Изневерих на приятелката си.

  • 12 206
  • 119
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 15
Аз пак да повторя с риск да бъда нахална вече: Презервативът не предпазва на 100% от полово-предавани болести! Още по-малко след като сексът е бил разтърсващ... ако ме разбирате за какво говоря.

Потърси и при чичко гугъл, лекари в прав текст пишат, че нямаш 100% гаранция с презерватив!

Иначе Да, приятно е човек да се успива, че всичко е наред и да разчита само на добрия си късмет.

Всъщност тука мога да поспоря, преди време бях гледал нещо руско в което на анимация показваха как "хив" минава през "пори" на латекса .. типично по руски, чиста пропаганда, имам приятел в писанец и той го потвърди че това е ъпсурдно, защото тия "пори" са на нано ниво.. а и е надписа на кутията е с правна цел, да не може да ги съдят. Опасността идва от късане, или ако тя "пусне" течности в/х теб и има рана в/х теб. Малко съм хипоходринк , та не бих рискувал .. + това момичето не беше някоя долна и т.н, а я познавах от няколко години и въобще не е от лесните. Не ми приемайте думите буквално, не съм я "изгонил" като бакшиш или овчар .. а просто й казах че ще живея в друг град скоро време, а и не я виждам като моя приятелка .. тя знаеше че съм обвързан от 6 години, нито съм й обещавал нещо, така че няма сърдити .. дори си остана доволна /място за рекалама/ ;д Разбира се ако не е било имитация, сложно нещо сте жените, но за къде сме без вас  Blush

# 31
  • Мнения: 2 013
Не ми разбра поста, не ми разбра намека.
Питай чичко гугъл с ключова дума за полово-предавани болести.
Аз не мога да споря.

Просто ще е много жалко, ако си поставил здравето на твоята приятелка на риск.

Уви, историята познава случаи в които дългогодишен приятел заразява своята половинка, която е имала до сега само един единствен мъж през живота си. После тази жена трябва да прави инвитро, защото безсимптомна гадинка е унищожила тръбите й. Еми гадно е! (Слава Богу не ми е минало през главата, но ми е толкова болно за такива жени!)

Последна редакция: пт, 26 фев 2016, 18:31 от Magdalena1978

# 32
  • Мнения: 1 775
1. Не й казвай за изневярата. Баси егоизма, братче, той да си разтовари съвестта и да излее на нея една кофа помия. Виновен си, да си тежи на твоята съвест, научи се да си носиш отговорността, не да я прехвърляш.

2. Казаха ти няколко пъти, мани презерватива, пусни кръвен тест за хламидии, елементарно и евтино е и ако се окаже, че имаш, задължително я предупреди. Протичат безсимптомно, а могат да й скапят тръбите и да не може да забременее нормално. Ако нямаш, не й казвай за изневярата.

3. Няма виновен за сексуалната ви несъвместимост - раздели се с нея, обясни й, че чувствата ти са охладнели и така и така ще се местиш, не искаш да продължавате. Не й казвай за изневярата. Не й обяснявай колко е чудесна и как я намираш за съвършена и прочие идиотии и че всъщност вината е у теб, не я успокоявай. Просто скъсай чисто и се отдръпни, ще й направиш услуга. И на себе си, млади сте, ще срещнете други хора. Не се вкарвай в драми, не въвличай и нея.

# 33
  • Мнения: 610
1. Не й казвай за изневярата. Баси егоизма, братче, той да си разтовари съвестта и да излее на нея една кофа помия. Виновен си, да си тежи на твоята съвест, научи се да си носиш отговорността, не да я прехвърляш.

2. Казаха ти няколко пъти, мани презерватива, пусни кръвен тест за хламидии, елементарно и евтино е и ако се окаже, че имаш, задължително я предупреди. Протичат безсимптомно, а могат да й скапят тръбите и да не може да забременее нормално. Ако нямаш, не й казвай за изневярата.

3. Няма виновен за сексуалната ви несъвместимост - раздели се с нея, обясни й, че чувствата ти са охладнели и така и така ще се местиш, не искаш да продължавате. Не й казвай за изневярата. Не й обяснявай колко е чудесна и как я намираш за съвършена и прочие идиотии и че всъщност вината е у теб, не я успокоявай. Просто скъсай чисто и се отдръпни, ще й направиш услуга. И на себе си, млади сте, ще срещнете други хора. Не се вкарвай в драми, не въвличай и нея.
+1

# 34
  • Nice
  • Мнения: 946
Тя остава доволна (не се хваля), всеки път свършва по няколко пъти

Ей тука ме загуби  Wink

# 35
  • Мнения: 1 164
Ей големи моралистки пак Wink Човека не беше казал още дали е използвал презерватив,ама вие знаехте(от вълшебното кълбо сигурно) и го нападнахте.После стана ясно,че е ползвал такъв,хайде пак лекции!
Аз съвет не искам да давам,ще си кажа мнението.За мен секса в една връзка не е на първо място разбира се,но е много,ама много важно нещо.Аз съм свръх сексуална и ако съм с някой на който му хрумва да правим секс един път на 10-20 дни..........ами няма как да стане.Може да е прекрасен човек,умен,забавен,най-големия красавец,няма ли сексуална съвместимост няма да се получи и ще се стигне рано или късно до изневяра от моя страна.Казваш,че сте говорили по темата,че нямате теми табу.Ако държиш на това момиче си дайте още един шанс и се опитайте да промените сексуалния си живот! Ако стане-стане,ако ли не-не е трагедия.Всеки поема по пътя си.Идеята с Кобилкина между другото хич не е лоша Wink

# 36
  • Мнения: 2 013
Ей големи моралистки пак Wink Човека не беше казал още дали е използвал презерватив,ама вие знаехте(от вълшебното кълбо сигурно) и го нападнахте.После стана ясно,че е ползвал такъв,хайде пак лекции!

