Любители на Котки Тема 103

  • 60 136
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 533
Е, детенце е, няма как. Просто не го пускай в спалнята, след 3 дни ще свикне и ще спиш спокойно Simple Smile Другото е да го изтощаваш с интензивна игра преди лягане.

# 721
  • Мнения: 5 178
И аз да те успокоя - ще му мине макс след 6-7 месеца, сега заспива преди нас и става след 5:30 сутринта

# 722
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 976
Тъй-тъй  Laughing първо още е тийн и му се играе. Второ месец от кастрацията още не са се успокоили хормоните му. Трето - преди лягане, ваше  Wink Laughing, иска яко изтощаване на кот с игра. Най-добре лазерно фенерче. Като казвам яко изтощаване, имам предвид да поиграе десетина-15 минути, а не чак да припадне. После да почине 5, после пак да поиграе 10. Накрая изобщо няма да му се става да играе и ще ви бие игнора. Значи моментът да си легнете е дошъл. Wink Peace

# 723
  • Мнения: 9 991
Котка съм я учила да спи вечер, като през деня аз не я оставям да спи.  Laughing Mr. Green Вечер като легнем заедно е мир. Това само в началото, няколко дни.  Peace

# 724
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 976
Да поемем за уикенда  Wink Laughing

# 725
  • София
  • Мнения: 4 714
овесено човече и аз мисля, че е добре да отделите Кот да спи сам / в друго помещение / за известно време. То, че ще има едно мауууу, няма да е истина, ама важно е да се научи, че не може да става все на неговото. Сложи му водичка, храна, тоалетна и го научи в определен час да си ходи в сараите, а когато ти решиш сутрин да го пускаш в "общите" помещения. Peace Hug

Да поемем за уикенда  Wink Laughing

Hug Това не е в Б-я! Mr. Green Wink А на мен ми се очертава ходене до Банки само. hahaha

# 726
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Да поемем за уикенда  Wink Laughing

hahaha hahaha
Мани майтап, но и котьо обича да се вози така.  Laughing

# 727
  • Мнения: 1 826
Овесено човече още като я взехме нашата маца си спи сама в стаята,излъгахме се да я оставим да обикаля и в коридорите.Ама идва драска по вратите ,мяучи и от тогава спи затворена и хем тя е спокойна,хем ние се наспиваме.
А този малък писан хубаво така се вози и спи,ама да не изгори. hahaha
Днес понеже ни се наложи да ремонтираме колата и остана отворена  вън-маците веднага малките до нея,Тонка е свикнала и се качваше преди веднага вътре на задната седалка.Обаче днес изненада-Мони  се качи,влезе под седалките,подуши всичко и се приготви да спи в нея. Joy сви си се на кълбо и легна зад шофьорската седалка,а там имаше инструменти.   Не иска да излиза.

# 728
  • Мнения: 269
Моето диване като е на 5, та все едно се научи да спи  Laughing Рекордът му е до към 5-6ч. макс, после задължително ни изнася дълъг и проницателен концерт и това докато станем  Crazy А ако имаме неблагоразумието да затворим вратата, тогава нашето чудо та ничие  Laughing Mr. Green

Ожесено човече, дано твоят случай не е такъв и се успокои наистина  Mr. Green

# 729
  • Варна
  • Мнения: 6 312
Добър вечер!  Grinning
Тази сутрин се върнахме у дома-бяхме на почивка. Подобаващо бяхме посрещнати от маците. Мър, гуш, отъркване и т. н. Багажът беше проверен из основи. Голяма радост беше подаръка-плюшена тарантула, от подскачащите.  Laughing
Бяхме в Малта и имах честта да видя котките на съфорумка-Check Please.  Hug Да ви покажа едната:
Скрит текст:
Същинска кралица е тази, Кити. Опитах да я погаля, обаче тактично ми удари ръката с лапа и спрях. После пак опитах, като първо реших да седна в края на стола и...греда. Паднах на земята, като обърнах стола с писанката, създадох суматоха... Joy Другата писанка, Буби, не я снимах.  Crazy Не ми беше удобно да я подгоня и нея.  Blush
Малтийска маца:
Скрит текст:

Има и още снимки на котки, но първо трябва да преровя телефоните на детето.  Grinning

