Кога се изваждат сандъчетата с мушкато?

  • 28 582
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 397
Ще правя втори опит тази година, миналата нищо не оцеля, ама и бяхме 15 дена на морето септември и девър ми уж трябваше да ги полива, ама май не е та всичко загина .

КОга ще извадят разсад градинските центрове ,че  за 8 март по Д. Петков имаше ама за Мушкато няма да дам 8лв. ooooh!

Какво друго освен мушкато и сакъзче , ще ми препоръчате за южна тераса и да не привлича пчели и оси .

# 31
  • Мнения: 155
Здравейте, време ли е вече да си извадя сакъзчетата на откритата тераса. Ако има слани дали ще ги попари? Почти всички, които зазимих са ми живи, затова се чудя дали да ги изкарвам вече?

# 32
  • Мнения: 13 542
Моите сандъчета с мушкато и сакъзчета са   от седмица на терасата.

# 33
  • Мнения: 2 024
Здравейте и от мен.Нова съм в градинарството е за това за всичко се притеснявам около цветята.За пръв път ми дадоха резници от сакъзи и мушкато е са насадени от 5-6 дни вече.Нямат изглвди да съхнат, надявам се да се прихванат.Тая надежда да се прихванат и да ги преместя в сандъчета и да украся терасата ми.

# 34
  • Мнения: 822
Сега торят ли се мушките и с какъв точно кристалон, защото помня за няколко вида? В момента са малки цветята, защото ги засадих от резници от по-големи цветя и всички са цъфнали.

# 35
  • Мнения: 10 500
Сега ги поливам през 2 седмици с Кристалон със синя капачка и всичките са много напъпили.

Аз обаче имам проблем с част от тях. Нападнали са ги зелени гъсеници и едното цвете е направо с изядени листа. Махнах 2 гъсеници от него вчера, но искам да напръскам с нещо. С какво се борите срещу гъсениците, да ми препоръчате някакъв препарат?

# 36
  • Мнения: 1 070
За гъсениците  Нуреле.

# 37
  • Мнения: 10 500
Благодаря, още утре ще потърся  Peace

Общи условия

Активация на акаунт