Хайде да отслабваме заедно -20,-30,-40кг

  • 89 120
  • 660
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 668
Здравейте на всички...

Ще си позволя препоръки накратко
1. Поставяне на краткосрочни цели. Наистина. Не "Трябва да сваля 20 до края на лятото", а "2 тази седмица". Много е важно да се щади психиката. Тя е тази, която върши работата в този процес.
2. Meal prep. Иска ми се да го бях открила по-рано, тъй като в мен живее дете с много лакоми очи. Подготвяне на храната за деня от предната вечер. В кутии, на порциони. Нищо друго в хладилника. Щом харесвате месото - подготвяне на месните заготовки за седмицата в неделя.
3. Много би помогнало, ако има кой да следи. "Лошо" ченге, което да проверява за залитания, да ги стопира, да мотивира и да успокоява.

# 571
  • София
  • Мнения: 481
Efimiya, и аз правех тренировки на гладно, като резултатът беше много скромен, а отне почти 3 месеца. Някой по-напред спомена преди тренировка да се ядат въглехидрати, след тренировка - белтъчини. Когато започнах да се съобразявам с това, кантарът веднага се размърда.
И да, трябва да се яде, за да се отслабва - факт, вече се уверих в това!

# 572
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 824
Efimiya, и аз правех тренировки на гладно, като резултатът беше много скромен, а отне почти 3 месеца. Някой по-напред спомена преди тренировка да се ядат въглехидрати, след тренировка - белтъчини. Когато започнах да се съобразявам с това, кантарът веднага се размърда.
И да, трябва да се яде, за да се отслабва - факт, вече се уверих в това!

имено Peace

# 573
  • Мнения: 2 114
Efimiya, и аз правех тренировки на гладно, като резултатът беше много скромен, а отне почти 3 месеца. Някой по-напред спомена преди тренировка да се ядат въглехидрати, след тренировка - белтъчини. Когато започнах да се съобразявам с това, кантарът веднага се размърда.
И да, трябва да се яде, за да се отслабва - факт, вече се уверих в това!


Цоп и аз при вас, ако може Simple Smile.

БебсинкаФ, много опасно започваш. Освен йо-йо ефект, възможно е да засегнеш и репродуктивните си функции в дългосрочен аспект, а като ти гледам годините (22 г.) е неразумно да го правиш.

От мен: един ден постене и всеки ден въглехидрати - до обяд. Други ограничения - не. Скромно, но от сърце Simple Smile.

Последна редакция: сб, 11 юни 2016, 22:45 от Deborana

# 574
  • Мнения: 2 926
Здравейте, отслабващи дами!
Преборих вече 5 кг., започна леко да ми личи и започвам да се чувствам добре.
Закусвам плод, на обяд хапвам каквото ми се яде и колкото, без хляб и сладко, следобяд и за вечеря пак плод на корем. Може и да не е както трябва, но при мен работи.

# 575
  • Sofia
  • Мнения: 26 673
И аз от вчера започнах комбиниран режим на зелева супа и елда,плодове и зеленчуци. Дано издържа максимално дълго Praynig

# 576
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 824
Аз свалям сантиметри  Party Храня се нормално, с по-малки порции и вечер избягвам въглехидрати. Спортуват поне час три пъти в седмицата.

# 577
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 824
Днес термометърът стигна до 35 градуса  #Cussing out Много гадно  Whistling Хубавата страна на тази гадост е, че апетита ти ми се изпари Joy Пия литри вода,тоест няма грамче надолу. Уфа  ooooh! Crossing ArmsИскам зима. Или поне пролет.

Последна редакция: пт, 17 юни 2016, 09:04 от danilu

# 578
  • Sofia
  • Мнения: 26 673
И при нас тези дни ще е 35+. И днес беше топло и нищо не ми се яде...карам на плодове и айрян

# 579
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 824
Над 40 градуса по обяд. Плюс много горещи ветрове.  Sick

# 580
  • Мнения: 2 114
Над 40 градуса по обяд. Плюс много горещи ветрове.  Sick


Малко се поотчаях.
Всички, които реално са отслабнали (сред хората, които познавам и съм виждала лично), са надебелели инцидентно: след раждания, болести, след спиране на спорта или пр., а не са дебели от деца, от ученици.
Дано да греша.

# 581
  • София
  • Мнения: 481
Не е така. Аз бях закръглено дете, но в младите си години се взех в ръце и поддържах идеално тегло Peace  След това съсредоточих изцяло вниманието си върху децата и резултатът не закъсня - 20 кг нагоре.
Изкушавам се да кажа, че вече съм на път отново да вляза в добра форма. Секретът е упорита и всекидневна грижа за себе си - разумно хранене и умерен спорт. Когато е по мъничко, но всекидневно, не се усеща, не тежи. Чак не мога да повярвам, че толкова просто нещо с години ми е убягвало!

# 582
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 824
Над 40 градуса по обяд. Плюс много горещи ветрове.  Sick


Малко се поотчаях.
Всички, които реално са отслабнали (сред хората, които познавам и съм виждала лично), са надебелели инцидентно: след раждания, болести, след спиране на спорта или пр., а не са дебели от деца, от ученици.
Дано да греша.
Когато се стигне до наднормено тегло в детска възраст е много по-трудно да се коригира после. Не е невъзможно,но се иска много по-стриктно спазване на определен хранителен режим. Трябва да се промени психиката ни и отношението ни към храната.
Но и за който е качил килограми след стрес не е лесно и просто. Това е от опит. Аз съм и в критическа така че Crossing Arms  ooooh!

# 583
  • Мнения: 433
Много се извинявам, че така нахълтвам, но никъде не намирам тема за Вега Тест. Интересуват ме мнения и препоръки къде да го направя в София?

# 584
  • Sofia
  • Мнения: 26 673
Не си давай парите е моя съвет,но ако искаш правят го в доста кабинети по диетология. Имаше тема в Диети за отслабване.Аз съм го правила 4 пъти,от които 3 бяха кръвни. Почти се дублираха резултатите. Не съм го спазвала стриктно и естествено нямаше резултат

Общи условия

Активация на акаунт