Веганството - да споделим опит - тема 18

  • 93 963
  • 809
  •   1
Отговори
# 210
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
оо ужас  Sick
8 ампули си купих...
взимането на кръв някакси го преживявам, защото си говоря със сестрата, но като стои зад гърба ми няма как, поне аз не водя разговор с някой зад мен...

другата седмица ще разправям. имам време да се подготвя психически за това...

# 211
  • Мнения: 465
Не се притеснявай изобщо, наистина не е кой знае какво. По-малко неприятно е от взимането на кръв, а и по-кратко. Недей да го мислиш, отивай смело и докато разбереш ще е минало  bouquet

# 212
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 745
Данилу, разбирам те.
днес ЛЛ ме разби, след като ми каза: от някъде губите кръв. след като не се вижда, може да имате кръвоизлив в ставите.
аз ей така  Shocked

костите или ставите те болят?
ако са ставите помага компрес от извара или цедено кисело мляко.
Ами не мога да определя точно,по-скоро костите newsm78Особено след като стоя дълго време права ooooh!
smile3534

# 213
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
костите на краката ли те болят или другаде? да не са вените? newsm78

# 214
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 745
костите на краката ли те болят или другаде? да не са вените? newsm78
Болят ме всички кости, на дланите,пръстите,стъпалата,бедрата. Аз проблеми с вени нямамж Thinking
Сега ще започна малко лечение с джинджифил.

# 215
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
споделям: инжекцията не боли, докато я слагат, защото е с лидокаин. после ме приболяваше малко за около час-два...

Данилу, нямам идея...

# 216
  • Мнения: 9 991
споделям: инжекцията не боли, докато я слагат, защото е с лидокаин. после ме приболяваше малко за около час-два...

Данилу, нямам идея...

Пощипваше или приболяваше? Тъкмо щях да пиша да питам как се справяш с боцкането  Mr. Green

# 217
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
като пробождания.
имах вчера силна мигрена, незнам дали е от инжекцията, но след нея бях супер уморена. понеже не успях да дремна и ме хвана мигрената.
ще видя утре как е ще е...

# 218
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
все забравям да ви споделя една много вкусна сол.
казва се гомасио, японска.

14 части сусам се запичат в сух тиган. внимава се да се прегорят. сусамът се охлажда, смесва се с 1 час сол и се смила (аз не го смилам много на ситно). супер подправка и върви на много неща.

в началото си мислех, че солта е малко, но е супер така.

вторият път сложих при сусама в тигана и няколко тънки шайби джинджифил и стана малко по-пикантна. може да се добави в смляната смес сушен джинджифил, но аз нямах. Mr. Green

# 219
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 745
Аз започнах да приемам смлян джинджифил с лимон и добавям куркума. Правя и масажи на стъпалата.
Ася.благодаря за идеята със солта bouquetЩе пробвам. Много обичам сусам,  а поради горещините напоследък съм често с ниско кръвно налягане и трябва да ям по-солено.

# 220
  • София
  • Мнения: 5 193
Ходихме до Микс ъф фигс и не можах да го харесам това заведение. Първо, че беше супер жега, а климатик не бяха пуснали, после лошо впечатление ми направи работещите, които бяха седнали отпред и пушеха цигари (не знам, много ме изненада това  Rolling Eyes ). Всики кюфтета бяха напълно безсолни и за мен съответно безвкусни, но поне беб ги яде. И накрая купих един "кашувал" и изрично попитах дали се топи при печене, потвърдиха, а се оказа, че не е така.  Naughty Ловибг Хът и Роули остават моите места. Heart Eyes

# 221
  • София
  • Мнения: 5 190
Много неприятно ми стана за пушачите пред заведението. Ще се надявам да са били някакви временни служители.

Какъв период трябва да измине от приема на таблетки Б12, за да се направи изследване? Че при нас ще се получат едва 5 дни. има ли смисъл ?
А на дете ще стане ли с взимане на кръв от пръста?

За ставите мога да препоръчам продукта на Solgar, изпробвах го Simple Smile

# 222
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

Какъв период трябва да измине от приема на таблетки Б12, за да се направи изследване? Че при нас ще се получат едва 5 дни. има ли смисъл ?


защо да няма смисъл?
на мен сега ми слагат инжекции, до началото на август. кръв ще ми вземат в края, но защото ЛЛ е в отпуска.
та, не виждам да има проблем.
според моят ЛЛ 80% от витамина не се усвоявал при прием на таблетки. иначе и аз си бях купила, но той ми каза, че в крайна сметка е загуба на пари.

понеже имам огромен проблем с инжекциите (страх ме е), смятам като свършат да си взема капки и паста за зъби, обогатена с вит.В12

# 223
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 745
О,Кашмир, пушещ персонал пред заведението  Sick Не си дават сметка,че обричат работното си място на провал.
За слон, малко повече информация за този продукт Солгар Praynig
Ася, не го ли преодоляла  страха bouquetАз мразя игли,но като се наложи се примирявам и подлагам д_то  Cry До скоро имах едно топче от инжекция на ...... ама с масажи се разкара, слава Богу  Peace

# 224
  • Мнения: 19 303
.

Последна редакция: вт, 19 юли 2016, 15:05 от Пролетен дъждец

Общи условия

Активация на акаунт