Без въглехидратите навред ще съм мацка занапред! БВД тема 21

  • 74 660
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 54
Добре дошла Елие, но като чета колко ти е оскъдно менюто доста трудно ще изкараш. По принцип ли малко ядеш, или заради диетата си се ограничила?

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 037
И аз тук от днес  Crazy

# 47
  • Мнения: 57
Здравейте момичета и стари и нови в диетуването Simple Smile
gagabonti браво за резултата Hug
елие, gagabonti е права хапвай повече,и аз бях така преди мислех че ако ям по-малко(да не кажа оскъдно)ще има по-голям ефект,е ефект имаше и той беше в Бърза Помощ,толкова много бях изтощила организма си че трябваше да стигна до там,за да разбера какво си причинявам ,хапвай си по много пъти от позволените неща и пак ще има гарантиран ефект.
Значи ден 8 от началото на режима:
Стартово тегло 78.5 в момента съм 76.2 което е много добре,при положение че не съм очаквала толкова(пък и съм преди МЦ)
Тук е момента да споделя, че преди БВД бях две седмици на мой измислен режим,тогава тежах 81.2 Embarassed та от там свалих близо 3 кг.и сега 2кг. доволна съм много,но ми трябваше да извървя много дълъг път,за да осъзная че отслабването трябва да започне от главата ми и след това да проличи и върху фигурата ми.
За пръв път от много дълго време се чувствам много добре в тялото си и не си повтарям постоянно че съм дебела,защото осъзнах че така не става.
С две думи възвърнах част от самочувствието си bowuu
Ден 8:
Закуска: кафе,морков
Обяд:зеле с пилешко
Следобед:зеленчук
Вечеря:друсан кебап с гъби и зелена салата
Това е момичета за днес.
Приятен ден!

Последна редакция: пн, 07 мар 2016, 17:43 от Den4oto

# 48
  • Мнения: 54
Добър резултат Денчо, аз лично мисля че по бавното отслабване би било по лесно да се задържи после. За това ще се радвам по кило на седмица да е при мен:) но и аз имам 10тина кила да свалям.

# 49
  • Мнения: 57
Бавното отслабване е най-доброто за организма,по 1 кг.на седмица е добре за него.
Имала съм десетки случая на йо-йо ефект, затова този път ще гледам да внимавам.И аз имам да свалям,но повече от 10 кг.ще ми се от 76кг.да стана поне от 65 надолу,висока и едра жена съм и мисля че ще ми е добре при тези кг. Grinning
Лека вечер!

# 50
  • Мнения: 27
Ден втори-успешен  Simple Smile
Обяд-голяма салата
Вечеря- калмари на скара и зеленчуци
Аз имам да свалям най -малко 10 кг.Идеално ще е 15,нооо.....  Надявам се да успея с 2-3 завъртания Sad

# 51
  • Мнения: 8 961
Здравейте!
Опитвам се да почна режима.
Вчера се храних основно с месо и салати с изключение на две ябълки.
Днес закуска - две бъркани яйца.
Обяд - пилешка пържола и голяма салата зеле с моркови. Уж едвам ги изядох, пък сега нещо... ми се яде...  Embarassed
За вечеря планирам печено пиле и отново салата.


Какво правите като ви се дохапва нещо?!?!?! Embarassed

Аз тръгвам някъде от 70кг.  / не мога да кажа с точност, защото електронния ми кантар сякаш не мери съвсем точно и вероятното му отклонение е 2 кг./ Но все пак е някакъв ориентир.

Преди година-две правих  успешно за месец режима на Румяна Илиева, но с една семейна почивка и ми се развали дисциплината. А тъкмо ми беше станало лесно. Това, което ми хареса от този режим са петте хранения. По този начин никога не оставаш напълно гладен и така по-успешно си удържаш на режима. 

# 52
  • Мнения: 54
Честит празник мили дами!!! Много здраве, късмет и люнов при вас. Е и много минуси на кантара разбира се😃
arcobaleno продължавай смело напред 😉
Utro добре дошла, аз лично след обяд като усетя глад ям 2-3 моркова. Но спокойно можеш да си хапнеш каквото и да е от режима. Това му е хубавото, ядеж колкото и когато искаш.
При мен 9 ден:
З - отново 2яйца и 1 домат.
О - печено бутче и салата кисело зеле
В - ще правя кайма с тиквички, гъби и лук на фурната. Салата не съм решила дали ще има. Зависи колко сухо стане каймата.
Лек и усмихнат ден!

# 53
  • Мнения: 91
От днес и аз тук!Минах през плодово-чаения и 90ДД..търся си режима..Кг ми са с 30 отгоре  Embarassed търся режим, който да не ми е трудно да държа и да дава сравнително добри резултати.Закусих 2 варени яйца с домат, а за обяд хапнах гювече съдържащо парче наденица, лук, домат и яйце.Ще завиша и физ.активност..само и само да имам добри резултати.Мисля си,че ако съм доволна от минусите през първата и втората седмица ще мога да се амбицирам повече.Как потръгнаха минусите при вас, има ли някой с толкова много излишни кг?
Честит празник!Бъдете щастливи и обичани! newsm51

# 54
  • Мнения: 54
Lzara добре дошла. Аз искам не повече от 10кг. да сваля, и за една седмица съм -1.5кг., което е повече от добре. Поставила съм си цел по 1кг. на седмица. Повече постоянство и резултата е неизбежен.Съпругът ми свали така 40кг. за една година, само че и фитнес имаше при него всеки ден по 2часа;))) Но пък той е болен на тази тема:)) По важното е че резултат ще има дори и да е по бавен.

# 55
  • Мнения: 57
Честит Празник!
Бъдете здрави и щастливи Simple Smile
Ден 9:
Сутрин:кафе и 2 яйца на очи
Обяд:нищо(бях нощна смяна и пропуснах обяда)
Следобед:зеленчук
Вечеря:св.пържола със салата от зеле и домати и краставици
Това е за днес.
Приятна вечер!

# 56
  • Мнения: 54
Добро утро при мен ден 10🐴
Менюто днес, нищо интересно:
З - 2 яйца и 2 домат
З и В - от каймата със зеленцуци, направих 1кг. кайма а това си е сериозно количество. Ако мъжа не помага ще ям и утре 😂.
Лек и усмихнат ден!

# 57
  • Мнения: 8 961
Добро утро!
Снощи удържах режимно - вечерях голямо парче пилешко бяло месо и салата. Късно вечерта изпих една чаша доматен сок.  Rolling Eyes Нещо ми се... ядеше/пиеше.  Embarassed

Днес ми е едва втори ден.  Cry
З - две парчета шунка и един морков.
О - планирам пак пилешка пържола и салата зеле.
В - пилешко месо и салата.

Междувременно ще хрупам морковиииии.

# 58
  • Мнения: 27
Здравейте  Hug  bouquet
Аз вчера добре че бях на работа,та не успях да прегреша  Laughing Утре мисля да се кача на кантара да видим мръднал ли е или не!!
Вчера хапнах салата в индустриално количество и омлет с шунка-разпределен за целия ден.
Днес съм на броколи,салата и пилешко филе.Сега готвя а после ще разпределям за деня.
Желая ви лек ден и много минусчета на кантара.И дай Боже следващите празници да ги посрещаме със желаните кг  Grinning  Party

# 59
  • Мнения: 54
Шунката дали е подходяща за режима, освен ако не е някаква домашна правена ми се струва, че купешките са пълни със соя. Аз дори и пушени меса не смея да взема, че не знам как са правени. Днес осолих едно парче свинско филе да го вея, та да видим какво ще стане.

Общи условия

Активация на акаунт