Изневерих на приятелката си.

  • 12 204
  • 119
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 782
Не й казвай за изневярата. С лош секс не се живее качествено . Според мен я зарежи - измисли си някаква причина и късайте докато е време. Аз не съм убедена ,че това е голямата ти любов. Превъзнасяш я само защото ти си първия мъж в живота й и затова ти е драго , наричаш я "ангелче" , никаква страст не струи от постовете ти за нея. Не се мъчете и двамата . Намерете си подходящи половинки . Успех!

# 16
  • Мнения: 35
Да, и като допълнение на поста на absurt...

"И всъщност може и да съм ти лепнал някаква полово-предавана болест, която протича безсимптомно като хламидии, микоплазми, уреаплазми, може и нещо по-сериозно евентуално да съм ти лепнал, защото съм ти бил единствения мъж до момента... Ама ти не се притеснявай! "

Да, и ако е лепнал, най-удачно ще е да се "влюби" в друга, а тази да се спасява...

Предвид, че й е намилал на главата ен на брой пъти, че в секса нещо не е ОК, не виждам какво ще я изненада. Той комплекси е възможно вече така или иначе да й е набил.

# 17
  • Мнения: 1 782
Няма нужда темата отново да завива в посока "Ау , злият злодей и милата женичка" . Има си асексуални хора, никой не е длъжен да се обвързва с тях или да се старае да разпалва страсти и еротика у тях. Убедена съм , а и от личен опит - първият мъж в живота не е оправдание за липсата на страст и сексуално желание. То ако е така , така ще бъде и с втория и с третия и т.н.

# 18
  • Мнения: 2 013
Първо той да се изследва, за да види дали е ударил Джакпота с някоя гадинка.

Ако Да - няма начин - трябва да каже на своята приятелка, за да се лекува и тя. Иначе може да нанесе огромни щети при нея.

Ако Не - подходяща стратегия за измъкване без да наранява егото й.

Да, и аз подозирам, че вече й е набил такива комплекси относно секса.

# 19
  • Мнения: 15
Няма нещо за което да не сме си говорили или да сме имали "табу", всъщност сме правили всичко в секса , в това число и нестандартни неща. Просто проблема идва от честота .. и че всяко нещо става по моя инициатива, смяна на поза , какво искам, нито тя казва какво иска. От нея никога никаква инициатива, все едно не се досеща за тези неща и аз командвам целият парад.. Не обича да екпементира, никакво съпротивление и аз съм 100% доминиращ. Тя остава доволна (не се хваля), всеки път свършва по няколко пъти, но е много бързо за 5 мин.. Просто ги няма фоеверките, не хапи, не драска, като я целувам по врата почва се хили, щот я е гъдел ;д  Все едно не се кефи на секса .. може да не се кефи на секса с мен, но няма причина, изглеждам много добре и полагам грижи за външността си, готин съм и по характер, никога не съм се държал зле с нея ..  Дори за един танц всеки път трябва да си искам .. 

Тази дето я изгоних, не ми харесваше като характер, щото бях разглезен с мило отношение .. но беше много повече като мен, обичаща да експериментира и с вечна енергия .. и се борихме за "контрола". Какви лични неща леле .. Нямам дилема  коя от двете да избера, защото втората не я харесвам .. просто ми потвърди какво ми липсва в секса .. Приятелката ми иска да ходи при Кобилкина.. може би може да помогне, не знам.  Иначе беше с предпазни средства и нямаше инциденти, та за това поне съм спокоен..

# 20
  • Мнения: 1 782
Брех , оправдания за ниско либидо - мъжът набил комплекси. Ако тя има комплекси относно секса си е нейн проблем . Никой не може да ти набие комплекси. Все едно да кажеш на красавица със самочувствие ,че е грозна. Ами няма да те отрази и комплексира. Ако й е казвал факти - това не
Е набиване на комплекси. Ако й е казал "Никога не почваш първа" е факт , "Омръзна ми на изгасена лампа " е факт , "Рядко правим секс" пак е факт , не набиване на комплекси.

# 21
  • Мнения: 1 793
Ако не си ползвал презерватив при изневярата - тестове и ако излезе нещо, информирай момичето.

В противен случай не бих се обяснявала нито че е асексуална, нито че съм ѝ изневерил. Можеш да ѝ кажеш, че чувствата ти са охладнели и предпочиташ да се разделите, без повече обяснения.

# 22
  • Мнения: 1 267
Ами, авторе, да ти разкажа и аз една история. Имах една връзка, при която ако можех да избирам и един път месечно секса щеше да ми е много, а не съм асексуална. Просто приятелят ми не знаеше какво да прави пък и си беше егоист. Та ти си я описваш твоята приятелка, но ти как си не казваш. В секса с приказки не става, може ти малко да се ограмотиш, но да ти кажа то си е и до умения - не всеки мъж е секс-машина.
Ние с оня човек се разделихме, срещнах друг и нещата се оправиха. За добрия секс трябва, или добър партньор или силна ръка.