Емел, прегръдка от мен!  Hug  Sad

Последна редакция: пт, 08 апр 2016, 22:37 от Стейси Грей

# 730
  • София
  • Мнения: 13 137
Овесено човече, и аз съм на същия хал като теб. Тази нощ даже не издържах и хвърлях джапанки по него. Надявах се да го стресна. Да го улуча и да искам не мога, защото ми е крив мерника.  Laughing Но не, продължава с щуротиите си! И не става да го затворя в друга стая. Всъщност става, но трябва да е изолатор с голи стени. Всичко друго би претърпяло погром. Sad И не е вярно, че спи през деня. Ако беше така щях да си почивам и аз. Винаги и по всяко време беснее.  ooooh!  Луд умора няма!  Mr. Green

Много обича да складира разни неща в леглото ми. Преди лягане разчиствам топчетата, връзките и всякакви други ценности, скрити под завивките ми. Но това нe пречи посред нощ да махна още няколко. Simple Smile Преди няколко нощи усетих поредното топче, че ми убива. Скрих го под възглавницата си, защото реших, че това е най-скришното и недостъпно за Наско място. На сутринта го нямаше. Намерих го сложено победоносно на дивана в хола, на мястото, на което седя. Май е искал да ми каже нещо?  newsm78

И тази вечер имам изненада в леглото. Обаче трудно може някой да познае какво.  Mr. Green Намерил е пакет с пълнозърнести макарони - спирали (доста черни са), скъсал е плика и носи един по един макароните в леглото!  hahaha hahaha hahaha

Стейси,
Скрит текст:
чудех се Чек с коя съфорумка се е разхождала. Сега вече ми стана ясно.  Laughing

Последна редакция: сб, 09 апр 2016, 09:59 от Тaня67

# 731
  • София
  • Мнения: 11 562
На нас ни е неудобно да пътуваме вече.  Crazy Последният път ни нямаше 4 нощи, майка ми я гледа, познават се добре, само през нощите е стояла сама, но иначе много глезене. Прибираме се и няма котка! Демонстративно дойде и ни обърна гръб, дори не ни погледна, легна си и застана с гръб, както никога не застава.  Отвреме навреме ни поглеждаше през рамо с надежда да я нагушкаме. Чак на следващия ден се отсърди напълно.

Тя винаги тича да посреща още преди дори да сме влезли, чува по асансьора.

# 732
  • Варна
  • Мнения: 6 312
Стейси,
Скрит текст:
чудех се Чек с коя съфорумка се е разхождала. Сега вече ми стана ясно.  Laughing

Утре вечер да нося ли поздрави на малтийските мацки?  Wink
Носѝ, носѝ!  Laughing Хич не ми се тръгваше от там. Приятна почивка и ще чакам да покажеш снимки на маци!  Hug Снимката с къщичката за котки и спящата писанка в кашона е от Валета.
А иначе като пристигнахме в сградата с нашия апартамент и се появи един оранжев котарак. Мяяя, мяяя, тръгна след нас. Хазяинът се уплаши да не би да ни притеснява. Ма моля ви се-да ме притеснява писанка.  Laughing Обясних му, че имаме три у дома.

# 733
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 976
Значи  Crossing Arms някои екскурзийки се правите, а аз чистя ли, чистя. Mr. Green


TuKBu4Ka  Laughing  за бисквитеното чудовище ли говориш?  hahaha Не го вярвам. Laughing

# 734
  • Мнения: 210
Хей, сладурки, благодаря на всички ви за съветите. Пък и ще се успокоя, че не  само моят хулиган е зомби. Не живеем сами и не мога да го отделя в друга стая, но като се позатопли ще пробвам на балкона. Пробвах няколко пъти за малко и общо взето се поуспокоява и зяпа в пространството за около половин час, после го прибирам, щото ме е страх, че ще измръзне на мама златото Blush. Ама половин час си е направо благословия, изкарвам един кратък сън... Ще се започват вечерни тренировки, видяло се е. А сега спи като заклан маймунът му с маймун!
А това с макароните ме разби, честно Joy Joy Joy!
Слънчев ден май ще бъде днес, а дано! newsm41 Приятен ден и на котките, и на персонала Laughing!

Общи условия

Активация на акаунт