Косопад - 9 тема

  • 140 626
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • софия
  • Мнения: 1 707
Според мен от колагена

# 676
  • Мнения: 1 333
Мен ми пада най- много около и по време на МЦ. Но аз си знам, че е от хормоните, но и твърдо съм против лечението с ОК, което ми предписват!
Дайте идея за хубав копривен ШП, да не е от тези масовите, нещо не ми вдъхват доверие

# 677
  • Мнения: 4 638
Тоя сорбифер ще ти докара невероятни проблеми. Пия от години желязо на периоди, но от точно този продукт си съсипах червата. Направих и невероятен чревен кръвоизлив, от който станаха още по-големи бели. Бягай от него и пий нещо друго. Тотема или Малтофер или Тардиферон....

Същите хапчета желязо бях пила преди 3 месеца за срок от 1 месец, тъй като не ми бяха предписани от лекар, а си ги самопредписах да пробвам. Аптекарката тогава ми каза, че този вид се приемал най-добре от стомасите на пациентите и затова ми препоръча тях пред Малтофер. Нямах проблеми. Пиех по 1 след ядене. Сега обаче по рецепта е по 1 на ден на гладно и малко ми става гадно така. Но ще си ги изпия както ми ги изписа хематолога.

# 678
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 570
Момичета, при мен пак се започна. ooooh!
Последно четох тук за Orthomol Natal и смятам да си взема, от тогава нищо не съм чела, че много изтървах. Някакви по-добри предложения?

# 679
  • софия
  • Мнения: 1 707
Клоран с коприва  Peace

# 680
  • Мнения: 57
От доста време ви чета,сега ще разкажа накратко моето положение.Отчаяна съм вече ,губя надежда  и вече мисля за перука.Косата ми е рядка по рождение,от началото на септември започна косопад на който не обърнах особено внимание,реших че е рутинния есенен косопад.Но той се задълбочи,много.Взех си шампоан Здраве за косопад и някаква маска професионална,но нищо.Към средата на октомри си взех ревалид за пиене капсули и ампули.Седмица по-късно реших да се обърна към дерматолог ,темето вече прозираше .Направиха ми изследвания ,добри са .Изписаха ми Алпикорт Ф за мазане всяко вечер,шампоан Анафаз на Дюкре и продължавам с Ревалида.Косопада като ,че ли леко намаля но все още го има.Страх ме е да се среша или да измия косата.Само за това мисля,плача си когато съм сама.Отчаяна съм вече.
Много добре Ви разбирам, защото и аз имах същи проблеми с косата, страхотен косопад! Какво ли не пробвах, скъпи шампоани от известни фирми, лекари, хомеопати-нищо  не ми помогна...съвсем случайно попаднах на една реклама на френска козметика vivese senso duo която я предлагат май само по интернет , но не съм сигурна.. може би ги продават още някъде. И да Ви кажа-наистина ми помогна..не знам от какво зависи това, защото ползвах май всичко, което има на пазара. ...Опитайте и Вие, може би и на Вас ще Ви помогне?

# 681
  • Мнения: 2 809
При мен падат най-много елсед измиване и кгато е леко подсушена, дори без да я реша, като мина с пръсти остават косми  Rolling Eyes

В момента пия Биотин, вече 2 седмица и освен редовните маски, слагам и Lerboristeria  ампули  Rolling Eyes- урти комплекс.
Не очаквам чудеса Simple Smile

# 682
  • Мнения: 18 059
http://hapteka.com/spektral-dnc-n-sprey-protiv-kosopad-s-5-nanok … -60-ml-26615.html

Това май е тежка артилерия, а  newsm78
Като ще е гарга да е рошава  Sad

Въобще някой от темата спасил ли се е от тази кошмар? Възстановил ли  е загубена вече коса  newsm78

# 683
  • Мнения: 15 114
Аз. Като гора съм в главата, отвсякъде стърчат косми на различна дължина - 1, 2, 3 см. А плешивината вече е запълнена на 95%.

# 684
  • Мнения: 196
Аз. Като гора съм в главата, отвсякъде стърчат косми на различна дължина - 1, 2, 3 см. А плешивината вече е запълнена на 95%.

Може ли да споделиш подробно какво използва като козметика и каква е била причината за косопада.Колко време мина от както почна да расте нова коса.Съжалявам за многото въпроси,но мисля ще е полезно за всички  Simple Smile

# 685
  • Мнения: 15 114
Аз. Като гора съм в главата, отвсякъде стърчат косми на различна дължина - 1, 2, 3 см. А плешивината вече е запълнена на 95%.

Може ли да споделиш подробно какво използва като козметика и каква е била причината за косопада.Колко време мина от както почна да расте нова коса.Съжалявам за многото въпроси,но мисля ще е полезно за всички  Simple Smile
Казвала съм го вече няколко пъти в тази тема. Причина - неразкрита, всички изследвания - в норма. Лечение - плешивото петно третирах с Алпикорт Ф, целият скалп - с Неоптид за жени, таблетки - Приорин. Косопадът намаля драстично още първите дни, оплешивяването почти 4 месеца след началото на терапията е запълнено на 95 %. Големината на плешивината беше около 7х3 см.

# 686
  • Мнения: 196
Аз. Като гора съм в главата, отвсякъде стърчат косми на различна дължина - 1, 2, 3 см. А плешивината вече е запълнена на 95%.

Може ли да споделиш подробно какво използва като козметика и каква е била причината за косопада.Колко време мина от както почна да расте нова коса.Съжалявам за многото въпроси,но мисля ще е полезно за всички  Simple Smile
Казвала съм го вече няколко пъти в тази тема. Причина - неразкрита, всички изследвания - в норма. Лечение - плешивото петно третирах с Алпикорт Ф, целият скалп - с Неоптид за жени, таблетки - Приорин. Косопадът намаля драстично още първите дни, оплешивяването почти 4 месеца след началото на терапията е запълнено на 95 %. Големината на плешивината беше около 7х3 см.

Благодаря ти! Радвам се че се оправяш  Simple Smile

# 687
  • София
  • Мнения: 1 919
Момичета, има ли след вас такива със сериозен косопад, на които им расте нова коса, но и новата коса пада? Като че ли повечето от вас се оплакват, че не им расте нова коса Thinking Е, на мен ми расте, но каква полза от това Thinking Мисля да пробвам скоро да намажа скалпа с чесън, пробвах няколко различни, уж добри лосиони за косопад, но без ефект
Скрит текст:
Неоптид на Дюкре, Аминексил на Виши, Phytocyane на Phyto
Косопадът ми започна през м. май 2015 г., продължи 7 месеца, след това забременях и естествено, през бременността нямах никакъв косопад, падаха два-три косъма, а косата беше жива и лъскава. След раждането чудото започна още в родилното, сипеше се коса навсякъде, имах чувството, че което не е паднало деветте месеца, пада сега, не знам какво да правя. С Хашимото съм, но щитовидните хормони са в норма , сега пия витамини за кърмещи, също без ефект Rolling Eyes

# 688
  • Мнения: 18 059
Шампоанът Анафаз на Дюкре в аптеки Ремедиум е 400 за 20 лв. Мисля, че е изгодно  newsm78, свърши то де, поръчах си го. Не е заради черния петък, преди това беше

# 689
  • Мнения: 30
Момичета, има ли след вас такива със сериозен косопад, на които им расте нова коса, но и новата коса пада? Като че ли повечето от вас се оплакват, че не им расте ....
Аз имам по- къси косъмчета които падат.Всякакви падат.

Общи условия

Активация на акаунт