# 23
  • Мнения: 35
Брех , оправдания за ниско либидо - мъжът набил комплекси. Ако тя има комплекси относно секса си е нейн проблем . Никой не може да ти набие комплекси. Все едно да кажеш на красавица със самочувствие ,че е грозна. Ами няма да те отрази и комплексира. Ако й е казвал факти - това не
Е набиване на комплекси. Ако й е казал "Никога не почваш първа" е факт , "Омръзна ми на изгасена лампа " е факт , "Рядко правим секс" пак е факт , не набиване на комплекси.

Не всички сме страшни красавици  Wink

Какво самочувствие в секса като й е първия. Самочувствие се гради с някаква база и опит все пак, а не като ти намилат.

Момчето каза, че са пробвали доста и различни неща. Не го кефи честотата или по-скоро това, че самият той не е навъртял по-голяма бройка и сега си намира оправдания да разкара момичето. Без да си удовлетворен в секса не става добра връзка, факт. Режи я директно и леко, без да я мотаеш и си търси късмета другаде.

# 24
  • Мнения: 15
Ако не си ползвал презерватив при изневярата - тестове и ако излезе нещо, информирай момичето.
В противен случай не бих се обяснявала нито че е асексуална, нито че съм ѝ изневерил. Можеш да ѝ кажеш, че чувствата ти са охладнели и предпочиташ да се разделите, без повече обяснения.

Това е жестоко, а и рискувам да й създавам личности комплекси .. + това ще е лъжа, защото й се радвам и я мисля за много умна, класна и готина мацка и си я обичам, имаме доста история.. просто заради разликите в либидото е и затова ми е толкова объркано, чувството е все едно си в капан. Глупаво ми звучи да се скапи връзка заради секс и не мисля че има някой виновен.. все едно да обвиниш отсрещния че НЕ обича китайска кухня?! но явно е възможно... и не не съм егоист, джентълмен съм. Как да е, размишлявах над нещата които казахте и мисля че сте прави.. няма нужда да й създавам комплекси, затова че не изпитва пориви като моите. Блгогодаря.

# 25
  • Мнения: 2 013
Аз пак да повторя с риск да бъда нахална вече: Презервативът не предпазва на 100% от полово-предавани болести! Още по-малко след като сексът е бил разтърсващ... ако ме разбирате за какво говоря.

Потърси и при чичко гугъл, лекари в прав текст пишат, че нямаш 100% гаранция с презерватив!

Иначе Да, приятно е човек да се успива, че всичко е наред и да разчита само на добрия си късмет.

# 26
  • Мнения: 1 782
NeverStop , сигурна съм, че на много мами тук и първия им партньор им е въздействал и подклаждал сексуалния апетит и опити за експерименти. И от личен опит също го знам. Да съжаление не е толкова просто да се напаснеш с някого изцяло само на база характер и външен вид. Хормоните играят главна роля , а не първият ли е или втори, трети мъж. Ето автора си призна - с жена ,която не харесва е получил як секс. И обратното с жена , която харесва.

# 27
  • Мнения: 32 488
Няма нужда темата отново да завива в посока "Ау , злият злодей и милата женичка" . Има си асексуални хора, никой не е длъжен да се обвързва с тях или да се старае да разпалва страсти и еротика у тях. Убедена съм , а и от личен опит - първият мъж в живота не е оправдание за липсата на страст и сексуално желание. То ако е така , така ще бъде и с втория и с третия и т.н.

Права си. Но дори и да е асексуална, не означава, че трябва да я лъжотят 6 години, че всичко е ок.

# 28
  • Мнения: 35
NeverStop , сигурна съм, че на много мами тук и първия им партньор им е въздействал и подклаждал сексуалния апетит и опити за експерименти. И от личен опит също го знам. Да съжаление не е толкова просто да се напаснеш с някого изцяло само на база характер и външен вид. Хормоните играят главна роля , а не първият ли е или втори, трети мъж. Ето автора си призна - с жена ,която не харесва е получил як секс. И обратното с жена , която харесва.

Съгласна съм с теб. Затова смятам, че като не го кефи секса и честотата му и смята, че това би било причина рано или късно да почне да кръшка или да я зареже, да не я мотае, а да приключи тази връзка по навреме.
Пък с жената, където е получил як секс, след известно време заедно дали пак ще му е толкова як, не се знае. А и като е забранено е по-разтърсващо.

ПС. Да обясняваш как си "изгонил" някакво момиче след като сте правили секс не е никак джентълменско.

# 29
  • Мнения: 1 793
ПС. Да обясняваш как си "изгонил" някакво момиче след като сте правили секс не е никак джентълменско.

Направо е простотия и селяндурщина, без извинение.

Жестоко е да кажеш, че си охладнял, ама не е жестоко да ѝ губиш времето (6 години!!!, при това фертилни), да ѝ изневеряваш или да ѝ кажеш, че причината за раздялата е, че тя е дърво в леглото.... Интересна логика. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт