Любители на Котки Тема 103

  • 60 173
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Благодаря за темата.  bouquet Данък по-късно. Бързо оздравяване на Наско. Praynig

# 16
  • Мнения: 257
Проблемът е, че той е много космат и като тръгне да ближе там, не виждам баш какво ближе - висулката ли си ближе, задника ли си ближе, операцията ли Laughing

Не се е близал прекомерно, само след едно изпишкване, и отделно се настани в един ъгъл да си направи цялостен тоалет. Не се фокусира "там". Аз обаче го наглеждам, и като е там, му бутам главата. Сигурно ще ми се смеете, ама ме е страх да не разлиже раната. Знам колко са им грапави езиците...

Иначе вече е спокоен, дава галене, лежи по леглото, хапна, пийна вода, чух и едно "мяу, отвори ми вратата!" и съм по-спокойна. Звънях на ветката, тя каза, че там не се шие, не се лепи, а раната се слепя бързо и сама - органично. Дано наистина е така.

---

4eri, тоя твоя данък много геройски седи до тоя лимон. Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 13 159
BeeJuis, навремето нашият ветеринар беше казал, че колкото повече се ближе, толкова по-бързо ще му мине. Проблем е когато има шевове, защото ги закачат с език и ги дърпат. Щом няма какво да издърпа, не се притеснявай. В природата с близане си лекуват раните.

4eri, нормално е да падат мустаци. Аз си имам цяло пликче от Мъро.  Grinning Мъжът ми все се майтапеше, че ще си направи четка за бръснене с тях.  Mr. Green

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 439
И на Бела точно вчера й намерих два паднали мустака на любимия й фотьойл където спи.
Ето го:


Опасно близко до червеното чудовище  Laughing


Да се оправят всички - кастрирани, болни ...

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 794
Оли имаше конци след кастрацията, по един на двата разреза. Трябваше да ги свалят след 10 дни, но той си ги махна сам на 6 ден. Докторът каза, че не проблем.
На мен ми беше много гадно да го гледам тъжен и отпаднал, но на следващия ден вече беше добре.

# 20
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Бога ми и мен това ме притеснява, като дойде времето за кастриране. Падат им мустаците ли? Shocked Добре, че писахте да знам да не се шашкам. На моя не са падали досега, но нокти съм намирала.

# 21
  • Мнения: 257
Успокоих се аз вече, той не дава признаци да му е зле, или да го боли, така че ще оставя природата да си върши работата Mr. Green

На Бела бялото коремче е само за целувки, с паднал мустак или без! Heart Eyes

Айде ето най-накрая данък и от мен.

Скрит текст:

Отслабнал е малко след операцията и опашката му е леко пършива и увиснала, ама сега като се прибра и поуспокои - кльопа яко, ще навакса.

# 22
  • Мнения: 9 663
Падат им мустаците ли? Shocked Добре, че писахте да знам да не се шашкам. На моя не са падали досега, но нокти съм намирала.
Преди време моя мъж намери един паднал мустак и като подскочи с вик като 14 годишна девойчица "Оу, паднал ѝ е един мустак! Какво ще правим?".  Confused Sad Cry

Припаднах от смях.  Joy
Амиии паднал, паднал. Ще й порасне нов!  hahaha

# 23
  • Мнения: 3 331
Всичко, което може да падне, пада - мустаци, нокти, косми Grinning

# 24
  • Мнения: 188
Здравейте и от мен! Темата е страхотна. И аз се записвам.

Ето 2 по нови снимки на моя красавец Лъки!

http://prikachi.com/images.php?images/257/8659257G.jpg 
http://prikachi.com/images.php?images/258/8659258i.jpg


Иначе гледам много сладури и сладурани сте сложили Simple Smile

# 25
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 999
Всичко, което може да падне, пада - мустаци, нокти, косми Grinning
+ зъби  Wink Peace Laughing

Много хубави муцунки, тумбачета, царствени осанки разположени на всякакви  Wink места ... и прочее сте показали.  Laughing Heart Eyes Heart Eyes

Танче  Hug, благодаря за новата тема!    bouquet

Един инспектиращ почистването на горните кухненски шкафове Томи. Grinning
Не знам как да тълкувам резултатите от "проверката" предвид опашката му. Joy

# 26
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Падат им мустаците ли? Shocked Добре, че писахте да знам да не се шашкам. На моя не са падали досега, но нокти съм намирала.
Преди време моя мъж намери един паднал мустак и като подскочи с вик като 14 годишна девойчица "Оу, паднал ѝ е един мустак! Какво ще правим?".  Confused Sad Cry

Припаднах от смях.  Joy
Амиии паднал, паднал. Ще й порасне нов!  hahaha
Joy Joy
Да взема да кажа и на ММ, че е нормално, ако види ще получи удар. Днес идва и ми казва: Миуооо , Топи не е акал от 2 дни, дигай се да идем до доктора. Аз:  Rolling Eyes Joy
Не го иска, не го иска, но сега убива за тоя котка. Проблем няма, изчистих му тоалетничката докато той спеше и понеже това е негово задължение като е видял, че няма нищо го ударили лудите. Joy
И за зъбите ще кажа. На нашия не съм намирала, но док каза, че е добре и има захапка като на куче. Вярно много боли като хапе...

# 27
  • Мнения: 3 331
Някои от зъбките се сменят, когато са около 5-6 мес. и са много мънички и трудно се забелязват - аз само 1 съм намирала. Данък ще пускам по-късно, защото съм много уморена и нищо не може да ме накара да стана от дивана Crazy
Много е яка снимката на темата с крадливата лапичка hahaha

# 28
  • Мнения: 154
Танче, благодаря за новата тема  :bouquet
Много целувки на красивите ви котьовци  Heart Eyes

# 29
  • Варна
  • Мнения: 6 321
Къде без мен?  Laughing  Hug
Аз за служебния Малчо да ви споделя. За който не знае-куче.
Онзи ден се извървяха клиенти, които ми казаха, че си държал едната лапичка във въздуха.
'Кучето ви куца"-така ми казваха.  Crazy
Вчера дойде-ами стъпва на лапата. Накуцва.
Днес-върви смело. Ох, отдъхнах си, ще се оправи душичката ми.

Общи условия

Активация на акаунт