Хайде да отслабваме заедно -20,-30,-40кг

  • 88 940
  • 660
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 433
Не си давай парите е моя съвет,но ако искаш правят го в доста кабинети по диетология. Имаше тема в Диети за отслабване.Аз съм го правила 4 пъти,от които 3 бяха кръвни. Почти се дублираха резултатите. Не съм го спазвала стриктно и естествено нямаше резултат

Благодаря ти много! А къде го прави? Ако е удобно да кажеш, разбира се. Simple Smile

# 586
  • Мнения: 119
Аз също съм си правила Вега тест (в Пловдив) и при мен също нямаше резултат. Не очаквай като отидеш да ти кажат, че вредните неща, които обичаш и хапваш с удоволствие са ти разрешени  Wink По-скоро ще ти кажат, че трябва да изключиш газираното, тестеното и сладкото, което се прави във всяка диета и да спазваш определен калориен прием за деня Simple Smile

# 587
  • Мнения: 433
Няма да станат чудеса, предполагам.  Laughing Аз съм спряла сладкото. Замествам го с плодове, освен ако нещо не ми падне кръвното в жегите. По принцип не съм от едрите, но съм качила няколко излишни килограма и искам да ги сваля. Дано се получи. Simple Smile

# 588
  • Мнения: 668
Когато се стигне до наднормено тегло в детска възраст е много по-трудно да се коригира после.

Така е. Защото в онази възраст мастните клетки се увеличават на брой. После - само на размер. Аплодисменти за всички майки/баби хайде-хапни-си-още-малко  Simple Smile

За Вега тестовете - не си давайте парите за глупости. Само кръвен тест може да даде точните данни относно храните.

# 589
  • Sofia
  • Мнения: 26 551
При мен и кръвните и безкръвния дадоха почти сходни резултати

# 590
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 801
Темата е позамряла  newsm78Надявам се да не е така и с вашият ентусиазъм за сваляне на тегло 🤗
При това започна най-прекрасният сезон за отслабване. Топлият🍉🍅🍒🏖🌅🌞🌡ипридружен с липса на апетит.
Хайде, отчитайте положителни резултати  Hug Peace
В нашето семейство продължаваме да спортуваме и да диетуваме. При мен резултатът е по-скоро в см, докато при мъж ми в килограми, макар и не чак толкова,колкото би ни се искало, но не се отказваме Peace

# 591
  • Мнения: 4 871
Хаха, Данилу, ентусиазъм дори се засилва, като ги видя всички по тесни дрешки облечени Grinning Няма по-добро време за отслабване от лятото! Не само че има много движение, но е и лесно да се спазва диетата. А и от другата тема, ако си запомнила, бях казвала, че през жегите не мога да ям друго, освен плодове и зеленчуци, така че съм още по-горда Mr. Green. Хваща ме яд понякога, защото въпреки всичко от време на време ми се прияжда нещо сладко, обикновено кроасан с шоколад или сладолед, но щом панталоните са широки, значи не е толкова голям проблем.   Wink

# 592
  • Мнения: 2 926
Никой не споделя резултати, само аз май.
-9 килограма съм.
Чувствам се страхотно!

# 593
  • Sofia
  • Мнения: 26 551
Най-дебелото ми лято,а съм все на някаква диета  badscale  Cry

# 594
  • Мнения: 2 074
Оох, и моето е най-дебело, и като бременна бях далече от тези килиграми. Вече не си намирам дрехи даже, изморявам се, като ходя...

# 595
  • София
  • Мнения: 3 824
-12 кг Simple Smile Имам още поне 5 до 8 за сваляне. Но после целите може да се променят Simple Smile Пиша по-често в другата тема, защото тук  е доста тихо.
Иначе - храня се малко, ходя на зумба и гребане.

# 596
  • Sofia
  • Мнения: 26 551
как ги свали,коя е др тема?

# 597
  • София
  • Мнения: 3 824
как ги свали,коя е др тема?
Намалих количеството храна горе-долу на 1/3 от това, което ядях преди. Не ям сладко, хляб, ориз и картофи (позволявам си всъщност, но съвсем рядко, веднъж седмично) След като свалих първите 5-6 кг, започнах да спортувам. Изкарах 6-седмичната програма на Румяна Илиева, за да вляза горе-долу във форма и след това продължих със зумба и гребане. А, и стартирах в началото на март Simple Smile Доста време е до тук Simple Smile

ето я другата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=930533.msg33408264#new

# 598
  • Мнения: 237
Аз съм -11 кг от януари до сега. Когато започнах се надявах на поне -7 кг, защото това беше максимума, който съм постигала в последните 15-тина години от разни диети и то не всеки път.
Разликата е в това, че този път нацелих правилния начин и се оказа доста по-лесно и отслабвам неусетно.
Истината е в ограничаването, дори спирането на въглехидратните храни - захар, брашно, картофи, ориз... Всичко останало - месо, млечни, зеленцучи ,,, и малко плодове ако се комбинират правилно и се ядат в нормални количества са напълно достатъчни да се живее без липси и усещане за постоянен глад. Но за да го направите ви съветвам да четете и да се информирате за да се мотивирате и да научите повече за метаболизма.
Също като Елл ходя на зумба и други занимания. Движението е много важно, но трябва да се намери дейност която ни харесва за да сме постоянни.
Кураж (за тези, които имат нужда) и да знаете, че няма непостижими неща.

# 599
  • София
  • Мнения: 3 824
...Движението е много важно, но трябва да се намери дейност която ни харесва за да сме постоянни.
Кураж (за тези, които имат нужда) и да знаете, че няма непостижими неща.

Именно Simple Smile Спортът може и трябва да е забавление, а не мъчение. По тази причина аз лично много старателно избягвам фитнес залите този път и гледам движението ми да са или танци, или някаква игра - федербал, скуош, гребане, разходки в планината Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт