Боя за коса / Клуб на червенокосите/ 3

  • 159 612
  • 995
  •   1
Отговори
# 840
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 430
Някой да каже боята на Granier Color sensation 6.60 как би стояла на тъмнокестенява коса не мога да се ореантирам по тъмна ли е от 5.62 ? Сложих предния път 5.62. , но ми дойде тъмна искам по забележимо

# 841
  • София
  • Мнения: 17 775
По- светла е и на тъмно кестенява коса ще стои тъмно махагоново.

# 842
  • Мнения: 318
Здравейте!
От скоро съм с червена коса.
Естественият ми цвят е тъмно кестеняв,а косата ми расте много бързо,буквално за дни корените потъмняват. Безумно е да я боядисвам,камо ли изсветлявам толкова често. Ако може да ми препоръчате нещо като спрей само за корените или подобно,което да върши работа до по-нататъчно боядисване. Simple Smile

# 843
  • Мнения: 367
Спрей за червени коси не съм виждала да има, но може да опиташ с оцветявящ шампоан или балсам.

# 844
  • Мнения: 318
Благодаря! Simple Smile
Досега не съм ползвала,но ще опитам.
На това се спрях засега,дали ще оцвети хубаво тъмните корени?

# 845
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Ползвала съм ги тези шампоани виолетов цвят и бях много доволна. Стоях повече от посоченото време. Мисля, че около час някъде стоях с тях и цвета издържаше до към 5-6 дена при ежедневно миене на косата. 
Не знам, обаче как ще стане този цвят, който си показала на тъмна коса. Все пак те не изсветляват.
Ако пробваш, се надявам да споделиш резултата, интересно ще ми е.

# 846
  • Мнения: 413
Благодаря! Simple Smile
Досега не съм ползвала,но ще опитам.
На това се спрях засега,дали ще оцвети хубаво тъмните корени?

Аз не харесвам тези шампоани на точно тази марка, на моята коса лично нямаше никакъв ефект.
Купих си вчера на тази марка , по-хубави са според мен и имат доста видове червени нюанси:

Скрит текст:

Другите хубави шампоан оцветители, както вече съм споменавала, са на Leganza, много хубав покривен цвят:

Скрит текст:

# 847
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Winterflame, от къде купи Marion? Аз също съм най-доволна от тях, но от много време никъде не ги намирам. Даже на едно място ми казаха, че са ги спрели и на тяхно място били тези на Victoria beauty.
Leganza също дават много хубави цветове, но нямат този нюанс, който аз ползвах. Сега се връщам към червеното и може би ще почна пак да си ги ползвам тях.

# 848
  • Мнения: 318
Благодаря за отговорите! Simple Smile
Купих си от тези на Victoria beauty,защото само от тях видях налични в ДМ. Все пак ще го пробвам така и така си взех вече Smiley
Ще имам напредвид за Marion и Leganza.
Marion видях,че има в онлайн магазини.
Колебая се за това
Някой да го е използвал?

# 849
  • Мнения: 413
Winterflame, от къде купи Marion? Аз също съм най-доволна от тях, но от много време никъде не ги намирам. Даже на едно място ми казаха, че са ги спрели и на тяхно място били тези на Victoria beauty.
Leganza също дават много хубави цветове, но нямат този нюанс, който аз ползвах. Сега се връщам към червеното и може би ще почна пак да си ги ползвам тях.

Здравей, купих ги от една верига магазини за козметика в Русе, казва се TT Market, а в София съм ги виждала в малки магазинчета за козметика. Харесва ми, че имат много нюанси, аз си взех интензивно червено и мед, но имаха още и винено червено, тъмна череша, рубинено, нар и може би още някое.
Търсете ги по магазините за козметика, различни от ДМ и Лили, там ги няма.

# 850
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Аз съм ги виждала в СБА. Става въпрос за Варна.

# 851
  • София
  • Мнения: 12 409
Winterflame, от къде купи Marion? Аз също съм най-доволна от тях, но от много време никъде не ги намирам. Даже на едно място ми казаха, че са ги спрели и на тяхно място били тези на Victoria beauty.
Leganza също дават много хубави цветове, но нямат този нюанс, който аз ползвах. Сега се връщам към червеното и може би ще почна пак да си ги ползвам тях.

Аз си купих такъв миналата седмица в "Лили" на бул. Мадрид. Имаше всякакви цветове.

# 852
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Благодаря ви момичета. Hug ще ги потърся отново.

# 853
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 430
За падането на боята да питам боядисах се миналия месец ,но този смятам по светло да сложа. Правих си два пъти маска с масла ,но още виждам червен отенък. Ще хване ли добре извинете ме за въпроса.
А на Wellaton кое е по — светло 77.44 или 8.45

# 854
  • Мнения: X
8.45 е по-светло, но 77/44 е от специалните червени и е с различна молекула, и е по-плътно, и наситено.

Общи условия

Активация на акаунт