Къде в Бургас? (46)

  • 95 384
  • 751
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 2 487
Може ли някой да провери за водоустойчивата пудра на Катрис в Лили в мола, тъй като в това в центъра я няма. Много ще съм благодарна.
Никъде другаде няма Катрис, нали?

# 631
  • Бургас
  • Мнения: 4 111
и за съм ползвала Добри за ремонт на пералня  и съдомиялна и съм доволна

# 632
  • Мнения: 229
Може ли някой да провери за водоустойчивата пудра на Катрис в Лили в мола, тъй като в това в центъра я няма. Много ще съм благодарна.
Никъде другаде няма Катрис, нали?
Аз вчера на обяд купих последната такава от лили в центъра. Даже нямаха тестер, казаха,че са го откраднали преди няколко дни. И тъй като се чудих дали да я взема така без да пробвам, момичетата провериха по тел в в Галерия и казаха ,че там има тестер и пудри от тази. Името на тази пудра се завъртя напоследък по форумите и май много хора решиха да я купят.

# 633
  • Мнения: 2 487
Козунак с квас някъде из центъра намира ли се?  Искам тази година Да бъде малко по-здравословен.......

# 634
  • Мнения: 539
Здравейте,събирам информация за щорите тип Ден и нощ? Някой ако си е поръчвал,може ли да сподели дали е доволен,фирма и цени? Къде в Бургас правят сравнително най-евтино такива щори?

# 635
  • Бургас
  • Мнения: 6 659
Здравейте,събирам информация за щорите тип Ден и нощ? Някой ако си е поръчвал,може ли да сподели дали е доволен,фирма и цени? Къде в Бургас правят сравнително най-евтино такива щори?
Ние миналата година сложихме такива. Правиха ги Ролпласт. Сега погледнах фактурата-204 лв за вратопрозорец.

Да благодаря и на отзовалите се за пералнята. В крайна сметка дойдоха от Евровижън. Първо смениха една част, но днес пак идваха.тъй като проблемът не е бил в сменената част.а другаде.Та доволна съм.че имам работеща пералня:)

# 636
  • Мнения: 36
Здравейте. Може ли някой да ми каже къде в Бургас се продават саксии от големите на най-ниски цени?
Благодаря предварително!

# 637
  • Бургас
  • Мнения: 891
Честито Возкресение Христово! Нека ни дава сила за живот, вяра и любов!

Здравейте,събирам информация за щорите тип Ден и нощ? Някой ако си е поръчвал,може ли да сподели дали е доволен,фирма и цени? Къде в Бургас правят сравнително най-евтино такива щори?

http://www.kamax.bg/Catalog/Rulo-shtori-Den--Nosht/151
От тях имам вертикални щори, предложиха най-ниската цена в сравнение с Ролпласт и Солис.

Здравейте. Може ли някой да ми каже къде в Бургас се продават саксии от големите на най-ниски цени?
Благодаря предварително!

Саксии купувам от магазина на ъгъла до светофара на училище Васил Априлов.

# 638
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
Някой знае ли къде мога да намеря висока ваза за декорация поне към метър?

# 639
  • Бургас
  • Мнения: 1 136
Честито Возкресение Христово! Нека ни дава сила за живот, вяра и любов!

Здравейте,събирам информация за щорите тип Ден и нощ? Някой ако си е поръчвал,може ли да сподели дали е доволен,фирма и цени? Къде в Бургас правят сравнително най-евтино такива щори?

http://www.kamax.bg/Catalog/Rulo-shtori-Den--Nosht/151
От тях имам вертикални щори, предложиха най-ниската цена в сравнение с Ролпласт и Солис.


с две ръце препоръчвам Камакс.
Нашите щори са Ден и Нощ, много бързо ги доставиха.
Имат голям избор на цветове и десени и са на прилични цени.

# 640
  • Бургас
  • Мнения: 1 136
Честито Возкресение Христово! Нека ни дава сила за живот, вяра и любов!

Здравейте,събирам информация за щорите тип Ден и нощ? Някой ако си е поръчвал,може ли да сподели дали е доволен,фирма и цени? Къде в Бургас правят сравнително най-евтино такива щори?

http://www.kamax.bg/Catalog/Rulo-shtori-Den--Nosht/151
От тях имам вертикални щори, предложиха най-ниската цена в сравнение с Ролпласт и Солис.


с две ръце препоръчвам Камакс.
Нашите щори са Ден и Нощ тяхно производство.
Имат голям избор на цветове и десени и са на прилични цени.

# 641
  • Мнения: 28 188
Някой знае ли къде мога да намеря висока ваза за декорация поне към метър?

На "Флора" -та, от източната страна - срещу павилионите; в магазина до сладкарница "Амадеус" в "Лазур".

# 642
  • Бургас
  • Мнения: 891
Миналата година имаше автобус от Бургас до София, който беше директен и бърз, но не помня на коя фурма беше...дали има още такъв?

# 643
  • Пловдив
  • Мнения: 4 542
Миналата година имаше автобус от Бургас до София, който беше директен и бърз, но не помня на коя фурма беше...дали има още такъв?

Има, на Етап -Адрес е директен, само с една почивка.

# 644
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
Някой знае ли къде мога да намеря висока ваза за декорация поне към метър?

На "Флора" -та, от източната страна - срещу павилионите; в магазина до сладкарница "Амадеус" в "Лазур".

Къде се намира сладкарницата?

Общи условия

Активация на акаунт