След колко време ви изплатиха данъчните облекчения?

  • 4 471
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 448
След около месец  Wink

# 31
  • Мнения: 2 274
  Ние я подадохме края на февруари! Казаха на мъжа ми, че ще се обадят и му дадоха номерче, а от тогава - ни вест ни кост! Даже бяхме забравили за тия пари! Ако някой има инфо как се движат нещата в Младост - да сподели!
  Предварително благодаря!

# 32
  • Мнения: 3 929
Аз също я подадох в Люлин на 02.03., както вече писах, никой не се е обадил. Ако има някой от Люлин, който да е подал като мен в началото на март и да си е получил сумата, моля да сподели как е станало, че съм на работа и нямам физическата възможност да ходя да се разправям.

# 33
  • Майничка
  • Мнения: 12 628
Подадох ГДД в края на февруари и ми преведоха парите на 12 април. Не са ме викали да подписвам никакви актове. 

# 34
  • Мнения: 3 346
Моите май ги преведоха, но пък не са ми се обаждали, нито са ме викали да подписвам нещо. Дали е задължително...  Thinking
Вчера си проверих сметката, по която ми превеждат заплатата и която отбелязах в декларацията, и като че ли имам около 80 лева повече. Не съм сигурна обаче дали са данъчните облекчения или това ми е заплатата - моята доста варира от месец на месец в зависимост от броя на работните дни, затова няма как да съм сигурна преди да си получа фиша за какво става въпрос newsm78

Общи условия

Активация на акаунт