Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 81

  • 67 489
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 346
Здравейте мацки,

Набързичко ви попрегледах, Оридел, добре дошла отново  Hug
Just_dream, всичко ще е ОК, честно вече и аз нямам търпение да се родят вашите юначета  Grinning

Аз бях 10-тина дни на почивка, успях да си се натренирам по моему, с много разтягане с упражнения от йога и след това натоварване до отказ. Заканила съм се и сега да си отделям заветните 30 минути, в които ще мога да си върша същото у дома, дано!  Grinning

Видях много хубави дами на много хубава приятелска среща! Heart Eyes

Лека вечер момичета, надявам се утре да се включа с отчет!

# 61
  • Мнения: 570
Да се разпиша и аз с гърди и гръб за днес, крака и корем вчера.

Мери  bouquet

Фрея, в Lidl съм виждала зехтин за готвене, но не съм купувала.

Лея, БР е Body Revolution на Jillian Michaels, има я в rutracker.org.

На Christine Salus съм правила няколко HIIT тренировки, не са лоши.

# 62
  • Мнения: 817
Влизам само да кажа, че днешната комбинация беше огън. Такъв бой не бяха яли мойте глутеуси отдавна.
Относно пърженето - на тиган си правя единствено омлети (солени, бананови, с кокос или каквото там), по малко кокосово масло слагам, защото ми свиди. Иначе ям печено или варено, напоследък използвам само глинени съдове и бавен огън. Вкусът е отличен и фурната остава чиста.
Иначе за ония ми ти сладкарии ползвам каквото пише по рецепта, но почти не ям от тях.

# 63
  • Мнения: 6 604
 bouquet за честитките.  Heart Eyes
Днес исках да започна гамата на Т25, но ударих греда.  #Cussing out Затова отчитам 5 км за 30 мин и още 10 мин бързо ходене под наклон.  Почти 500 калории отчете пътеката.  Crazy
Сега към проблема :гама файловете са с разширение М4V. Телевизора във фитнеса не ги чете.  От къде да сваля с друго разширение? Моите са от руския сайт. 
Благодаря за съдействието.   bouquet

# 64
  • Мнения: 5 776
Мерида, аз конвертирам с Freemake video converter, безплатна програмка е  Peace

# 65
  • Мнения: 6 604
Утре ще пробвам.   Hug

# 66
  • Мнения: 2 883
Отчитам 5.5км. монотонно тичане и 15 мин. балетен пилатес за дупе и задното бедро.

# 67
  • Мнения: 1 095
Маги  Hug

Отчитам UFC Grapple Strength с 5 кг. гири си беше доста натоварващо с това темпо.
За вечерята си няма да говоря обаче  Blush

В дадената рецепта за мусака, която звучи много вкусно аз бих заменила пърженето със печене на фурна. Патладжан и тиквички нарязани на филии в/у хартия за печене може намазани със зехтин или без масло.
Подкрепям Lidsy за избора и начина на готвене  Wink  Hug

# 68
  • Мнения: 2 883
Аз от пърженото веднага задържам вода  Tired В готвенето отдавна вече дори и не запържвам, най - чест задушавам само в малко вода. Вкуса не страда. Ще пробвам начина за добавяне на мазнина сле като ястието се е сготвило, хареса ми  Peace

# 69
  • Мнения: 1 435
Добро утро.

Днес се премерих и претеглих както винаги на първо число от месеца.

Отчитам -0.300 гр. от теглото си, което не е абсолютно нищо. Миналият месец на 1ви съм била 56.300, а сега 56кг. Нито грамче надолу, въпреки упоритостта ми всеки ден с Шон и правилното ми хранене, без прегрешения. На талията дори имам +1.5см. newsm78 , а я усещам дори по прибрана. Дупето също ми е по - прибрано от преди, а няма минуси, нито плюсове.
Не знам на какво да го дължа това.
Преди се хранех хаотично и нередовно и бързо свалях от 55 до 52 само с тренировки - кростренажор и румяна или гирички /леки упражнения/, а сега нищо! Въпреки всичкия този труд, които вкарвам. Едно голямо нииищо! Не мога да повярвам просто, че дори и като се храня правилно и тренирам 5 дни седмично не мога да постигна "-" дали в кг, дали в см?
Някъде греша, но къде????

