ехо,на мен ми се случи тук в бг на летището в софия и то не само веднъж,а цели 2 пъти.първия път трагвам за германия,чекирах багажерията.и на митницата една нагримосана кака,ми иска всички документи за проверка,аз ги давам заедно с покана на немски и английски,а тя ми вика аз не разбирам какво пише тук,трябва да е с превод на бг,а аз така се бях изнервила че и се развиках че трябва да знае поне 2 езика щом работи на митницата.а тя кво.натисна паник бутона и ме изгониха,изтървах си полета и така до следващия ден.,тогава успях да ес кача на самолета с помоща на шефа на летище софия и много нерви.
др път пак в софия,с бебе на 2 мес,30кг багаж,лелката дето ми чекирва багажа ми иска разрешитлно от бащата на сина ми че мога да излизам с него извън бг.да ама аз нямам,защото малкия е с мое име и в акта за раждане пише баща неизвестен.но госпожата като каза не мога да те пусна и точка.отиди да говориш с митничарите дали ще те пуснат.нестига дето дребния реве,цяла вечер по влаковете(от варна съм)ами сега и това.както и да е намерих младежите от митницата,решиха че ще те ме пускат,връщам се обратно при чекирващата булка,а тя ми прави проблем за багажа..............
беше веселба голяма но все пак и този път летях.
сега смятам да сключвам брак с бащата на сина ми а той е германец.може ли да ми каже някой какви са тея апостили и колко време ти отнема легализацията на док.