миличка, няма да се повтарям. У нас е точно същата история. hahaha Joy Joy Joy
На всички без значение, писателки или читателки, казвам лека нощ, приятни сънища, а утре - нов ден, нов късмет!

# 89
  • Мнения: 495
Спорна седмица и спорен на четири години един 29-ти февруари!  newsm10

Хайде, наздраве, за вас кафе, за мен- чайче!  Наздраве!
food010

    

    
    

Последна редакция: пн, 29 фев 2016, 12:59 от Taни-та

Общи условия

Активация на акаунт