за отчета:

тегло: 56.00 кг
ханш: 95 см
талия: 79.5 см
ляво бедро: 51 см
дясно бедро: 51 см
глезен: 20.5 см
китка: 15 см
гръдна обиколка: 91 см
ляв прасец: 33 см
десен прасец: 33.5 см
раменен пояс: 92.5 см


Днес отчитам:

25 минути Cardio
1:20 сек. планк
145 клека

# 70
  • 1st floor
  • Мнения: 9 156
За днес отчитам Speed 2! Peace Страхотна! Без изкилиферчени движения и излишни работи. Изчистено, просто и уж ненатоварващо, но пък страхотно ме изпоти. Още от преди, това ми беше любимата тренировка от Бета! Grinning

Мери, ми то аз не искам да съм 48 килограма, и на 58 съм съгласна, ама само тогава си отиват пустите му паласки! Crossing Arms Да не кажа даже, че и на по-малко...Такава съм си - кльощава горна част и от паласките надолу - трагедия...

Между другото в темата за добавките, ако не сте видели, се  коментира протеина на My protein.


leia2015, и аз съм имала такива месеци. Влагам всичко от себе си и нищо! Но после винаги тръгват нещата.



# 71
  • София
  • Мнения: 1 835
Честита Баба Марта!!
За днес отчитам - Workout 2 - Джилиън.
Вив, ще вървим заедно. Тъкмо няма да се отпускам покрай теб. Simple Smile

# 72
  • Мнения: 5 405
Оридел,  Hug
just dream, още мъничкооо  Hug после ще имаш ехееее време за тренировки, едното ще ти е на главата, другото в краката  Laughing Heart Eyes
Свет, твоя малък момък не тренира ли вече с теб  Crazy

Аз много рядко ползвам зехтин, камо ли за пържене.. ако пържа, запържвам само лук (много обичам как мирише  Heart Eyes ), но с краве масло. Зехтин само на салата и то не винаги, не ми харесва Grinning Повече, ако имаме гости и то за да не кажат, че ми свиди  Joy Joy
Кокосово масло слагам на сладки неща и за палачинки  Heart Eyes

Непокорна, хич не ти вярвам за паласките Grinning  Flutter

И честита Баба Марта! Бъдете най-вече здрави!  Hug bouquet

Скрит текст:

# 73
  • 1st floor
  • Мнения: 9 156


Непокорна, хич не ти вярвам за паласките Grinning  Flutter

И честита Баба Марта! Бъдете най-вече здрави!  Hug bouquet


Уф, че съм завеяна! Честита Баба Марта и от мен!!! Живи и здрави да сте!!! Hug


Мери, показвала съм ти снимка. Имам си чудни паласки.  Crossing Arms И не само... Mr. Green

# 74
  • Мнения: 1 348
Отчитам 40-минутно ходене на пътека под наклон и стабилна тренировка за ръце, крака и гръб във фитнеса.
Зехтин ползвам най-вече за салати и риба, като рибата си минава топлинна обработка заедно със зехтина. Има обаче салати, които ям със слънчогледово олио- например с кисело зеле и червен пипер. Тази така и не свикнах да я харесвам със зехтин. Готвим предимно с краве масло.
При мен за два месеца намалението в сантиметри на талиятае 6. Това е най-сериозното постижение, което съм имала за такъв кратък период. При ханша - три сантиметра. Други подробности не съм мерила, днес ще го направя, за да видя как върви.

Общи условия

Активация на акаунт