Спирала за мигли- 13 тема

  • 114 779
  • 779
  •   1
Отговори
# 750
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Днес ще я пробвам и ще пиша Peace Моята не е водоустойчива, цвят - черно-кафяв Wink

# 751
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Момичетата искам да ви попитам, преди два дни попаднах на реклама по ТВ, за спирала на Лореал - целия септември на 15 лв., но нито разбрах коя, нито в кои магазини. Някой да може да ми помогне?

# 752
  • При децата ми
  • Мнения: 6 192
Ако не се лъжа спиралата, която сега е на промоция е "Miss Hippie".
Ето тази:

# 753
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 569
Препоръчайте ми спирала от Лили Hug

Изгубих си някъде le volume и ори няма да я потърся. Не мога да повярвам, че го пиша, но дойде времето тази спирала да ме разочарова. Не знам дали попаднах на лоша партида или тотално са ги развалили, но от началото до края слагането ми беше мъка, а резултатът - разочарование. Неравномерни мигли, нищо общо с досегашния резултат.

ТЪРСЯ СИ НОВА ЛЮБИМА СПИРАЛА.

# 754
  • Варна
  • Мнения: 5 886
OnDiNe_, какъв ефект търсеше ти? Ако помня правилно, не много обемни, по-леки, но дълги, подредени и извити мигли?! newsm78

Аз се разбирам много добре със спиралите на Лореал. Телескопикът я обсъдихме наскоро и за мен, формулата й няма нищо общо със старата, огромно разочарование е. Опитай ако искаш LOreal Paris Volume Million Lashes So Couture mascara - тя е със силиконова четка, оставя след себе си добре сресани и красиви мигли, без драматични резултати.

Харесвам много и Lash Architect 4D, тя е с удобна четка - нито много голяма, нито малка, тушът е средно течен, не иска време, в което да се разработва.

Любима на Буржоа напоследък ми е Volume Glamour Push Up Mascara (не е със силиконова четка), но там лично аз забелязвам едно малко по-трудно сваляне и не я ползвам всекидневно поради тази причина. Други твърдят, че я почистват лесно, но моите впечатления са проверени вече една година време.

Тези трите ги препоръчвам уверено и с чиста съвест и знам, че няма да те разочароват.
Ще споделиш ли какво не й харесваш вече на царицата Le Volume? Thinking

# 755
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 569
Обем и извиване търся, не дължина Peace Леки, тънички и рехави не са ми по вкуса Simple Smile

В интернет пространството от изброените от теб най-обещаваща изглежда лилавата на Лореал, но пък Буржоа също ще ми е интересно да пробвам... Имаш ли твои снимки да покажеш?

Най-добре бих обяснила с една снимка какво не й харесах на Нейно величество. Неравномерни мигли ... просто няма как да не изглеждат зле... Ако я намеря ще снимам. Flutter

# 756
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Имам снимка с лилавата лореалска и съм я показвала - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=880942.675;topicrefid=20

Последна редакция: чт, 08 сеп 2016, 16:51 от Тайга

# 757
  • Мнения: 5 478
В Лили бяха намалени някои спирали на Макс фактор, купих си Мастърпийс - навремето бях доволна от нея, да видим дали бързо ще изсъхне, както има доста оплаквания в тази насока... Confused
Тази, която е 3 в 1 ми е любимата спирала! Heart Eyes Но наистина изсъхва бързо, ако за нея става дума... Все пак понякога слагам няколко капки мицеларна вода и се оправят нещата  Joy

# 758
  • Мнения: 7 519
Тайга, на такива мигли всичко седи добре.

# 759
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Ами, не съвсем. Всички Римелски са трагедия при мен. Разни 2 в 1, бяла и черна част - също, или пък 2 в 1 тип завърти за дължина, завърти за обем Stop

# 760
  • При децата ми
  • Мнения: 6 192
Прекрасни мигли Тайга!) И червилото ми хареса. Кое е то? Crazy

# 761
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 569
Видях те, красива черноочке Hug (и червилото верно много ти ходи)

Ми с Шанел повече ми харесваш, лилавата е някак кукленска, по-изкуствена ми се вижда като ефект. Но пък ще я пробвам - вижда ми се от сорта на Roller Lash/They're real/Volume-a-porter.

Мерси, че ми ги показа пак. Нямаше да е лошо ако в началото на новата тема (за която вече е време) се сложат всички снимки, които сме качвали, ако не беше такъв труд...

Кой ще пусне нова тема?

# 762
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Червилото е това, страшно приятно и много дълготрайно:


Ondine, с Ле Волюм и аз много се харесвам, но има и достойни дрогерийни спирали. Снимките ми никога не са ни ниво, но някакъв ориентир дават. Сподели коя си купила в крайна сметка и какви са впечатленията ти.
Ревлонска спирала нямам, трябва да се снабдя скоро.

# 763
  • София
  • Мнения: 39 135
Аз пък на Римел Волюм Колорист много си я харесах. Нося я почти ежедневно.

# 764
  • Мнения: 286
Имам снимка с лилавата лореалска и съм я показвала - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=880942.675;topicrefid=20


уау страхотни мигли! Как постигна този ефект само с нанасяне на спиралата ли? Аз също имам много дълги мигли,но спиралата ми lash sensational не ги извива чак толкова..... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт