Косопад - 9 тема

  • 140 336
  • 738
  •   1
Отговори
  • Мнения: 978
Добре дошли  bouquet
нека споделим опит и се подкрепяме  
Peace






Вместо запис : споделете кои продукти спряха косопада ви и от кои не сте доволни





Предишни теми:

[/list][/list][/list][/list][/list]

Последна редакция: чт, 25 фев 2016, 14:39 от veli977

# 1
  • Мнения: 17 972
Благодаря за труда, Вели  Heart Eyes

За жалост пак съм тук  Confused

# 2
  • Казанлък
  • Мнения: 589
Благодаря за новата тема! И аз за жалост пак се записвам да следя  Cry Не съм доволна от Фитовал лосиона- много ми омазняваше корените. От Дюкре Креастим също ефект не видях. От Себорал форте също нямах полза. Сега съм на Неоптид.

# 3
  • Мнения: 3 020
И аз тук при вас.
Нещо съвсем се притесних за гъстотата на косата ми.  Confused

# 4
  • Мнения: 6 697
Някой да е ползвал хининовия шампоан на Милва за косопад?

# 5
  • Мнения: 978
Да споделя моят опит с борбата срещу косопада : от 4-5 години години имам проблеми с хормоните и от тук следва огромното капане на косата ми . Какво ли не съм ползвала за да ми се спре , но без успех ,пробвах ампули на Ревалид - никакъв ефект , след това видях ампули на Виши , аптекарката много ги прехвали и ги взех и така в период от 1-2 месеца ги ползвах , обаче след спирането им пак се завърна косопада  Tired . След това реших да пробвам ампулите на Керастаз Денсифик , които не са за косопад , а за сгъстяване , но все пак реших да ги взема , и още от първата ампула ми намаля падането на косата , аз не ги ползвах всеки ден ,а 2-3 пъти в седмица . И вече забелязах ,че по четката ми и в банята има паднали най-много 4-5 косъма . Много съм доволна от тях , сгъсти ми се косата и ми спряха косопада . Спрях ги за месец да си почина от тях  и за моя радост косата си седеше по същия начин - без да пада .  От друго което съм доволна е Инициалиста , той също не е предназначен за косопад , но от него също почти не ми падаше косата , само къде малко повече омазняваше корените.  Peace
Момичетата от темата за Професионална козметика хвалят шампоаните и ампулите за косопад , Анаген и Стамиген на Напура  Peace

Последна редакция: чт, 25 фев 2016, 15:33 от veli977

# 6
  • Мнения: 448
Благодаря за новата тема! bouquet

# 7
  • бургас
  • Мнения: 739
Здравейте,аз също имах такъв проблем и ползвах на Керастаз ампули и бях много доволна,но приятелка ми препоръча в шампоана да си стрия едно хапче аспирин,след изполването се сгъсти косата

# 8
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Благодаря за новата тема bouquet
Аз съм доволна като ефект от ампулите Аминексил на Лореал - единствено с тях съм спирала сезонен косопад; от аптечните ампули - Фито, Рене Фюртерер... полза не съм видяла Confused

# 9
  • Мнения: X
Вели, благодаря за новата тема  Hug

Надявах се да не се записвам в нея, но напоследък забелязвам все повече косъмчета да падат при миене /аз реша с пръсти докато съм намазана с маска или балсам/...
Не знам, може би този път ще пробвам на Напура шампоана и ампулите против косопад, да видим  Tired

# 10
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Благодаря за Новата тема...   Hug

# 11
  • Мнения: 558
И аз благодаря за новата тема + запис Sad Въпрос за морската сол, четох назад по темите, че има доста доволни. Ще пробвам, може ли някой да сподели с какво количество се масажирате преди/след миене на косата?

# 12
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 468
Kъде без мен в тази тема Laughing
При мен няма някакво развитие. Косата не пада отдавна, само няколко косъма видях преди седмица, когато се боядисвах. Но и нямам никакви нови растежи - от 2,5 месеца съм на това лечение. Расте само новоизрасналата от Ригейн коса, която вече е към 4 санта. Преди две седмици ходих в клиниката, дойде трета лекарка, която много бързаше. Попита ме как върви и отсече, че едва след 6 месеца лечение ще разберем работи ли или не. Tired Не било като Ригейна, бавно ставало. Поисках й от онова лекарство, което ми бяха изписали за възпалението на скалпа и за нищо не ми стигна. Предписа ми по-голямо шише, с 200 предупреждения, че кортизола в него изтънява кожата и едва ли не пречи на израстването на косата.

Ще видим какво ще стане. Според мен до месец ще спре действието на Ригейн (нали на косъма му трябват няколко месеца да падне) и ще видя дали има действие сегашното лечение. Докато пиша, гледам с ужас един косъм на клавиатурата. Толкова съм наплашена, че изпитвам панически страх.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 321
и аз се записвам, въпреки намалелия за сега косопад. Не съм сигурна вече дали е заради сезона, маслата, хининовата вода, солта или друго, но за сега се трае положението.

SitaraB, аз слагам около шепа (моята е малка обаче Simple Smile )

# 14
  • Мнения: 1 780
veli977 Поздравления за новата тема, мечтая за такава коса от снимката.
При мен за сега косопада е овладян и сега търся нещо за уплътняване на косъма и дай Боже да си възвърна вида и гъстотата косата както преди. В нета търсих  не традиционни методи  и попаднах на тази статия:
http://vchas.bg/89984/%D0%B0%D0%BA%D0%BE-%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%B … 0%B2%D0%B5%D0%B4/

Общи условия

Активация на акаунт