Спирала за мигли- 13 тема

  • 114 730
  • 779
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 436
Трикът с нагряването не съм го пробвала, извивачка също не ползвам, но има логика  миглите да се извият по-добре и трайно така. Има разлика м/у миглите и косата все пак, а и миглите се сменят изцяло мн по-бързо (май за около 3 месеца), а косата, освен ако човек не се бръсне на 3 месеца  до нула номер- не. Т.е. при нея вредите от топлинната обработка се трупат с години.
Който практикува метода системно може да каже дали открива разлика в с-ето на миглите си при използване на "топла" и нормална миглоизвивачка.

# 61
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз друг ужас си представих  Laughing
Всъщност не успях и да си го представя де.
Хахаха ама ти какво си представи....седиш си със стисната миглоизвивачка на миглите, а в другата ръка насочен сешоар към окото. Joy
Аааа много се смях с тебе. bouquet
Аз съм нагрявала понякога извивачката и съм си извивала миглите, предимно лятото, когато не слагам спирала, извиват се много, да не кажа прекалено, чак назад, добре че после се отпускат. Обаче мн пъти съм си опарвала клепача, затова трябва да се внимава и да не се нагрява много.
Иначе не използвам тоя уред, много обича да оскубва миглите, аз друго използвам, но не бих го казала, защото просто си представям потреса, особено на Тайга...хаха. Laughing

# 62
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Нещо такова си представиха, да и знаеш ли как се притесних за очите ти Naughty Laughing

# 63
  • София
  • Мнения: 5 289
Споко Тайга, не ме мисли, през годините ми се е случвало да си ходя с егати дупката в мигленото пространство е порастват...слава Богу. Crazy Laughing

# 64
  • Мнения: 1 436
Иначе не използвам тоя уред, /..../, аз друго използвам, но не бих го казала, защото просто си представям потреса, особено на Тайга...хаха. Laughing
Е сега потрес! Сложи го в скрит текст  Mr. Green
Скрит текст:
Лъжица? Има такива клипчета в нета

# 65
  • Мнения: 1 972
Много мои познати извиват с нож. Не съм пробвала нито един от начините.

# 66
  • Вестерос
  • Мнения: 38 364
Ужас точно методи за мъчение на инквизицията

# 67
  • София
  • Мнения: 5 289
Много мои познати извиват с нож. Не съм пробвала нито един от начините.
Ами бингоо Laughing, само, че като кажеш нож и звучи абсурдно, затова да поясня...Имам си от чужбина едно малко странно ТЪПО ножче от доста години ми е, тъничко и малко е. Както и да се мъчиш с него и резка на дърво едва ли можеш да направиш, така че опасността от срязване на миглите просто не съществува.Освен това се притиска мн леко и бавно, колкото да направиш извивка. Предполагам, че доста подигравки ще отнеса, но в крайна сметка това е моят начин изпробван доста дълги години и успешен за мен.Миглите ми са прави и извиването им със спирала е абсурдно да се случи, а извивалката за мигли както казах ми ги изскубва от корен, затова не я и ползвам, а и извивам миглите си след като спиралата изсъхне, а с нея туша остава по металната част освен, другите минуси.
Отивам да се скрия в ъгъла. Blush

# 68
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Кики, пробвала ли си трайно извиване в салон?

# 69
  • София
  • Мнения: 5 289
Не не съм, но си търся инфо. Grinning

# 70
  • Манчестър
  • Мнения: 2 492
Благодаря за темата.

Купих Лореал, но очаквано нямам миглите на Тайга.

# 71
  • Мнения: 1 436
Хехе Ave  Hug де да беше въпрос само и единствено до спирала наистина Sad , всички щяхме да сме с невероятно изглеждащи мигли Flutter
Kiki в никакъв ъгъл няма да ходиш да се криеш, толкова хубаво си описала техниката, някой може да подобри своята  Peace , знае ли се Simple Smile

Последна редакция: ср, 02 мар 2016, 14:41 от Figs

# 72
  • Мнения: 330


Аз съм използвала този серум за растеж на миглите на Talika и наистина имаше ефект,осезаем такъв! и като цяло цялата им гама продукти са превъзходни!
Купих го ,защото миглите ми оредяха и се накъсаха,след като бях с професионално поставени мигли от норка/коприна косъм по косъм,които поддържах за около половин година.За няма и месец си върнах предишните дълги мигли,а и след още един, освен още по-дълги, бяха и по-извити,което ме отказа от перманентното им професионално извиване,към което се бях насочила.Благодарение на него,съм постигала уникален поглед само с малката помощ на праймъра на Benefit-натурално излъчване и кукленски мигли без реално да слагам спирала!



Eye of Horus Goddess Mascara-тотално разочарование!!!

Цената не е никак скромна и очаквах ефекта УАУ,но такъв нямаше,дори бих казала,че беше отрицателен такъв!След толкова хвалене от най-известните бюти блогърки от цял свят се нататрузих и аз в кюпа.Сравнявана е с една от любимите ми спирали на Benefit They're real като дори е повече предпочитан от нея,но истината за мен се оказа съвсем различна.
Четката е интересна-извита и по-обемна в двата и края и по-тънка в средата,което предполага ефект издължени и извити мигли.Като консистенция е ок-има масло от Моринга,което подхранва и обогатява състава и.Дава наситено черен цвят и засъхва нито много бавно,нито много бързо и не слепва миглите,но лично според мен не позволява повторно нанасяне.Лесно се сваля с каквито и да било почистващи продукти.На мен не ми хареса,защото първо-се размазваше под очите ми и към средата на деня,че да не кажа и от сутринта приличах на панда в очите (а и имам тъмни кръгове),второ-рони се към края на деня и трето-изсъхна за има,няма и месец...


# 73
  • Манчестър
  • Мнения: 2 492
Хехе Ave  Hug де да беше въпрос само и единствено до спирала наистина Sad , всички щяхме да сме с невероятно изглеждащи мигли Flutter
Kiki в никакъв ъгъл няма да ходиш да се криеш, толкова хубаво си описала техниката, някой може да подобри своята  Peace , знае ли се Simple Smile

Ами то две купих , и лилавата и зелена от същата серия....... Grinning

# 74
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 540
И аз си мислех,  че си духаш със сешоара в очите  Crazy
Методът с ножа ми е напълно познат, не ни пуснаха в една дискотека(на млади години) , защото приятелката ми го практикуваше редовно и имаше нож за плодове в несесера. Иди обяснявай...  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт