Без въглехидратите навред ще съм мацка занапред! БВД тема 21

  • 74 669
  • 748
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 735
Най-добре е да се чете какво съдържа. В Кауфланд има добра печена шунка на КФМ.

# 61
  • Мнения: 57
Здравейте момичета!
Днес ден 10:
Сутрин:кафе и 2 яйца
Обяд:бутчета със салата от домати
Следобед:отново зеленчук
Вечеря: може би риба и салата
Това е и за този ден,утре пак Simple Smile

# 62
  • Мнения: 91
Дотук се справям много добре.Снощи ми беше лекинко и приятно.Ядох доматена салата със сирене, варено яйце, и малки кубчета шунка и кашкавал.Имах и междинно хапване-към 200г кисело мляко..ей така...да не ми заспива метаболизма  Wink gagabonti, много ми харесва резултата на мъжа ти, да можеше и моя така..Днес и аз закусих 2 варени яйца с домат + малко сиренце.Преди малко обядвах пилешко шишче с много крехка зелева салата/ детето викаше "зелешка" Simple Smile / и така ми хареса обяда, че все още не ми е залипсвало сладкото..Е, и да ми липсва..ще си остана с липсите! hahaha Така ми се иска да си намеря пилешко филе на промоция..че да си назидам едни шишчета в хладилника да си пекне човек при глад..Иначе имам домашно телешко, ама..ми е поомръзнало.Аз иначе се старая да не прекалявам с месото..гледам стомаха да се позапълни със салата,а месото колкото да не ми чегърта от глад.Ха дано и след 2 месеца съм пак така.И да не пропусна да се похваля, че въртях велото 1/2 час и за днес съм планирала същото.Засега толкова мога..втората седмица -повече!Хубав ден!

# 63
  • Мнения: 8 970
В Кауфланд има добра печена шунка на КФМ.

Мойта беше такава.  Peace

До нас има месна борса и предпочитам да купувам от там варено-пушено свинско филе. Вместо разни "отровни" колбаси и салами.

Изядох обяда - голяма пилешка пържола и зелена салата с яйце.

Lzara, сиренето и кашкавала не са ли забранени?!?!?!

# 64
  • Мнения: 91



Lzara, сиренето и кашкавала не са ли забранени?!?!?!

[/quote]

OOPS!Млечните били забранени  Embarassed..малко по-трудно ще ми е отколкото си мислех..Ха сега да се видя..кафе хем без захар,хем без мляко.. Stop
Благодаря за забележката!

# 65
  • Мнения: 345
Привет, и аз при вас   Hug
Вече втори ден ям основно салата и  риба ( риба мога да ям в неограничени количества  Heart Eyes).
Сега вечерях с печен свински бут и салата.
За утре си сварих яйца, купих си марула и черита. Нещо не ми се отдава да разнообразявам менюто, затова ще следя.

Всичко добре, обаче от сега усещам че по някое време ще ми се дояде. Какво си похапвате при спешни случаи?  Rolling Eyes

# 66
  • Мнения: 57
аленото цвете,добре дошла при нас!
Аз лично когато съм гладна между  храненията хапвам моркови,краставица,домати,маслини пък и дори и да си хапнеш нещо останало от вечеря или обяд не е проблем важно е да е режимно.
Лека вечер!

# 67
  • Мнения: 345
Две печени чушки свършиха работа.  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 57
И това е екстра,не се сетих за тях Grinning

# 69
  • Мнения: 345
Ако измислят и  шоколад без въглехидрати.... Grinning

# 70
  • Мнения: 57
Аленото цветенце аз не съм много по сладкото,но виж тестено обичам,тутманик,баници,дюнери и все такива"полезни"храни.
Най-трудно ми беше да се откажа от тях Simple Smile
Значи ден 11:
Сутрин:кафе и моркови
Обяд:дробчета с лук и салата
Следобед:този път може и една ябълка,въпреки че са забранени
Вечеря:една салата голяма зелева салата с моркови
Това е за днес момичета,въпреки че отвън е мрачно ви желая слънчев ден Grinning

# 71
  • Мнения: 735
Ползвайте натурално какао,то съдържа много малко В.

# 72
  • Мнения: 8 970
Ох, хапнах една ябълка снощи аз.  Rolling Eyes Ама не беше мн сладка, по-скоро безвкусна.

Тестените не са ми проблем. Мога без.
Шоколадът ми е.

И най-вече проблемът ми е, че нещо ми се яде. Дъвче ми се ей така за спорта!!!  Crazy

# 73
  • Мнения: 444
Привет мили дами ДОБРЕ ДОШЛИ на новопостъпилите мацки в темата Hug!
Днес ден 10 -3кг.
Закуска кафе и парче пилешко филе.
Обяд -пил.дробчета с лук и моркови.
Вечеря -миш маш от печени чушки с яйца и салата марулка с лимон.
Стискам палци на всички,режима не е труден даже и за тези които обичат да си похапват.
Хайде да си допия чайчето  и да ви почета малко,гледам някои са прегрешили ама те си знаят ,ако искат да постигнат нещо могат да успеят и трябва само постоянство.А тези ябълки даже и киселки са все пак ПЛОД. #Crazy
Хубав ден!

# 74
  • Мнения: 91
Привет и от мен!На третия ден съм, с минус 1,4кг, много ми харесва как се разбираме с кантарчето  HugСнощи вечерях много скучни бъркани яйца..дори на сол ми бяха пестеливи..ама съвсем нарочно.За днес исках да си опека скумрия, обаче нямаше.На село съм и тук магазина не е с богат избор.Така че отново ще обядвам пилешко със зелева салата, а за вечеря може би миш-маша на Kristalin.Вчера правих на любимите червена леща и рошави масленки с орехи, напълних цяла кутия, а как миришеха само....Поглъщах аромата им докато си "кусах" бърканите яйца и си виках..."Помниш ли преди диетата как преяде с пърленки с масло, помниш ли?!А хубаво ли ти беше?!?!! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт