НАН с нова цена,опаковка и ...грамаж!

  • 2 162
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 169
Момичета, бихте ли споделили как влияе върху коликите? Ние сме на Милумил 1, но и с капките Саб Симплекс, бебчо пак пищи от болки в коремчето.

# 16
  • София
  • Мнения: 273
Ние хапваме НАН от раждането и бебо никога не се е зипичал,колики почти нямаше и при прехода от стария към новия нямаше промени в акането на бебо.Пък за цената-то и другите млека са скочили така че...

# 17
  • Мнения: 503
а каква е цената на новия НАН Wink

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Аз нещо не разбрах. Темата е от една година. Сега пак ли има нов НАН или...

# 19
  • Мнения: 89
Каква е новата цена, в Търново НАН 2 го вземам с 0.20 лв по-евтино.

# 20
  • Мнения: 169
В Русе - НАН 1 - цена: 7.92 лв.

# 21
  • Мнения: 793
Аз нещо не разбрах. Темата е от една година. Сега пак ли има нов НАН или...

и аз  това се чудя  newsm78

# 22
  • Мнения: 169
Едвали има нов НАН. Поднових темата, само за да попитам как Нан-а, влияе върху коликите.

ИЗВИНЕТЕ МЕ ЗА СЪЗДАЛОТО СЕ ОБЪРКВАНЕ!

# 23
  • Мнения: 793
Едвали има нов НАН. Поднових темата, само за да попитам как Нан-а, влияе върху коликите.

ИЗВИНЕТЕ МЕ ЗА СЪЗДАЛОТО СЕ ОБЪРКВАНЕ!

тъй кажи  Crazy ами не знам да ти кажа чесно, по принцип не е хубаво да се сменят млеката, натоварва се стомахчето на бебето, но ние бяхме на НАН и имахме колики, педиатърката каза че са много силни, но пък детето почти не ревеше, аз и давах също САБ просто от него по и минаваха, отколкото с Еспумизана.

# 24
  • Враца
  • Мнения: 109
Здравей,
Което и мляко да пие детето от коликите няма отърване. Просто се въоръжи с търпение и го гушкай, това помага повече от всякакви капки. Когато сина ми беше на вашата възраст се бях побъркала точно поради коликите и запека и пуснах темата, за да разбера има ли майки, които вече са давали новия НАН-1. Така и не смених млякото, защото новия НАН се оказа по-добър, защото е с бифидус ефект, но ти си изчела темата.
Желая на малкото човече бързо отминаване на коликите!

Общи условия

Активация на акаунт