Без въглехидратите навред ще съм мацка занапред! БВД тема 21

  • 74 663
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 54
Денчо не е лошо да започнеш да закусваш. Може да е нещо малко, едно яйце, половин морков или някакъв зеленчук по твой вкус. Не случайно се казва, че закуската е най важното хранене, ставаме от сън и тялото има нужда от презареждане. Simple Smile
На обяд само едно парти бутче ли яде?

# 16
  • Мнения: 57
Да само бутчетата ядох,ама бяха 5 като само им махнах кожата,а сутринта за пръв път си поспах до 10 и нещо,и като станах пих кафе и имах малко работа и едва успях да седна и да хапна преди работа,донесла съм бутчета и тук и си прехапвам от време на време.
После пак ще ям като се прибера може би яйца ,но да права си за закуската че трябва да вземеш малко защото е важна,но е до навик а аз го нямам от години.Ще се опитам да правя каквото трябва и най-вече няма да се откажа ,защото толкова много ми повлияха 20кг отгоре не само физически но и психически.
Лека вечер Ви желая и сбъднати желания свързани с минусите Simple Smile

# 17
  • Мнения: 54
Добро утро. Денчо и аз бях като теб сутрин само кафе, за това ти казвам да започнеш с нещо малко. Постепенно ще свикнеш да си хапваш. И още един съвет, не яж само месо, прави си разнообразни салати. И без това режима е тежък заради ограниченото количество въглехидрати, заради голямата си продължителност, че не е необходимо добълнително да се изтощава организма само с месо.
От мен 3ти ден днес. Вчвра мина добре, лек глад след обяд но 2 моркова помогнаха. Днес менюто:
З - 2-3 яйца
О и В - пъстърва във фолио, салата малко цвекло със зелена салата и моркови, евентуално и някой домат за вечеря ако се изяде салтата.
Не знам дали писах, че почнах и витамини. Чувствам се добре като цяло, няма умора, а и хубавото време помага да не се чувствам гладна. Като изляза с детето забравям, че съм на диета:)
Май се поулях с писането, извинявам се😍

# 18
  • Мнения: 24
Здравейте!
Днес ми е втори ден на диетата. Правих я миналата година, пак по това време и бях много доволна. Имам въпрос относно колбасите, понякога се налага да хапна нещо на бързо, но така и не можах да намеря без соя. Някой да е попаднал на такива, или поне с намалено съдържание?

# 19
  • Мнения: 735
Едва ли има колбаси без соя. По- добре печена шунка- свинска,пуешка, разни филета,като от типа "Елена", ето тези месца нямат соя,но пак трябва да се четат етикетите.

# 20
  • Мнения: 57
Здравейте!
Да gagabonti права си за закуската ще свиквам да прехапвам по нещо малко.
А относно месото,ми обичам да си хапвам и гледам във всяко мое хранене да присъства,а тези салати с тези купешки домати и др.боклуци пълни със нитрати ми се вгаждат вече.Но компромиси ще правя така или иначе.
Значи:
Ден 3:
Закуска:кафе,и един морков
Обяд:св.пържола и салата от домати и краставици
Следобяд:1 кис.мляко 0.1 % масленост
Вечеря:Тук вече съм пред дилема,но си смлях кайма и мисля да направа нещо с нея,може би руло "Стефани" или нещо др.от каймата.
Чувствам се значително по-добре,не съм се теглила,и едва се сдържам вече,но се надавам в понеделник да има изненада в положителен смисъл.
Това е за днес мили дами утре съм пак на линия.
Приятен Ден!

# 21
  • Мнения: 735
Нали режимът е без млечни,какво кис.мляко,че и обезмаслено... Там има доста въглехидрати.
Ако ще се яде мляко най-добре голям % ,пълномаслено.

# 22
  • Мнения: 57
Тази диета я научих от една приятелка преди 3 год.тя свали 30 кг.за 4 месеца и си хапваше и кис.мляко 0% масленост мисля че се казваше "Култура" да имаше въглехирати в него но мисля че бяха 4 на 100 гр.което е нищо.А пък и няма нещо с което да се храним и да няма въглехидрати,тук е въпроса въглехидратите да се свалят да минимум, а не да се изключат защото това е невъзможно.
Ще видя в понеделник,ако има напредък ще е добре ако не ,ще свалям още от калориите който приемам.
Поздрави!

Последна редакция: чт, 03 мар 2016, 10:18 от Den4oto

# 23
  • Мнения: 57
Здравейте и Честит празник!
Започнах деня си рано (първа смяна съм)   отвратителна ми е,ама няма как,трябва да се работи Simple Smile
Ден 4:
Закуска:кафе,и снощи ми остана от вечерята(гювече с дом.пюре и яйца)и закусих с него.
Обяд:сварени воденички и краставица
Следобед:ще е някакъв зеленчук
Вечеря:ще е зелева салата с моркови и риба
Това е от мен за днес.
Приятен и слънчев ден!

# 24
  • Мнения: 54
Добро утро. Съгласна съм, че няма как изцяло да се изключат въглехидратите. Дори и зеленчуците съдържат определени количества, но са минимални, лесно усвоими и недостатъчни за организма. За това тялото си набавя останалите чрез запасите си, което води до загуба на тегло.
Вчера ми беше ден 4, З- 3 сварени яйца, О и В - манджа пиле с пря6смо зеле.
Днес 5ти ден, мислех, че ще ми е трудно с диетата, обичам месо, но бързо ми омръзва. За момента обаче нямам проблеми, гледам да разнообразявам със салатите.
З - пак 2-3 яйца- това взе да писва обаче, ще мисля друго
О - още имам пиле със зеле от вчера, салата цвекло, морков, и марулка
В - ще пържа месо с лук, салата цвекло, морков и броколи
Лек и усмихнат ден!

# 25
  • Мнения: 57
Добро утро и от мен!
Тази диета този път ми се струва по-лесна от предния в който я правих,може бе защото в момента си хапвам много по-често.
От няколко дни имам проблеми с WC-то и пия чай Инхуа,действа ми добре при такива проблеми.
Ден 5:
Закуска:пилешко бутче запечено
Обяд:ще се сготвя зеле с месо
Следобед:пак ще е зеленчук
Вечеря:ще си направя зелена салата с яйца
Това е за днес от мен!
Приятен ден!

# 26
  • Мнения: 735
За проблеми с WC-то трябва да се увеличат мазнините,вместо да се пие такъв чай.

# 27
  • Мнения: 57
gazеla,това не съм го знаела,но аз винаги съм си имала такива проблеми,дори и да не съм била на режим,имало е моменти в който съм била повече на течна храна,но въпреки всичко не съм като по-часовник.

# 28
  • Мнения: 735
Пробвай да увеличиш мазнините-зехтин,маслини,авокадо,кокосово масло. Аз също имах проблеми,но с повечко мазнини положението е добре за сега.

# 29
  • Мнения: 57
gazela,благодаря за съвета ще опитам  Grinning
Момичета,имам един друг въпрос относно храната,хапвате ли гъби?
Мисля че някъде съм чела,но не помня как беше с тях.

Общи условия

Активация на акаунт