"Полово-предаваните болести се разпространяват чрез вагинален, анален и орален секс." Не си е слагал презерватив и на устата предполагам Simple Smile Не ми трябва вълшебно кълбо, за да се сетя! Simple Smile

Това, че се наричат "полово-предавани" не означава автоматично, че се предават само по полов път.

А незнанието не предпазва Simple Smile

Не става въпрос за морал, а за отговорност спрямо здравето на неговата половинка и на неговите бъдещи половинки.

# 37
  • Мнения: 1 164
Магдалена,всеки здравомислещ човек много добре знае що е то "полово-предавани" болести и как да се предпази от тях! Не сме в детската градина.  Wink Понякога се прекалява с обясненията обаче.По-точно с натякванията.Ето сега за устата Crazy

# 38
  • Мнения: 2 013
Еми не се сети момчето от първият път и се наложи да ползва жокери Simple Smile

Внимателно прочети по-горните постинги.

Търси съвети - дават му се! Simple Smile

# 39
  • Мнения: 462
А пробвал ли си изобщо да не поемаш инициативата да правите секс, за колко дълго? Ако не си, пробвай, изчакай я колко трябва, може пък да се получи нещо, може и на нея да и залипсва.
Моето мнение се препокрива с някое от горните, дайте си още едни шанс, чети, интересувай се, говорете със специалист ако трябва и ако не се получи кой от къде е, ако ли пък стане... Евала, браво!

# 40
  • бургас
  • Мнения: 739
Помисли си дали искаш да се разделиш с нея наистина,защото съм била в подобно положение повярвай ми не ми беше никак лесно,че и за изневяра научих но направена нарочно,ако ще я оставяш не и казвай ще се измъчи ако няма пък ще "превърти" съдя по себе си

# 41
  • Мнения: 25 891

Това е жестоко, а и рискувам да й създавам личности комплекси .. + това ще е лъжа, защото й се радвам и я мисля за много умна, класна и готина мацка и си я обичам, имаме доста история.. просто заради разликите в либидото е и затова ми е толкова объркано, чувството е все едно си в капан. Глупаво ми звучи да се скапи връзка заради секс и не мисля че има някой виновен.. все едно да обвиниш отсрещния че НЕ обича китайска кухня?! но явно е възможно... и не не съм егоист, джентълмен съм. Как да е, размишлявах над нещата които казахте и мисля че сте прави.. няма нужда да й създавам комплекси, затова че не изпитва пориви като моите. Блгогодаря.


Шест години безоргазмие за нея наричаш "разлики в либидото"??? Тц, тц, тц...
Зарежи я по най-бързия начин и дано има късмет в следващата си връзка да попадне на "майстор", който да събуди либидото ѝ, че аман от леваци, значи.

# 42
  • Мнения: 462

Това е жестоко, а и рискувам да й създавам личности комплекси .. + това ще е лъжа, защото й се радвам и я мисля за много умна, класна и готина мацка и си я обичам, имаме доста история.. просто заради разликите в либидото е и затова ми е толкова объркано, чувството е все едно си в капан. Глупаво ми звучи да се скапи връзка заради секс и не мисля че има някой виновен.. все едно да обвиниш отсрещния че НЕ обича китайска кухня?! но явно е възможно... и не не съм егоист, джентълмен съм. Как да е, размишлявах над нещата които казахте и мисля че сте прави.. няма нужда да й създавам комплекси, затова че не изпитва пориви като моите. Блгогодаря.




Шест години безоргазмие за нея наричаш "разлики в либидото"??? Тц, тц, тц...
Зарежи я по най-бързия начин и дано има късмет в следващата си връзка да попадне на "майстор", който да събуди либидото ѝ, че аман от леваци, значи.

Човека казва, че свършвала всеки път, че и по 5 пъти, но много бързо Simple Smile

# 43
  • Мнения: 1 283
Което пък означава, че не е фригидна. Бързо, бавно, нали свършва. Има и такива хора-като ги накараш да правят секс, си им е готино, но иначе не се сещат. А защо пък не я караш по-често? Не твърдиш да ти отказва... Grinning

# 44
  • Мнения: 462
Капитан Морган и аз това се чудя.. Ако и предлагаш през ден, ще прави през ден, какъв е проблема. Хем ще правите секс, хем ще е когато на теб ти се иска. Няма да идва да ти виси на главата, когато си скапан от работа или не си в настроение Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт