Balea, Alverde, Catrice, Essence - 24 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 90 995
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • Бургас
  • Мнения: 16 486
От кой шампоан на Балеа сте доволни? Гледам ,че са намалени. Нямам проблеми със скалпа, косата ми е дълга със сухи крайща.
Аз в момента използвам с ванилията. Страхотен е. Добре ми пасва на косата. А ароматът му....бежествен !
Ще трърся и балсама да си взема  Peace

# 721
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Днес си купих мицеларен гел на Лореал. Нов и непознат за мен продукт, обаче при първото ползване доста ми хареса. Някой има ли по-дългосрочни впечатления?
Интересува ме най-вече дали постепенно води до пресушаване на околоочната зона.

# 722
  • Мнения: 1 483
Това чудо дали се намира вече у нас:
Скрит текст:
?

# 723
  • Варна
  • Мнения: 5 886
В Лили не съм го виждала.
На бг сайта на Лореал също.
И в Енцо не съм.
Значи не, обаче аз бих го купувала и ползвала.

# 724
  • Мнения: 545
Днес си купих мицеларен гел на Лореал. Нов и непознат за мен продукт, обаче при първото ползване доста ми хареса. Някой има ли по-дългосрочни впечатления?
Интересува ме най-вече дали постепенно води до пресушаване на околоочната зона.
Как се използва този гел?  Не съм чувала досега за мицеларен гел

# 725
  • София
  • Мнения: 231
И аз да не съм по назад се сдобих с 210 номер със списанието Laughingдоста е ярко, но за лятото ще е ок.Сега пък мнооого ми хареса червилото на мацката от списанието на стр.48, някой ако се сеща коя марка има такъв цвят ще съм безкрайно благодарна да сподели. Praynig

# 726
  • Мнения: 825
Май наистина е голяма зарибявка..... и аз вчера прибирайки се реших просто да погледна в кварталния магазин за списанието, с идеята, че отдавна ще е свършило. А то не само се оказа, че го има, но и червилото беше точно номера, който исках.........та сега и аз съм с 210  Mr. Green

# 727
  • Мнения: 435
Хехе, тия от Glamour май удариха джак-пота с тия червилца, за пръв път ще си продадат целия тираж, благодарение на силата на социалните мрежи Joy. Но се питам друго - тия червила има ли ги по принцип на щендерите на Катрис, или тая серия е само чрез списанията?

# 728
  • Мнения: 545
Днес гледах в Пловдив на Триумф за списанието ама язък. Късно вече. Няма ги .

# 729
  • Вестерос
  • Мнения: 38 364
Я да ви питам,много късичко ми се вижда червилото. По принцип толкова ли са на Катрис или защото е мостра е по-малко?

# 730
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Днес си купих мицеларен гел на Лореал. Нов и непознат за мен продукт, обаче при първото ползване доста ми хареса. Някой има ли по-дългосрочни впечатления?
Интересува ме най-вече дали постепенно води до пресушаване на околоочната зона.
Как се използва този гел?  Не съм чувала досега за мицеларен гел

Сложих малко количество върху тампонче за сваляне на грим, задържах без да търкам и наистина изчисти очите ми много лесно.
Иначе е с прозрачен цвят и без мирис, с консистенция на желе/гел. Цената е около осем лева, не помня съвсем точно.

# 731
  • Мнения: 825
Хехе, тия от Glamour май удариха джак-пота с тия червилца, за пръв път ще си продадат целия тираж, благодарение на силата на социалните мрежи Joy. Но се питам друго - тия червила има ли ги по принцип на щендерите на Катрис, или тая серия е само чрез списанията?

На самото червило има етикет, на който пише мостра, но честно казано не съм поглеждала по магазините дали ги има

# 732
  • Мнения: 545
Благодаря за отговора Тайга! Аз си търся нещо подобно което да не ми дразни на очите когато почиствам и особено когато имам грим. Прекалено често ми се случва продуктите да ми щипят на очите и сега съмс тоалетно мляко (когато съм с гтим) на Cien от лидъл и се трае,

# 733
  • Мнения: 2 622
Някой в София успя ли да намери 210? Търсих в Парадайса, на Централна гара, в кварталните будки по Хаджи Димитър и Сухата река...има само 390  #Cussing out

# 734
  • Бургас
  • Мнения: 16 486
Благодаря за отговора Тайга! Аз си търся нещо подобно което да не ми дразни на очите когато почиствам и особено когато имам грим. Прекалено често ми се случва продуктите да ми щипят на очите и сега съмс тоалетно мляко (когато съм с гтим) на Cien от лидъл и се трае,
Аз също имам проблем с дразненето на лосионите за сваляне на грим. Но откакто използвам най-обикновения лосион на Ариес козметик,нямам никакъв проблем с дразнене или щипене.

Общи условия

Активация на акаунт